Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Oké köszi mindenkinek! ;)

Csak nem bírtam ki és felhívtuk a műszaki bázist. Annyit mondtak hogy nekik mindegy hogy milyen név szerepel a papíron csak legyen ott ami kell. Aztán később meg legyen átírva. Bár hétfőn ha lesz rá idő és az Okmányba is fogadnak akkor a forgalmit azért átnyomatom. Törzskönyv meg elvileg nem kell műszakin.

Más kérdés mert ahányszor olvasom és rákeresek mindig csak belekavarodok.

szóval kapott egy kicsi kavicsot a jobb első fényszóró (még előző gazdánál) ami ragasztva lett (telefon fólia kijelzővel de ez mellékes :lol: )

2002-es Valeo motoros.

Keresnék a neten hogy legyen de most akkor milyen évjárattól a jó? Meg ha mehanikus állítású akkor áttehető a motor rá vagy nem? Volt róla szó és a beszélgetésekre is emlékszem csak nem tudom mi is lett a vége megállapítás.

De egy évjárattól meg egy átszerelhető rá/vagy nem válasszal jobban felfognám! :rolleyes:

(Depo meg a Carello márka kilőve mert arra emlékszem hogy nem jó!)

Link to comment
Megosztás:

Oké köszi mindenkinek! ;)

Csak nem bírtam ki és felhívtuk a műszaki bázist. Annyit mondtak hogy nekik mindegy hogy milyen név szerepel a papíron csak legyen ott ami kell. Aztán később meg legyen átírva. Bár hétfőn ha lesz rá idő és az Okmányba is fogadnak akkor a forgalmit azért átnyomatom. Törzskönyv meg elvileg nem kell műszakin.

Más kérdés mert ahányszor olvasom és rákeresek mindig csak belekavarodok.

szóval kapott egy kicsi kavicsot a jobb első fényszóró (még előző gazdánál) ami ragasztva lett (telefon fólia kijelzővel de ez mellékes :lol: )

2002-es Valeo motoros.

Keresnék a neten hogy legyen de most akkor milyen évjárattól a jó? Meg ha mehanikus állítású akkor áttehető a motor rá vagy nem? Volt róla szó és a beszélgetésekre is emlékszem csak nem tudom mi is lett a vége megállapítás.

De egy évjárattól meg egy átszerelhető rá/vagy nem válasszal jobban felfognám! :rolleyes:

(Depo meg a Carello márka kilőve mert arra emlékszem hogy nem jó!)

De rosszul :D az is gyári lámpa volt, és nagyon jó cucc. ;) 94-es évjárattól fölfelé érdekes neked, előtte más volt a lámpa íve. A motort meg rá lehet taknyolni, ugyan de ha találsz nem motoros Valeot, akkor inkább tedd át az üveget, azt kész :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

De rosszul :D az is gyári lámpa volt, és nagyon jó cucc. ;) 94-es évjárattól fölfelé érdekes neked, előtte más volt a lámpa íve. A motort meg rá lehet taknyolni, ugyan de ha találsz nem motoros Valeot, akkor inkább tedd át az üveget, azt kész :rolleyes:

Affrancba akkor ezért nem voltam benne biztos mármint a márkát illetően. Oké köszönöm szépen e szerint keresek akkor. Azt hittem üveget nem lehet átrakni rá de akkor próbálok keresni aszerint is. Vagy ha tudok veszek olcsóz aztűn műszaki után meg vissza ami most van, mert végül is nem párásodik meg nem is koszos.

Köszi! ;)

Link to comment
Megosztás:

A napokban szert tettem egy ritka cuccra, legalábbis én még nem nagyon láttam ilyet. Blaupunkt típusspecifikus hátsó hanszórók, roppant igényesen, a gyári csavarhelyekre rögzíthető módon. Komoly hangváltó, illetve egy 6x9 colos mély, és a tölcsér tetején egy magas hangszóró. Azért a gyári 16 centisnél bőven nagyobb az egész, a képen is látszik. Ma szereltem be, elég morcos a hangja, szép mélye és tiszta magasa van, össze sem hasonlítható a gyárival. Szerintem abszolút megérte.

578018-20120608-ZdQJ4A.jpg

Link to comment
Megosztás:

A napokban szert tettem egy ritka cuccra, legalábbis én még nem nagyon láttam ilyet. Blaupunkt típusspecifikus hátsó hanszórók, roppant igényesen, a gyári csavarhelyekre rögzíthető módon. Komoly hangváltó, illetve egy 6x9 colos mély, és a tölcsér tetején egy magas hangszóró. Azért a gyári 16 centisnél bőven nagyobb az egész, a képen is látszik. Ma szereltem be, elég morcos a hangja, szép mélye és tiszta magasa van, össze sem hasonlítható a gyárival. Szerintem abszolút megérte.

Ezt árulták a vaterán?

Hali. Szép lett grat. Azt szeretném kérdezni h milyen cuccokat használtál hozzá? énis polírozni szeretném az autómat. Mit milyet és mennyiért ?(korongokat, polírozó pasztát) :DD kösziii

Sima polírgép amit ilyen bevásárló központokban lehet kapni.

A paszta 3M-es fehér paszta.

Link to comment
Megosztás:

Ezt árulták a vaterán? Sima polírgép amit ilyen bevásárló központokban lehet kapni. A paszta 3M-es fehér paszta.

Akkor a polírpaszta valami ilyesmi lehetett?? http://www.totallux.hu/nagy_kep/totallux-4b685feead77e.jpg

És a polírgéphez egy fajta olyan "rongy" korong van? és szárazon vizesen csináltad?

És utána waxoltál? mert ugytudom ha lepolírozod és nem waxolod akkor hamar bemattul.

Link to comment
Megosztás:

Akkor a polírpaszta valami ilyesmi lehetett?? http://www.totallux....685feead77e.jpg

És a polírgéphez egy fajta olyan "rongy" korong van? és szárazon vizesen csináltad?

És utána waxoltál? mert ugytudom ha lepolírozod és nem waxolod akkor hamar bemattul.

Rányomtam a pasztát.

Elkentem,géppel párszor átmentem rajta majd száraz pamut rongyot használva kézzel fényesre töröltem.

Volt VAX is a végén vékonyan.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem. Van ott egy műanyag ellendarab is. Nézzél körül otthon, nincs véletlenül? :D

Nekem eddig az összes maszk műanyagja pattant a zárhíd fém részebe. Négy db fül. Ofkorsz a, rácsbetét felső részéről beszélünk, ami bele van pattintva a keretbe.

Am itthon biztos nincs, mert nem hordok haza minden sz.rt :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem eddig az összes maszk műanyagja pattant a zárhíd fém részebe. Négy db fül. Ofkorsz a, rácsbetét felső részéről beszélünk, ami bele van pattintva a keretbe.

Am itthon biztos nincs, mert nem hordok haza minden sz.rt :D

Akkor igen arról beszélünk. Ezek szerint az a betét alapból a maszk része, és azzal együtt megy fel a zárhídra az egész. Ezt nem tudtam.

Mondjuk úgyis kicserélem az egész maszkot, remélem azon lesz ilyen szr.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.