Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem voltam ma bent, no de holnap is lesz nap. :D

Sejtettem. :) Ideiglenesen megoldottam. Elköszörültem egy 6-os menetesszár végét, és bedugtam a csomitartó felől. :D

Kinyitni se lehet, tankolni is tudok......tiszta happy B)

A kerek meg nekem nem tetszik. Akkor valami szépséges bontottat kell szerezni.

Akkor nincs más. Lehet, még olcsóbban is megúszod......de miért is akarod lecserélni? :D

Link to comment
Megosztás:

Sejtettem. :D Egyenlőre megoldottam. Elköszörültem egy 6-os menetesszár végét, és bedugtam a csomitartó felől. :D

Kinyitni se lehet, tankolni is tudok......tiszta happy :)

Akkor nincs más. Lehet, még olcsóbban is megúszod......de miért is akarod lecserélni? :D

Egyenlőre a hentes darabolja fel a kicsi szíííívedet B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor nincs más. Lehet, még olcsóbban is megúszod......de miért is akarod lecserélni? :D

Nagyon csúnyán megkopott. Lökhárítófestékkel újítottam fel régebben, alatta szolid csiszolással, de ahol most leválik ez a réteg, a szürke csiszolt kerül felszínre, ami eléggé nem szép.

Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre a hentes darabolja fel a kicsi szíííívedet :D

Jóvannna! :) Más nagyobbat bakizik..... :D Átírtam....... B)

Nagyon csúnyán megkopott. Lökhárítófestékkel újítottam fel régebben, alatta szolid csiszolással, de ahol most leválik ez a réteg, a szürke csiszolt kerül felszínre, ami eléggé nem szép.

Nekem tartós volt a lökhárítófesték, pedig csak egy vékony réteget kapott.

Link to comment
Megosztás:

De már megcsiszolgatta. Azt vagy festeni kell, vagy kidobni......Esetleg menthető a Te módszereddel?

Nemtom, én nem csiszolgattam előtte, de a próbálkzás ingyen van. Szerintem majd holnap írok okosat, jelenleg kicsit még érdekesen vagyok. állítólag egy ladával jöttem haza, ami hangos volt, és felkeltettünk mindenkit, de én arra se emllékszem hogy hogy a pcsába lettem itthon :D :D ez a nap nekem már kicsit nem anyira megy...

Link to comment
Megosztás:

Nemtom, én nem csiszolgattam előtte, de a próbálkzás ingyen van. Szerintem majd holnap írok okosat, jelenleg kicsit még érdekesen vagyok. állítólag egy ladával jöttem haza, ami hangos volt, és felkeltettünk mindenkit, de én arra se emllékszem hogy hogy a pcsába lettem itthon :D :D ez a nap nekem már kicsit nem anyira megy...

És te vezettél...? :)

Link to comment
Megosztás:

És te vezettél...? :D

Biztos nem, mert nincs itt, meg amúgy sosem vezetek ha ittam, annál többet ér a jogsim, mint hogy ilyen hülyeségen baccam el, meg mellékesen, honnan a tökből szedtem volna egy ladát? :) ....csak most kezd tisztulni az este :D Holnap megkérdezem hogy ki volt, mi volt. Bár egy tippem van, de nem hívom föl most, hogy ő hozott -e haza B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék venni egy F Astrát,de fogalmam sincs hogy milyen motorral szerelteket nézzek!Havonta 8-10 alkalommal lenne használva hosszú távon(400-500km)

autópályán,plusz naponta rövid távokon,városban!Az 1.4-esnek gondolom nem tenne jót a tartós 120-130-as tempó,az 1.6-osban pedig több típust is találtam!

Sima 1.6i,Eco,16V,Si??Esetleg 1.8?Nem számít a teljesítmény,a végsebesség,annál inkább hogy könnyen karbantartható legyen és kevésbé hajlamos a meghibásodásra!A héten mennék megnézni 1-2 autót,így megköszönném ha megírnátok hogy melyik típusokat lenne érdemes nézni!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék venni egy F Astrát,de fogalmam sincs hogy milyen motorral szerelteket nézzek!Havonta 8-10 alkalommal lenne használva hosszú távon(400-500km)

autópályán,plusz naponta rövid távokon,városban!Az 1.4-esnek gondolom nem tenne jót a tartós 120-130-as tempó,az 1.6-osban pedig több típust is találtam!

Sima 1.6i,Eco,16V,Si??Esetleg 1.8?Nem számít a teljesítmény,a végsebesség,annál inkább hogy könnyen karbantartható legyen és kevésbé hajlamos a meghibásodásra!A héten mennék megnézni 1-2 autót,így megköszönném ha megírnátok hogy melyik típusokat lenne érdemes nézni!

1.6-ból, leginkább a leg"butább" 8szelepesre szavaznék. (tudom-tudom szóljatok be :D ) Nem azért mert jobb, csak szerintem, azok között kevesebb a leharcolt példány. Persze általánosítva nem lehet autót venni, a konkrét példányon múlik, hogy érdemes -e foglalkozni vele, vagy csak menekülni a környékről is. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék venni egy F Astrát,de fogalmam sincs hogy milyen motorral szerelteket nézzek!Havonta 8-10 alkalommal lenne használva hosszú távon(400-500km)

autópályán,plusz naponta rövid távokon,városban!Az 1.4-esnek gondolom nem tenne jót a tartós 120-130-as tempó,az 1.6-osban pedig több típust is találtam!

Sima 1.6i,Eco,16V,Si??Esetleg 1.8?Nem számít a teljesítmény,a végsebesség,annál inkább hogy könnyen karbantartható legyen és kevésbé hajlamos a meghibásodásra!A héten mennék megnézni 1-2 autót,így megköszönném ha megírnátok hogy melyik típusokat lenne érdemes nézni!

Az enyém 10 éves 1,4 es 8 szelepes de lazán viszi a 120-130-as tempót és megelégszik 6 literrel 100 km-en. Igaz most még csak 50000km van benne. Én is szerettem volna több pacisat de ez annyira jó állapotban volt , hogy ez mellett döntöttem. Ismerősömnek 1,6-os van de 10 liter alá nem bírja levinni a fogyasztását.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém 10 éves 1,4 es 8 szelepes de lazán viszi a 120-130-as tempót és megelégszik 6 literrel 100 km-en. Igaz most még csak 50000km van benne. Én is szerettem volna több pacisat de ez annyira jó állapotban volt , hogy ez mellett döntöttem. Ismerősömnek 1,6-os van de 10 liter alá nem bírja levinni a fogyasztását.

Nekem 6.5-7 liter. Úgyhogy próbálkozzon még az ismerősöd. :D

Link to comment
Megosztás:

Az enyém 10 éves 1,4 es 8 szelepes de lazán viszi a 120-130-as tempót és megelégszik 6 literrel 100 km-en. Igaz most még csak 50000km van benne. Én is szerettem volna több pacisat de ez annyira jó állapotban volt , hogy ez mellett döntöttem. Ismerősömnek 1,6-os van de 10 liter alá nem bírja levinni a fogyasztását.

Egyetértel nekem is 1,4-es van gond nélkül viszi a 120-130 at szerintem egyáltalán nem okoz neki gondot és megbízható is (szintén 8 szelep) :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék venni egy F Astrát,de fogalmam sincs hogy milyen motorral szerelteket nézzek!Havonta 8-10 alkalommal lenne használva hosszú távon(400-500km)

autópályán,plusz naponta rövid távokon,városban!Az 1.4-esnek gondolom nem tenne jót a tartós 120-130-as tempó,az 1.6-osban pedig több típust is találtam!

Sima 1.6i,Eco,16V,Si??Esetleg 1.8?Nem számít a teljesítmény,a végsebesség,annál inkább hogy könnyen karbantartható legyen és kevésbé hajlamos a meghibásodásra!A héten mennék megnézni 1-2 autót,így megköszönném ha megírnátok hogy melyik típusokat lenne érdemes nézni!

Egyetértel nekem is 1,4-es van gond nélkül viszi a 120-130 at szerintem egyáltalán nem okoz neki gondot és megbízható is (szintén 8 szelep) B) :D :D

Csak ne rakj rá 16"os felnit :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék venni egy F Astrát,de fogalmam sincs hogy milyen motorral szerelteket nézzek!Havonta 8-10 alkalommal lenne használva hosszú távon(400-500km)

autópályán,plusz naponta rövid távokon,városban!Az 1.4-esnek gondolom nem tenne jót a tartós 120-130-as tempó,az 1.6-osban pedig több típust is találtam!

Sima 1.6i,Eco,16V,Si??Esetleg 1.8?Nem számít a teljesítmény,a végsebesség,annál inkább hogy könnyen karbantartható legyen és kevésbé hajlamos a meghibásodásra!A héten mennék megnézni 1-2 autót,így megköszönném ha megírnátok hogy melyik típusokat lenne érdemes nézni!

Ahogy előttem is írták, az 1.4-nek nem okoz gondot a 120-130, persze attól is függ, milyen terheléssel használnád (állandóan 5 személlyel azért kicsi lenne). 1.6-osból én is a 8-szelepesekre szavaznék, ha Bp.-i vagy, akkor leginkább egy '96 utáni X16SZ vagy SZR lenne megfelelő, arra kaphatsz kék matricát, ami szmogriadó esetén, ill ha bevezetik a belső kerületekben a korlátozást hasznos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.