Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

De neked is meg van mókolva, nem jól emlékszem?

Mindenesetre a gyáritól nem szól jobban egyik sem, szerintem. :D

Nekem a hangerőgombbal volt valami, recsegett, csak azért tettem át a fábiából. :lol:

Igen, meg van mókolva. Bekötöttem egy jack dugót. :D Ennyi. :D A CAR300-am van egy kicsit átalakítva. :)

Link to comment
Megosztás:

Valaki tudna nekem segíteni hogy a sport kormányt hogyan kell belöni hogy pont középen álljon??

Gondolom ugyanúgy van feltéve mint a gyári, bordás a kormányrúd vége...leveszed, és felteszed úgy hogy jó legyen. Esetleg menet közben amikor egyenesen mész. :) A gyárinál meglazítod (nem veszed le) a csavart, és rácsapsz a kormány peremére, a rugó lelöki.

Link to comment
Megosztás:

Szomorú baleset.... Sajnos egy astra is bánta, de mi több halálos kimenetelű lett. Persze megint egy kamion miatt... :)

És a legrosszabb esetben is öt évvel megússza. Viszont a vétlen életét már nem tudja visszaadni. K!RV! kamionok :D Kb két éve elém is kijött egy kamion, előzött egy másikat. Én meg nem éppen 130-cal mentem az M7-en Pest felé... Centik választottak el a becsapódástól, de sikerült lelassítanom. Csak a szerencsének köszönhettem, meg a fékeknek. És akkor még nem volt Brembo elől :D

Link to comment
Megosztás:

És a legrosszabb esetben is öt évvel megússza. Viszont a vétlen életét már nem tudja visszaadni. K!RV! kamionok :D Kb két éve elém is kijött egy kamion, előzött egy másikat. Én meg nem éppen 130-cal mentem az M7-en Pest felé... Centik választottak el a becsapódástól, de sikerült lelassítanom. Csak a szerencsének köszönhettem, meg a fékeknek. És akkor még nem volt Brembo elől :)

Nagyon vigyázni kell!

Tisztelet a kivételnek (mert van olyan is, aki figyel másokra) a legtöbb eszetlenül megy... sajnos... :D

Szomorú... :lol:

De sajnos sok kamionos/teherautós van vele úgy, hogy én vagyok a nagyobb... ;)

Tipikus kamionos beszólás:

"40 tonna vs 1 tonna, szerinted ki húzza a rövidebbet?"

Hát egyértelmű hogy ki, de az is, hogy kinek a hibájából!

Rémisztő számomra ez a kép!

Akár én is járhatok így... vagy a családtagjaim... vagy bármelyikünké... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon vigyázni kell!

Tisztelet a kivételnek (mert van olyan is, aki figyel másokra) a legtöbb eszetlenül megy... sajnos... :D

Tipikus kamionos beszólás:

"40 tonna vs 1 tonna, szerinted ki húzza a rövidebbet?"

Hát egyértelmű hogy ki, de az is, hogy kinek a hibájából!

Rémisztő számomra ez a kép!

Akár én is járhatok így... vagy a családtagjaim... vagy bármelyikünké... :D :)

És megint egy szép Astra látta kárát, meg aki(k) benne ült(ek)...........

Link to comment
Megosztás:

Holnap akkor megnézzem azt a zöldet? Úgyis szabin leszek. Vagy a képeken látható rozsda miatt inkább ne? Bár ennyiért úgyse számíthatsz rozsdamentesre. :)

Meg ugye ott van még a km-er is.

Hali!

Sorry a késői válaszért...csak nem voltam gép közelben.

Hát nem is tudom, mert én is láttam a tanksapka alatti részt, illetve amit te is mondtál, a jobb hátsó ajtó alatti részt :D

Tudom hogy nem számíthatok rozsda mentesre sajnos...

Hogyha lesz időd akkor egy pillantást vethetsz rá...de nem annyira fontos...mivel láttam, hogy a váltó szoknya is kicsit elhasználódott, valamint a vezető ülésen valami folt is van.

De azért köszi! :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon vigyázni kell!

Tisztelet a kivételnek (mert van olyan is, aki figyel másokra) a legtöbb eszetlenül megy... sajnos... :D

Tipikus kamionos beszólás:

"40 tonna vs 1 tonna, szerinted ki húzza a rövidebbet?"

Hát egyértelmű hogy ki, de az is, hogy kinek a hibájából!

Rémisztő számomra ez a kép!

Akár én is járhatok így... vagy a családtagjaim... vagy bármelyikünké... :D :)

Én is jártam már úgy, hogy majdnem bele pukkantam egy teherautóba a pályán. Ki akartam engedni udvariasságból, de a belső sávban kb 180-nal jött bömbi terepjárószerűség...

Hát mit mondjak...az anyósülésen ülő személy majd szívbajt kapott, akkorát kellett fékezni, hogy le tudjak lassítani 130-ról 80-ra... :D

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Sorry a késői válaszért...csak nem voltam gép közelben.

Hát nem is tudom, mert én is láttam a tanksapka alatti részt, illetve amit te is mondtál, a jobb hátsó ajtó alatti részt :D

Tudom hogy nem számíthatok rozsda mentesre sajnos...

Hogyha lesz időd akkor egy pillantást vethetsz rá...de nem annyira fontos...mivel láttam, hogy a váltó szoknya is kicsit elhasználódott, valamint a vezető ülésen valami folt is van.

De azért köszi! :)

Váltószoknya van vagy 3eft is (bőr).

Azért ebben az árkategóriában a hibák nem itt kezdődnek.

Sőt..300ért arra számíthatsz,hogy műszaki van rajta,viszont örülsz ha hazáig elvisz. :D

Sajnos itthon túlértékelt romok teszik ki a piacot.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Sorry a késői válaszért...csak nem voltam gép közelben.

Hát nem is tudom, mert én is láttam a tanksapka alatti részt, illetve amit te is mondtál, a jobb hátsó ajtó alatti részt :D

Tudom hogy nem számíthatok rozsda mentesre sajnos...

Hogyha lesz időd akkor egy pillantást vethetsz rá...de nem annyira fontos...mivel láttam, hogy a váltó szoknya is kicsit elhasználódott, valamint a vezető ülésen valami folt is van.

De azért köszi! :D

Baxus, nem 0 kilométeres szalonautót akarsz venni. :lol: Ilyen árban, nem fogsz találni makulátlan autót. Folt az ülésen. :D

Azért sok szerencsét. :)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Sorry a késői válaszért...csak nem voltam gép közelben.

Hát nem is tudom, mert én is láttam a tanksapka alatti részt, illetve amit te is mondtál, a jobb hátsó ajtó alatti részt :D

Tudom hogy nem számíthatok rozsda mentesre sajnos...

Hogyha lesz időd akkor egy pillantást vethetsz rá...de nem annyira fontos...mivel láttam, hogy a váltó szoknya is kicsit elhasználódott, valamint a vezető ülésen valami folt is van.

De azért köszi! :D

Én személy szerint kereskedőtől nem vennék semmit és ha jól láttam ez ugye ott van :)

Link to comment
Megosztás:

Igen-igen tudom, hogy nem fogok 0km-es autót találni.

Tudom nem fogok hibátlan autót venni, meg stb...

Tápi kocsija is tetszik azért, csak hátha nem lesz annyi zseton, akkor az tárgytalan.

Az lehet hogyha veszek egyet idővel majd én is pakolnék bele ezt azt.

Első sorban olyat szeretnék venni, ami elvisz A-B-be, nem baj ha csak 60pacis fapados, meg ha nincsen benne elektromos ablak stb...

Sajnos nem lehetnek nagy igényeim, örülök annak is, hogyha egyáltalán lesz rá keret, mert sajnos ez is még kérdéses.

Majd meglátjuk. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Igen-igen tudom, hogy nem fogok 0km-es autót találni.

Tudom nem fogok hibátlan autót venni, meg stb...

Tápi kocsija is tetszik azért, csak hátha nem lesz annyi zseton, akkor az tárgytalan.

Az lehet hogyha veszek egyet idővel majd én is pakolnék bele ezt azt.

Első sorban olyat szeretnék venni, ami elvisz A-B-be, nem baj ha csak 60pacis fapados, meg ha nincsen benne elektromos ablak stb...

Sajnos nem lehetnek nagy igényeim, örülök annak is, hogyha egyáltalán lesz rá keret, mert sajnos ez is még kérdéses.

Majd meglátjuk. :) :D

Vedd meg gyumma kadettját jól járnál vele neki meg a zsé kell nagyon igaz pesten van de ez megér annyit

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/kadet..._1.3_ls-4634070

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.