Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem azt mondták, csak akkor vállalják, ha az A oszloptól előre, minden cuccot viszek...

Úgy célszerű igen.

Motor, váltó kompletten. Kiegyenlítőtartály, vízcsövek. klímás az autód? ha nem akkor hűtő. tartóbakok. mivel kisblokkosod van ezért gólyalábak, féltengelyek. Ja és ha dises motort szerzel akkor a tyúkbelek stimmelnek.

Természetesen vezérlés csere, kiszerelve még könnyebb is. Esetleges szimering cserék, kuplung, olaj

Link to comment
Megosztás:

Úgy célszerű igen.

Motor, váltó kompletten. Kiegyenlítőtartály, vízcsövek. klímás az autód? ha nem akkor hűtő. tartóbakok. mivel kisblokkosod van ezért gólyalábak, féltengelyek. Ja és ha dises motort szerzel akkor a tyúkbelek stimmelnek.

Természetesen vezérlés csere, kiszerelve még könnyebb is. Esetleges szimering cserék, kuplung, olaj

Hát igen. Csak az a baj, hogy sosem lesz hivatalos... :D

Link to comment
Megosztás:

[http://kepfeltoltes.hu/thumb/110503/N_vtelen111_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

ez után nyomok a mentésre de az aláírásom nem akar változni.. sőt a saját képem sem látom a fórumba..

A személyes nyilatkozat, nem az aláírás :D Kotorássz még bal oldalt, lesz ott aláírás beállítás is :D

Link to comment
Megosztás:

Kedves Dáwid.

Te mint számítógépes ember. Nem tudod hol tudnék beszerezni alaplapokhoz való kondenzátort?

Én mint nem igazán számítógépes ember, megkérdeznék egy számítógépes embert :D (Illetve elsétálnék a Lomexbe :D )

lomex.hu

Igen... én is így gondoltam :) B)

Link to comment
Megosztás:

Erre az lesz a válasz, hogy nincs a közelben...bár sztem van vebsóp. :D

Van. És szigorúan köze nincs a vebbót áraknak, a besétálós árakhoz :) Nemtom hány helyre ki van írva, hogy ne akarjanak a pultnál webáron vásárolni.

Mondjuk egy marék kondinál ez nem igazán érint mélyen senkit B)

jah, jut eszembe, Agipnál tankoltam, és csak úgy eszembe jutott hogy mi van a tagsági kártyámmal. Oda adtam, szó nélkül elvette a pénztáros csajszi, és már pattogtak is lefelé a forintok a lityikből :D nemtom miért nem használtam eddig :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én mint nem igazán számítógépes ember, megkérdeznék egy számítógépes embert :) (Illetve elsétálnék a Lomexbe :D )

Igen... én is így gondoltam B) :D

Kizárt dolog hogy te elSÉTÁLNÁL... :D

Erre az lesz a válasz, hogy nincs a közelben...bár sztem van vebsóp. :D

Pontosan. 2000 alatt nem is tudok rendelni... Na meg 5 darab 50 forintos kondenzátorért 1600 a futár... Tehát ez nem jött be most. :D

Link to comment
Megosztás:

Kizárt dolog hogy te elSÉTÁLNÁL... :D

Pontosan. 2000 alatt nem is tudok rendelni... Na meg 5 darab 50 forintos kondenzátorért 1600 a futár... Tehát ez nem jött be most. :D

Mondjuk szólsz Dávidnak, hogy vegyen neked, belecsapja egy borítékba, és elküldi postán. :)

Link to comment
Megosztás:

Kizárt dolog hogy te elSÉTÁLNÁL... :D

Pedig szoktam, ugyanis qrvára nem szokott hely lenni előttük, és ha megpakolva megyek oda, akkor inkább ledobom az autót egy 100-asért az őrzöttbe az utca végén, és elSÉTÁLOK a bótba :)

Kizárt. B)

:D

Nemtudom mikor megyek legközelebb, de ha megyek, akkor majd jól befektetek 5 tüskés bogyóba. Vagy, mivel a Zoli úgyis gyakrabban jár oda, szólhatsz neki is, (bár ő egyáltalán nem rendes, meg egyébként se ért hozzá) :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig szoktam, ugyanis qrvára nem szokott hely lenni előttük, és ha megpakolva megyek oda, akkor inkább ledobom az autót egy 100-asért az őrzöttbe az utca végén, és elSÉTÁLOK a bótba :D

:D

Nemtudom mikor megyek legközelebb, de ha megyek, akkor majd jól befektetek 5 tüskés bogyóba. Vagy, mivel a Zoli úgyis gyakrabban jár oda, szólhatsz neki is, (bár ő egyáltalán nem rendes, meg egyébként se ért hozzá) :)

Meg mostanában nem is dolgozik, szóval egyáltalán nem jár arra... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.