Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ma este Piliscsabáról kifelé Budapest irányába az Agip kútnál a piros lámpánál mellém állt (én a jobb oldalon) egy fehér Astra, óriási légbeömlőkkel a motorháztetőn, tök lesötétített üvegekkel, dübörgő vastag kipufogóval. Ő sárgára, én sárgászöldre indultunk felfelé a hegynek. Először szerzett egy 10 méteres előnyt, de érdekes módon 200 méteren már nekem volt 15 méter előnyöm.... :lol:

hmm grat. hozzá én is szívesen elfogadnák egy 2.0 lityis caravant a mostani 1.6-os helyet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Műszakin volt az Astrám a héten,de elküldtek környezetvédelmi besorolás változás miatt matricacserére a polgármesteri hivatalba, ami meg is történt 585Ft-ért,de nem értem a következőt:

eddig 02-es volt a forgalmiba,de 04-re javították a vizsgán,mondván változtak a besorolások. Ok,végülis mit számít,de több helyen amit találok leírásokat, azzal nem stimmel. Eddig 02-volt és KÉK matrica volt, most 04-lett és ZÖLD-et tettek rá,de az alábbi linken nem ez van:

Totalcar

Tudja valaki értelmezni, hogy ha 04 lett akkor miért nem kék plakett lett? ("A 2010. január 1-től érvényes rendszer más határokkal dolgozik.....")

Járt más is így?

Üdv

Most a másik oldalár estek a pacinak :D 04 az kék :lol:

Hofi már régen megmondta... nekünk a célba találás nem megy. Próbáljunk meg először eltalálni akárhova, aztán közös munkával, tegyük oda a célt... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az öreg Caravánt a lányaim eddig Hápoginak hívták a HPG rendszám miatt.

Én eztán az öreg Hurron indiánnak fogom hívni, mégpedig azért, mert simán megskalpolt!

Fejeltétek már le az 5. ajtó, lámpa fölötti hegyesre formázott lemezét? :D

Egy pillanat alatt akkora vértócsát produkáltam, mintha disznóvágás lett volna! :lol:

Szerencsére leszorítva hamar elállt, még orvoshoz sem mentem vele. Kb. 4 cantis vágás lett rajta.

Amúgy a reklámban a Skoda oldalán karcolást gyógyító Bepanten+ kenőcs tényleg qrva jó!

Nem a friss, hanem a varasodott sebre kenve, néhány nap alatt csodát produkált.

9 nappal a "disznóvágás" után már nehezen találom meg a helyét!

Link to comment
Megosztás:

...Én eztán az öreg Hurron indiánnak fogom hívni, mégpedig azért, mert simán megskalpolt!

Fejeltétek már le az 5. ajtó, lámpa fölötti hegyesre formázott lemezét? :lol:

Szerencsére az ilyen bizsergető érzések eddig elkerültek, bár vágott már kupán Polly csomagtérfedele.

Egyik haverom a Fabia-ja csomiajtaját csukta az orrára. Szó szerint. A marharépa a saját lábán, ment be a kórházba, a háta mögött a kilenc éves lányával. Illetve csak akart, mert olyan sokkot kapott, hogy 3x ment el a délutáni csúcsforgalomban a kórház főbejárata előtt kocsival, mire megtalálta. A felesége ott dolgozik, nővérként, gondolhatjátok, hogy megdicsérte... :D

Ilyen hámsérülésekre ha gondolod próbáld ki a Lukács féle kék kenőcsöt. Drága, mint a dög, de hatékony.

Egyik kollégám kipróbált egy krosszmotort, na persze sisak és rendes motorosruha nélkül. Kissé félresikerült a parkolás, végigszántotta a képével az árokpartot, félig megskalpolta magát. Utána kenegette a kobakját vele. 1-2 alatt nyom nélkül elmúlt a sérülés.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az öreg Caravánt a lányaim eddig Hápoginak hívták a HPG rendszám miatt.

Én eztán az öreg Hurron indiánnak fogom hívni, mégpedig azért, mert simán megskalpolt!

Fejeltétek már le az 5. ajtó, lámpa fölötti hegyesre formázott lemezét? :devlish:

Egy pillanat alatt akkora vértócsát produkáltam, mintha disznóvágás lett volna! :D

Szerencsére leszorítva hamar elállt, még orvoshoz sem mentem vele. Kb. 4 cantis vágás lett rajta.

Amúgy a reklámban a Skoda oldalán karcolást gyógyító Bepanten+ kenőcs tényleg qrva jó!

Nem a friss, hanem a varasodott sebre kenve, néhány nap alatt csodát produkált.

9 nappal a "disznóvágás" után már nehezen találom meg a helyét!

Az egy jó hely. :lol: Én is rendszeresen megtaláltam azt a sarkot fejjel, de ennyire szerencsére nekem nem sikerült :devlish: Sőt ültetés óta a probléma megszűnt. Nem tudok annyira lehajolni kényelmesen, hogy oldalról nyúljak bele, és pont szemből már nem fejelek hegyeset :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Ma este Piliscsabáról kifelé Budapest irányába az Agip kútnál a piros lámpánál mellém állt (én a jobb oldalon) egy fehér Astra, óriási légbeömlőkkel a motorháztetőn, tök lesötétített üvegekkel, dübörgő vastag kipufogóval. Ő sárgára, én sárgászöldre indultunk felfelé a hegynek. Először szerzett egy 10 méteres előnyt, de érdekes módon 200 méteren már nekem volt 15 méter előnyöm.... :D

Remélem egyszer összetalálkozunk majd azon az emelkedőn. :lol: Bár nem sokat járok arra. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az öreg Caravánt a lányaim eddig Hápoginak hívták a HPG rendszám miatt.

Én eztán az öreg Hurron indiánnak fogom hívni, mégpedig azért, mert simán megskalpolt!

Fejeltétek már le az 5. ajtó, lámpa fölötti hegyesre formázott lemezét? B)

Egy pillanat alatt akkora vértócsát produkáltam, mintha disznóvágás lett volna! :D

Szerencsére leszorítva hamar elállt, még orvoshoz sem mentem vele. Kb. 4 cantis vágás lett rajta.

Amúgy a reklámban a Skoda oldalán karcolást gyógyító Bepanten+ kenőcs tényleg qrva jó!

Nem a friss, hanem a varasodott sebre kenve, néhány nap alatt csodát produkált.

9 nappal a "disznóvágás" után már nehezen találom meg a helyét!

A gyújtótrafót kerestem tegnap este 9-10 körül... hidegben a kiszuperált csomagtérajtó teleszkópok nem tartanak rendesen... ezt megtanultam a tegnap... :icon13: :icon13: azt hittem ott esek össze, olyat dübbent a fejemen... :D Rendesen csak lestem, hogy most ako' mi va'? :devlish: :devlish:

Szerencsére a sarkokat elkerültem miután apám felavatta... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én annó vettem a GSibe új teleszkópot, ki is cseréltem nem volt vele gond. Viszont 2 vagy 3 hétre rá, szokásos módon nyitottam a fedelet, felemeltem félig és onnan elengedtem, mint később kiderült nem lett volna szabad, az ajtót kilőtte a holdig kb, az egyik gázrugó leurgott a faudi szemről és beleb*szódott a fekete hátsólámpába ( szerencsére nem tört el ) viszont ha haver nem fogja meg az ajtót, tuti hogy bezúzza, sőt még a kasztni sem ússza meg horpadás nélkül. Mák hogy ott volt a srác. Kapott is egy kólát érte. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Háát nem tudom ezen mi a szép. Szerintem olyan mint ha kockaladát élfóliáznának. :S Olyan parasztmercis stájl.

Bocs de ez szerintem "kicsit" túl giccses...

Képzeld el ugyanezt fekete műszerfallal. :D Nekem tetszik, tudom tudom... tartsam meg magamnak a véleményem...

"FA" :lol:

Ez olyan mint manapság a bőrülés....minden autóba meg lehet rendelni...de köze sincs a bőrhöz. Tisztelet a kivételnek, a Renault árlistájában például bőr hatású anyagként szerepel.

Azért is írtam, hogy imitáció. :devlish:

Nekem ebben is tetszett, igaz ebben is imitáció, de akkor is tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Ma este Piliscsabáról kifelé Budapest irányába az Agip kútnál a piros lámpánál mellém állt (én a jobb oldalon) egy fehér Astra, óriási légbeömlőkkel a motorháztetőn, tök lesötétített üvegekkel, dübörgő vastag kipufogóval. Ő sárgára, én sárgászöldre indultunk felfelé a hegynek. Először szerzett egy 10 méteres előnyt, de érdekes módon 200 méteren már nekem volt 15 méter előnyöm.... :devlish:

hmm grat. hozzá én is szívesen elfogadnák egy 2.0 lityis caravant a mostani 1.6-os helyet.

Hát igen azt az emelkedőt nem szeretik az 1.6-osok. :D Ott 75 lóval könnyen be lehet égni. Mesélik... :lol: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Szép! :D (a fa borítás imitációra gondolok, csak én az ajtókra is tennék belőlük.)

Háát nemtom. Az imaser katalogban láttam olyat, ahol az ajtón is, meg a kormányon is volt, de én speciel rosszul vagyok ezektől :lol: Eddig kettővel sikerült találkoznom, ami tetszett. Unokatesóm annál a cégnél dolgozik, akik a porsche fabetéteit is csinálják, és magának alkotott a Leonba olyat ami egész bejövős volt, illetve még a legelső S40-es Volvoban volt olyan kormány, ami körbe bőr, csak a tetején az ív egy része volt, egész szép fa-hatású valami, meg az alja. Ott még tetszett. Ezeken kívül eddig még csak zavart :devlish: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Háát nemtom. Az imaser katalogban láttam olyat, ahol az ajtón is volt, de én speciel rosszul vagyok ezektől :lol: Eddig kettővel sikerült találkoznom, ami tetszett. Unokatesóm annál a cégnél dolgozik, akik a porsche fabetéteit is csinálják, és magának alkotott a Leonba olyat ami egész bejövős volt, illetve még a legelső S40-es Volvoban volt olyan kormány, ami körbe bőr, csak a tetején az ív egy része volt, egész szép fa-hatású valami, meg az alja. Ott még tetszett. Ezeken kívül eddig még csak zavart :D :devlish:

Az Audinak van most 2 bejövős fa borítása, amik nem is fényesek, hanem egész szép textúrájuk van:

2012-audi-A6-wooden-dash-panel.jpg

2012-audi-a6-a7-layered-wood-trim-photo-433207-s-1280x782.jpg

Link to comment
Megosztás:

"FA" :lol:

Ez olyan mint manapság a bőrülés....minden autóba meg lehet rendelni...de köze sincs a bőrhöz. Tisztelet a kivételnek, a Renault árlistájában például bőr hatású anyagként szerepel.

Szemnek jó, de praktika szempontjából...soha nem tenném be egyik autómba sem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.