Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

sajna én ezekre a talikra nem tudok eljutni :lol:

mivel 22:30-23:00 oráig melozom mint ma is

Csak 30percet melózol egy nap???? :shock:

:D :lol: :lol: :lol:

Na jó, tudom hogy nem!!!

De, ha nem vagyok indiszkrét, mit melózól, ami ilyen 24h-s műszakban van???

1ébként nekem is bejönnek a felnik!!! Az meg hogy nem 17''-osak , szerintem nem is olyan nagy baj!!!! Jóóóóó ez így is!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Látom, hogy sikerült begyűjteni Raptort is a talira. Csak úgy kiváncsiságból: ő mikor lesz MOTE tag ? Télen ? :)

Ááááá, szóval úgy gondolod hogy tűz és víz vagyunk, azaz ha én nyáron leszek MOTE tag akkor ő télen lesz???? :?: :oops:

Nemtom, ezt majd kérdezd meg tőle holnap , ha akarod!!

(1ébként meg most kérdeztem, mert mi most is On-line beszélgetünk neten, és azt mondta hogy még nem tudja, de gondolkozik rajta!! :) )

Link to comment
Megosztás:

....Szombaton szabadnapom van ez az elsö 2 hete :)) akkor nem akartok semmit sem csinalni ??!?....

ŐŐŐŐŐŐŐŐŐ én nem tudok semmiről. Ellenben ha érdekel és előre tudod az időbeosztásodat, akkor megnézhetnéd Gabi honlapján a tervezett versenyeket, hátha belefér neked is valamelyik esemény helyszínen történő megtekintése.

Link to comment
Megosztás:

Ááááá, szóval úgy gondolod hogy tűz és víz vagyunk, azaz ha én nyáron leszek MOTE tag akkor ő télen lesz???? :?: :oops:

Persze Jing És Jang :)

Mondd számodra jelent valamit az a szó, hogy "vicc" ? Mégha gyenge, de akkor is, a fenti az volt 8) . Még mielőtt írnád. Tudom, hogy este van, fúj a szél, hétvégén esni fog stb. :)

Link to comment
Megosztás:

Persze Jing És Jang :D

Mondd számodra jelent valamit az a szó, hogy "vicc" ? Mégha gyenge, de akkor is, a fenti az volt 8) . Még mielőtt írnád. Tudom, hogy este van, nem süt a nap, fúj a szél stb. :P

Lehet hogy gyenge volt, de ezt most én is vicces beszólásnak gondoltam!!!! :) :) :)

(1ébként az on-line dolog igaz!! Meg a többit is komolyan írtam!) :o

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy gyenge volt, de ezt most én is vicces beszólásnak gondoltam!!!! :) :) :)

(1ébként az on-line dolog igaz!! Meg a többit is komolyan írtam!) :o

Jééé tényleg fáradt vagy :shock:

A téli dologra értettem a gyengét :D

Biztos ami biztos ideírom: a saját hozzászólásomat minősítettem :wink:

Link to comment
Megosztás:

Jééé tényleg fáradt vagy :shock:

A téli dologra értettem a gyengét :D

Biztos ami biztos ideírom: a saját hozzászólásomat minősítettem :wink:

Ezek szerint tényleg az vagyok!!!!! Bocsi!!!

Úgy látszik ez a 9órai kelés nem igazán használ nekem!!! (főleg hogy 2-3fele szoktam ágybakerülni!)

Na, húzok inkább aludni, hogy a holnapi talira FRISS legyek!!!!

:) :) :) :o

Link to comment
Megosztás:

Üdv. mindenkinek.

Kész az első lökösöm.

Igaz még nincs fényezve de összerakta(legozta)a mester. 8)

Sajna nem fotóztam le amikor összetört--de Kess látta.

Na most, hogy össze van rakva csinálok képet .Még a fényezés előtt és után.

Amikor összetört (vagyis elém jött egy nyúl-ami kinyult)

ott is hagytam a darabokat-gondolván ez már nem való semmire! :x

De a mester-ember tanácsára visszamentem a helyszinre és összeszedtem egy nagy reklámszatyiba(kb. 30 apró darab)

És láss csodát összerakta.Az új ára 45.000 HUF+fényezés ez durván 60-65.000 HUF.

A munkadíjért fizettem 15.000 HUF és a fényezés lesz kb.10.000HUF =25.000HUf.

Na meg persze olajcsere( :shock: )+olajszürő.

Sérült az olajhütőm is de azt sikerült meghegeszteni. :) (az összekötő csonknál)

1000 HUF.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.