Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gyerekek, ahogy most kinéz el kell mennem orvoshoz hogy leműtsék a vigyort a fejemről ;) A mai fogás:

1 db 17DR motor. első tekerésre röffen hidegen, olajfolyás nuku, egyszerűen imádom.

1 db hiperpöpec tetőkárpit. Olyan volt az autó amiből kiszedtem hogy nálunk ezeket normális ember nem bontja hanem polírozza és árulja :D

egy valag kapaszkodó-bolhák-patentek meg egyéb szirszar

Kormány. Nem GSI hanem az a 2 küllős ami eddig benne volt, de még a gyári recézés benne van, éppenhogy fényes a felülete 1 helyen

Váltókulissza, stiftekkel, bilincsekkel kompletten. Olyan patent érzés volt azt a váltót nyasztatni amikor benne volt, hogy el se hittem hogy opel. (a gyári váltógomb meg se volt kopva :P )

Komplett váltókar, classic-váltógombbal, szoknyával, és merevítő műanyaggal.

Ha már ott volt akkor szélvédőspricni szivattyú is beugrott.

Egy qrvaszép (nem fényképeztem le bocsi) MHT belső szigetelés, amit Hening is most vett nemrég.

2 szép első index

első ajtók gumikéderei (Már nyáron szólt Pepe is hogy lyukasra van kopva de azóta se foglalkoztam vele) :D

Megvan a program egy pár hétvégére előre :) :D ;) de sose rosszabbat :D

Most nézem, végre egy hölgy jelentkező akit nem zavarnak el mire én is hazaérek :D Üdv erre részemről is. (hajtok ám a piros pontokra én is ;) )

Jah pirospontról jut eszembe, hoztam egy piros tanksapi ajtót is :P

Nagyon cukik vagytok,de télleg..... :D

Ez nőül hülyét jelent? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mennyi pénzt hagytatok ott? :D

százhúsz ropit :D

jah és kilátásban van tőlük egy garnitúra rendőrfelni is nyárra :D :P :)

ne csajozz :D

nah DÁW te se kapsz karácsonyra már semmit :D

Miért nem? Akkor hogy kerül bele mindez a Ribibe? :D Azthittem a mikulás beleteszi ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is, szóval marad Dáwid! DenekinemszabadmertbarátnőjevanéshamostolvassaakkorDáwidnakestealváslesz! :D

egyébként is. Hétvégére elbútorozik egy volt osztálytárnőjéhez, és ott van vasárnapig... :) Én meg egész hétvégén vergődhetek összevissza... Lehet hogy ezt a hétvégét a másik szerelmemmel töltöm :D :D

Link to comment
Megosztás:

egyébként is. Hétvégére elbútorozik egy volt osztálytárnőjéhez, és ott van vasárnapig... :) Én meg egész hétvégén vergődhetek összevissza... Lehet hogy ezt a hétvégét a másik szerelmemmel töltöm :D :D

jaj te szegény :D

át is rakhatnád ennyi idő alatt a mocit

Link to comment
Megosztás:

jaj te szegény :D

át is rakhatnád ennyi idő alatt a mocit

Nah... azt pakolgattam eleget mostanában... Debrecenből elugrottunk Fehérvárra. Ismerős műhelyben letámasztottuk a mocit, az autót meg csak a jövőhéten visszük valamikor. Nem ám pihenés van azért mert jövőhéten szívátültetünk. Dolgozik addig is :)

Link to comment
Megosztás:

Nah... azt pakolgattam eleget mostanában... Debrecenből elugrottunk Fehérvárra. Ismerős műhelyben letámasztottuk a mocit, az autót meg csak a jövőhéten visszük valamikor. Nem ám pihenés van azért mert jövőhéten szívátültetünk. Dolgozik addig is :D

de miért nem hétvégén van szívátültetés?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.