Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gyors kérdésem lenne. Ebédidőben kimentem a csergőbe gyertyát venni, de jöhettem vissza, mert egyrészt nem tudtam hogy hővédős-e (megnézem) és még azt is kérdezték hogy 1 v 2 pólusú van-e benne.

X14NZ 98-as f astra, valaki tudja?

GyIK topikban benne van részletesen :D

Egyébként kétpólusú, Bosch számozás szerint: flr8ldcu (GM)

Azért érdekes, hogy a Csergőben ezt nem tudják... ráadásul a motorkód és az évjárat alapján az a két kérdés amit feltettek már felesleges is volt.

Link to comment
Megosztás:

GyIK topikban benne van részletesen :D

Egyébként kétpólusú, Bosch számozás szerint: flr8ldcu (GM)

Azért érdekes, hogy a Csergőben ezt nem tudják... ráadásul a motorkód és az évjárat alapján az a két kérdés amit feltettek már felesleges is volt.

Köszönöm. Megnéztem a gyikot is, akkor kétpólusú lesz.

Én is azt hittem hogy ha elmondok minden adatot, akkor tudni fogják...

Link to comment
Megosztás:

Olyan elképzeléseim vannak hogy:

Kizárólag sedan.

Ha már4-500e között akkor miért ne legyen szervós, klímás elektromos ablakos. Mert van sok ilyen is.

rozsda NO

minimum a 82 lóerős motor 60as kizárva.

Lehetőleg valami szép színe legyen, és ne legyen le lakva.

Van néhány ilyen tehát szerintem megéri keresni, és nem megvenni a legelső szétrohadt fapados 500ezres hulladékot.

Gepard is árulja pl. és sedan. :D

Link to comment
Megosztás:

kipufogó:

Féltem hegesztés után, hogy nem-e fog dobolni a hátsó hídon a cső, mert elég közel megy hozzá.

Mai fuvar: 12 doboz csempe, 4 doboz járólap, 3 ember, és nem dobol, mert egy az egyben ráül :D

Itthonról két saroknyira hallottam egy hirtelen csattanást. Azt hittem, valamelyik csomag kelt életre, de szemre nem úgy néz ki.

Konkrétan mintha eltörött volna valami, remélem csak egy csempe :D

Bemásztam a kocsi alá, de a rugók épek, kipufogó jól néz ki, viszont az első dob előtt a csatlakozónál csak 1 csavar fogja a kettőből.

A cső ott egész szépen néz ki még, remélem tartani fog, a végső megnyugvás egy új középső dob lenne ...

Pár hét és jön egy ausztriai túra, remélem nem fog megtréfálni a drága. Mindenesetre drótot viszek, az sose árt :D

Tényleg, mely országokban kell útlevél a környékünkön?

Nekem lejárt, és gondolom nem ingyen adják, úgyhogy ellennék nélküle boldogan.

Gábor

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, mely országokban kell útlevél a környékünkön?

Nekem lejárt, és gondolom nem ingyen adják, úgyhogy ellennék nélküle boldogan.

Gábor

Elvileg szomszédos országok közül már csak Ukrajna, Horvátország és Szerbia kér útlevelet.

Link to comment
Megosztás:

meg ausztria jun9ig :D

*am a szerbek jöhetnek vízum nélkül mi meg nem mehetünk :D

Én úgy tudtam, hogy Ausztria csak a határellenőrzést állítja vissza egy időre, de az útlevelezést nem. De az általam állítottakért felelősséget nem vállalok :P :D

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudtam, hogy Ausztria csak a határellenőrzést állítja vissza egy időre, de az útlevelezést nem. De az általam állítottakért felelősséget nem vállalok :D :D

Decemberben is simán átmentem a határon Ausztriába. :D Az Európa bajnokságra állították vissza asszem.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg szomszédos országok közül már csak Ukrajna, Horvátország és Szerbia kér útlevelet.

Nekem Románia rémlett még.

Decemberben is simán átmentem a határon Ausztriába. :D Az Európa bajnokságra állították vissza asszem.

Valamiért visszaállítják, de szerintem elfogadják a személyit is.

Márciusban mi is csak úgy átsuhantunk a határon.

Egyszer megállítottak ellenőrizni, és elég volt nekik mind a 4 utas személyije.

Beballagtak vele egy mikrobuszba, 1 perc múlva hozták vissza, jó utat, viszlát.

Itthon egyesével diktálták be a rádión mind a négyünk adatait :D

Svájc, Olaszország, Franciaország, Németország?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.