Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szia!

Nekem van... :lol:

A fényező leszedte és nem raktam vissza... kompletten megvan a Opel Astra_1.4 16V... :D

Érdekelne helyette egy ugyanilyen stílusú és anyagú E85 felirat... :D

De ez erősen off hozzászólás! :P

De alacsony fordulaton eszik kevesebbet a verda...cél a 2000-ért tankolás...:D

Hogyé' adnád a feliratot? E85-öt még csak összeollózni sem lehet az astra_2.0 -ból:(

Link to comment
Megosztás:

Tudnátok segíteni?

Mennyit ér használtan 2db (azaz 1 pár) jó állapotú hátsó teleszkóp ferdehátú F-be?

Eladnám itt egy személynek, csak vakon vagyok az árat illetően... (Ő szerinte max 2500 ft az 1pár)

Köszi előre is!! :D

Újat kapni 3-4-5/darab körül U.GY.-ban Használt dzsárit vettem már egy ezresért/pár, de azok csak motorháztetőnek jók, a csomiajtót 5 fok alatt már tartotta meg. Szerintem kérjél 4-et a párért, amit lealkudhat 3-ra , és akkor kapja be :D

Link to comment
Megosztás:

Tudnátok segíteni?

Mennyit ér használtan 2db (azaz 1 pár) jó állapotú hátsó teleszkóp ferdehátú F-be?

Eladnám itt egy személynek, csak vakon vagyok az árat illetően... (Ő szerinte max 2500 ft az 1pár)

Köszi előre is!! :D

Már olyan 2700-2800 /db-ért lehet venni újat. Használtan egyesek (pl. vaterán) 4e/pár körül árulják.

Azt nem tudom,hogy el is adják-e,mert szerintem nevetségesen sok. :D

szerk. Már,ha csomagtérajtó telóról beszélünk. :D

Link to comment
Megosztás:

Bocsánat! Lehet félreérthető voltam! Hátsó futómű teleszkópról beszélek... (igaz ez magyarul: lengéscsillapító :D )

Akkor nemtom, azt nem vettem még használtan, de ha párban van, akkor 5ezer. (nagyon profin tudok árazni :P :D ) ((csak 2x ne kérj árat ugyan arra, mert lehet hogy nem találom el mégegyszer :lol: :D :lol: ))

Link to comment
Megosztás:

Egyelőre gondolom a pontos oka nincs meg, vagy tévedek?

Ma figyeltem fel rá, miután a második indulása is olyan volt, mintha nem lenne alapjárat szabályozás. Azaz beindítás után azonnal 1000-n pörgött a motor, semmi felpörgés 2000-re és ilyesmik. Autó mellé állva hallottam, hogy alapjáraton csattog.

Link to comment
Megosztás:

Ma figyeltem fel rá, miután a második indulása is olyan volt, mintha nem lenne alapjárat szabályozás. Azaz beindítás után azonnal 1000-n pörgött a motor, semmi felpörgés 2000-re és ilyesmik. Autó mellé állva hallottam, hogy alapjáraton csattog.

Hm, mondjuk 2000-re nekem sem szokott...

És most mi lesz?

Link to comment
Megosztás:

Nekem szokott. Egész eddig. Hidegen mindig felpörgött majdnem kétezerig, mint anno régen.

Ma utazik el az autószerelőm 10 napra.

Nekem 1100 körül van hidegindításnál, aztán beáll 900 körülre. Aznapi későbbi indításoknál már egyből 900 körül van.

Remek...

Link to comment
Megosztás:

Nekem 1100 körül van hidegindításnál, aztán beáll 900 körülre. Aznapi későbbi indításoknál már egyből 900 körül van.

Remek...

Nekem reggel hidegen felpörög először majdnem 2000-re, aztán esik 1200 körülre. Most néztem olajszintet és egy deka nem hiányzik. Szép sötétbarna az olaj. Ez van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.