Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok. Vezérműszíj cserére készülök. Ezt a 2 vásárlást néztem ki magamnak :

1. http://www.grando.hu/auto-motor-alkatresz/...1494522735.html

2. http://www.grando.hu/auto-motor-alkatresz/...1494522729.html

Véleményt szeretnék kérni róla pl túl drága/olcsó , rossz/jó minőség. És még annyit szeretnék tudni hogy kell e a vízpumpához tömítés vagy valami ragasztóanyag.?

Köszi előre is

C14NZ

Tökéletesen jó mindegyik. Nem kell külön tömítés, adják hozzá a tömítőgyűrűt.

Link to comment
Megosztás:

astra f sedan hátsó- és középső kipufogó dob cserére érett.

KÉRDÉS: meg tudjátok mondani, hogy ha az olcsóbb - kb. 10-12 e huf - dobot teszem fel (nem a bosalt 20 e ért), nagyot tévesztek-e? Úgyértve, hogy hangosabb-e, vagy bármi másban gyengébb-e mint a drágább: pl.: többet fogyaszt, gyengébben megy tőle, hangosabb, ilyesmi.

kössz előre is

üdv

Link to comment
Megosztás:

astra f sedan hátsó- és középső kipufogó dob cserére érett.

KÉRDÉS: meg tudjátok mondani, hogy ha az olcsóbb - kb. 10-12 e huf - dobot teszem fel (nem a bosalt 20 e ért), nagyot tévesztek-e? Úgyértve, hogy hangosabb-e, vagy bármi másban gyengébb-e mint a drágább: pl.: többet fogyaszt, gyengébben megy tőle, hangosabb, ilyesmi.

kössz előre is

üdv

Hamarabb elporlad, de jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! De rég voltam itt.... :D :devlish:

Lenne egy kérdésem! A forgalmiba üzembentartó van bejegyezve, át akarom iratni a forgalmit, hogy az én nevem legyen benne, mint üzembentartó/tulaj, mit kérnek hozzá? Esetleg valaki tud árat is mondani? Válaszokat előre is köszi! :lol:

Pl: http://www.sopron.hu/Sopron/portal/ebusine...?contentId=1195

(Gondolom Nyíregyen is ugyanennyibe kerül.)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! De rég voltam itt.... :devlish: :icon13:

Lenne egy kérdésem! A forgalmiba üzembentartó van bejegyezve, át akarom iratni a forgalmit, hogy az én nevem legyen benne, mint üzembentartó/tulaj, mit kérnek hozzá? Esetleg valaki tud árat is mondani? Válaszokat előre is köszi! :devlish:

Csumiiii Laliiiii!! :lol: :D

Mizujs? Talpon a sas? :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam.... :icon13: Arra voltam kíváncsi, hogy valaki tud e valami újat mondani!

Szewa! :D Talpon bizony, csak most a forgalmit akarom átíratni az én nevemre :devlish:

Gázolajjal megy, nem papírral :icon13: :devlish: Mostanra lett kész? Nagyjából egy éve, a fék-szenvedésnél lemaradtam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hello!!Ojan kérdésem lenne hogy van egy 1.4 8v astrám,és Gsi rugót szeretnék bele rakni,bele menne-e gond nélkül???és hogy hallottam h nem fog annyit ülni mert a Gsi az nehezebb...látszodna-e ha bele raknám hogy ültetve van???Elöre is köszönöm a választ!

Link to comment
Megosztás:

Hello!!Ojan kérdésem lenne hogy van egy 1.4 8v astrám,és Gsi rugót szeretnék bele rakni,bele menne-e gond nélkül???és hogy hallottam h nem fog annyit ülni mert a Gsi az nehezebb...látszodna-e ha bele raknám hogy ültetve van???Elöre is köszönöm a választ!

Ha a cél az lenne, hogy láthatóan üljön, akkor nem az kell neked :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem valószínű max hátul.

Én anno Astra 40-es rugókat tettem az 1,4-es Kadettembe és csak 3 centit ültetett mert könyebb volt az Astánál.

Keményebb talán lesz.

Értem!!!Még annyi is elég volna nekem..mert ahogy néztem 6-centi van a kaszni meg a kerék teteje közt,most aszt felére levinném a Gsié-vel az is jóó lenne!!!De sztem beleprobáltatom és kiderül:-)

Link to comment
Megosztás:

Értem!!!Még annyi is elég volna nekem..mert ahogy néztem 6-centi van a kaszni meg a kerék teteje közt,most aszt felére levinném a Gsié-vel az is jóó lenne!!!De sztem beleprobáltatom és kiderül:-)

Mivel az 1.4 könnyebb, mint a gsi motor, ezért nem fog leülni a kocsid. Ne oLYat tegyél bele! De ha nem hiszed, próbáld csak ki...

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek milyen problémákat vetne fel, ha ki szeretném cserélni az X14XE motoromat egy X18XE motorra?

A papírozás kérdését most hagyjuk, mert már elégszer ki lett vesézve az Impossible Mission... :D

A fél autó lebontása és újjáépítése ugyan milyen problémákat vethetne fel?! :lol: Én leginkább pénztárca-problémát látok benne, ha az nem gond, akkor nincs különösebb akadálya.

Link to comment
Megosztás:

A fél autó lebontása és újjáépítése ugyan milyen problémákat vethetne fel?! :lol: Én leginkább pénztárca-problémát látok benne, ha az nem gond, akkor nincs különösebb akadálya.

Én most vacilálok. Ugyanis a főtengelyem vége letörni készül.

1. eset. Ha sikerül(pénz miatt) kicserélni a főtengelyt ami kb 40ezer lesz, minimum, akkor lesz talán egy jó autóm.

2. eset. Letörik és összekuszálódnak a szelepek, akkor akár 160ezer is lehet a felújítás...

Ezért gondoltam, hogy lehet venni kellene 80nért egy X18XE motort. Ha már csinálja az ember, legyen ereje... :D

Mondjuk 50ért láttam már X14XE motort is...

Link to comment
Megosztás:

Én most vacilálok. Ugyanis a főtengelyem vége letörni készül.

1. eset. Ha sikerül(pénz miatt) kicserélni a főtengelyt ami kb 40ezer lesz, minimum, akkor lesz talán egy jó autóm.

2. eset. Letörik és összekuszálódnak a szelepek, akkor akár 160ezer is lehet a felújítás...

Ezért gondoltam, hogy lehet venni kellene 80nért egy X18XE motort. Ha már csinálja az ember, legyen ereje... :lol:

Mondjuk 50ért láttam már X14XE motort is...

A motor cseren kivul elvileg golyalab+nagyobb fek, huto, es ac pumpa csere kell pluszba.

Aztan tenyleg mar csak penz kerdese...

Link to comment
Megosztás:

A motor cseren kivul elvileg golyalab+nagyobb fek, huto, es ac pumpa csere kell pluszba.

Aztan tenyleg mar csak penz kerdese...

Igen, valami ilyesmire jutottam én is.

Bár az AC pumpa az mardhat, mert eleve 3 bar-os az enyémben lévő... :lol:

Akkor csak arra az esetre hagyom ezt, ha összeakad a vezérlés...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.