Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amit donornak linkeltél az csak szívódéé. :D

Igen? :D

Más,

Kivettem a vezetőülésemet, mert sikerült úgy ráülnöm a szélére, hogy a balos combtámasz letört... :D Így qrva jól tart jobbos kanyarokban... Állandóan könyökkel kell kitámasztanom, hogy ne essek be az ajtózsebbe. Szóval szétkaptam az ülést, és a váz alján, ahol a combtámasz merevítője rá van hegesztve az alsó vázra, ott tört ki az egész. Gyakorlatilag olyan lemezből van hajlítva az ülés alja, amit EGR lezárásnak se tennék be, nem hogy ülésnek... Valaki tuningolt már géjessíülést, vagy nekem kell feltalálnom az okosságot? :) (nem, nem veszek másikat, előbb faragok fából egyet, mint hogy megint ülést vegyek B) )

jah, a rugókat megfordítottam, így megint kényelmesebb (egy darabig) :D

Link to comment
Megosztás:

Más,

Kivettem a vezetőülésemet, mert sikerült úgy ráülnöm a szélére, hogy a balos combtámasz letört... dry.gif Így qrva jól tart jobbos kanyarokban... Állandóan könyökkel kell kitámasztanom, hogy ne essek be az ajtózsebbe. Szóval szétkaptam az ülést, és a váz alján, ahol a combtámasz merevítője rá van hegesztve az alsó vázra, ott tört ki az egész. Gyakorlatilag olyan lemezből van hajlítva az ülés alja, amit EGR lezárásnak se tennék be, nem hogy ülésnek... Valaki tuningolt már géjessíülést, vagy nekem kell feltalálnom az okosságot? huh.gif (nem, nem veszek másikat, előbb faragok fából egyet, mint hogy megint ülést vegyek laugh.gif )

jah, a rugókat megfordítottam, így megint kényelmesebb (egy darabig) biggrin.gif

Látom ma is sok melód van...

Link to comment
Megosztás:

Igen? :D

Más,

Kivettem a vezetőülésemet, mert sikerült úgy ráülnöm a szélére, hogy a balos combtámasz letört... :D Így qrva jól tart jobbos kanyarokban... Állandóan könyökkel kell kitámasztanom, hogy ne essek be az ajtózsebbe. Szóval szétkaptam az ülést, és a váz alján, ahol a combtámasz merevítője rá van hegesztve az alsó vázra, ott tört ki az egész. Gyakorlatilag olyan lemezből van hajlítva az ülés alja, amit EGR lezárásnak se tennék be, nem hogy ülésnek... Valaki tuningolt már géjessíülést, vagy nekem kell feltalálnom az okosságot? :) (nem, nem veszek másikat, előbb faragok fából egyet, mint hogy megint ülést vegyek B) )

jah, a rugókat megfordítottam, így megint kényelmesebb (egy darabig) :D

Már hegesztettek géjjesíülésszélét. :D

Link to comment
Megosztás:

Látom ma is sok melód van...

Hát besz.rsz hogy mit kaptam mára B) Takarodjak le busszal-stoppal-akármivel Sz.fehérvárra, és hozzam haza nagyanyám autóját, mert ott volt servicélődni :D Reggel beszenvedtem magam egy céghez akinek Pösten, meg Fehérváron is van telephelye, és bekunyiztam magam az egyik reggeli teherautóra amik a két telephely között pakolásznak cuccot. Ott behajtogattam magam a távirányítós autóba, és egy fél tankot kitapostam belőle. Átültem a sajátomba, visszajöttem, és most tekknikaji szünetet tartok, mert amíg ragad az FBS, addig úgysem tudom összerakni a gépet. Amíg meg várok, addig gondoltam teszek valamit az ülésemmel, mert estére zsibbad a bal karom, ha mindig azzal kell támaszkodni :D

Már hegesztettek géjjesíülésszélét. :D

Sanszos hogy én is fogok... a kárpitot levakartam róla, visszaütöttem a helyére az ülés szélét, így nem tart, de legalább nem is lóg. Szóval már be van állítva, csak rögzíteni kéne a pozíciót. Viszont az ülés jobb első csavarja is már csak stiftként üzemel, mert nincs mibe beletekerni... :D Kell majd szereznek belövős anyát, és akkor nem kell jobb lábbal támasztani fékezésnél, bal kézzel kanyarodásnál :D Kicsit érdekes sport lett most a vezetése csóró autónak :D

Jah, és az ülés alatti kereszt-merevítőben, benne, találtam egy öngyújtót... Gondolom ugyan az hagyhatta ott, aki a félig szőnyegbe égett csikket is, a kardánbox alatt :)

Link to comment
Megosztás:

Ilyen sokat mész saját magad mögött...? :D

Az örökös fénysebesség dilema. Ha fénysebességre kapcsolsz és refizel egyet, akkor tulajdonképpen saját magad vakítod el? :D Na és hangsebességnél? Ha dudálsz akkor folyamatason hallod a hangot, mert ott mész mellette? Ha gyorsítasz, és a sarkon megvárod akkor hallod mégegyszer? :)

Link to comment
Megosztás:

Az örökös fénysebesség dilema. Ha fénysebességre kapcsolsz és refizel egyet, akkor tulajdonképpen saját magad vakítod el? :D Na és hangsebességnél? Ha dudálsz akkor folyamatason hallod a hangot, mert ott mész mellette? Ha gyorsítasz, és a sarkon megvárod akkor hallod mégegyszer? :D

Végre kipihentem ébredtem 2 hét után, erre Zotya kora hajnalban lefáraszt...

Kössz....

Link to comment
Megosztás:

Nah, elsődleges ülésprobléma (felborulok vele) megoldva. 50 ft-ért beruháztam szegecselhető 8-as anyára, azt betoltam a kiszakadt helyére, és máris 4 csavarral van rögzítve az ülés. Szinte már furcsa, hogy nem kell tartani, és ott marad magától :D Közben szereztem 2 övfeszítőpatron-takaró műanyagot, azokat tegnap este szépen lekentem feketére, hogy valahogy kinézzen, este berakom azokat is. Már csak arra kell figyelnem, hogy beszállásnál ne üljek rá a bal oldali combtámaszra, mert akkor megint ki kell vennem lakatolni. Most, ha már benne ülök, akkor egyébként egész jó, még tart is valamennyire :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.