Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem a Coupé G Astra gyári szine ez. :lol:

Gondolod fizetne érte bárki is? :lol:

Tegnap téliesítettem a fűtést, betömtem a középső befúvónál a hideg csatornát, nagyon baba a rendszer dobja a meleget ezerrel. 10 fokban indulás utén 2 kilóméterrel már nyomja a meleget és mozdul a mutató.

Azt miért kell betömni? :(

Nem tudod elzárni? :lol:

Én,ha elzárom akkor semmit nem fúj,ha kinyitom akkor meg azt a hőfokot fújja ami be van állítva. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a Coupé G Astra gyári szine ez. :lol:

Azt miért kell betömni? :(

Nem tudod elzárni? :lol:

Én,ha elzárom akkor semmit nem fúj,ha kinyitom akkor meg azt a hőfokot fújja ami be van állítva. :excl:

Nem a teljes beömlőt zárja le, csak azt a részt ami kívülről jön. (neked nem fúj hidegebbet a középsőkön, mint a két szélsőn?)((mert nekünk már nem :lol: ))

Link to comment
Megosztás:

Dáwid!Te mit melózol?Mert a múltkor mintha valami kábelezést olvastam volna.

Többek között azt is. Számítógép-telefon és kamera hálózatokat telepítünk karbantartunk, meg irodatechnikai ketyeréket (másoló-nyomtató-MFP-számológép) javítunk-árulunk. A kép pedig a másolópapír-kiszállítást illusztrálja :excl:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a Coupé G Astra gyári szine ez. :lol:

Azt miért kell betömni? :(

Nem tudod elzárni? :lol:

Én,ha elzárom akkor semmit nem fúj,ha kinyitom akkor meg azt a hőfokot fújja ami be van állítva. :excl:

Nekünk klímásoknak így működik, de a nem klímásnál kevert levegőt fúj. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha az a kép jó kép lenne, és gyári tárcsa lenne rajta, akkor lehetne prospektus kép is...fólia nélkül...esetleg...ánem. :(

Meg ha nem lenne 2 méter "mélyen" a kerék, meg nem 14-es lenne, akkor még akár jól is kinézhetne... :lol:

Bunkó. :excl:

Az. és akkor még haja sincs :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha az a kép jó kép lenne, és gyári tárcsa lenne rajta, akkor lehetne prospektus kép is...fólia nélkül...esetleg...ánem. :excl:

Meg ha nem lenne 2 méter "mélyen" a kerék, meg nem 14-es lenne, akkor még akár jól is kinézhetne... :lol:

Az. és akkor még haja sincs :(

Mé? Volt ilyen játékkerékkel katalóguskép... :lol:

Sikerül összematekolni? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor az opel belsővílágítás kapcsolóról is okosabb lettem :excl: meg ha itt tartunk, még 1 kérdés.. a műszerfalvilágítás eddig alsó résznél fűtéskapcsoló stb ott nem volt jó :\ aztán 1-2 hete félig világít, a 3 as-4est még világitja attól balra semmit, most ez az égő lehet , vagy vmi más hiba ? meg olyan h vonóhorog visszajelző lámpa átlag villog, ez normális vagy nem? és mit lehet vele tenni ha nem az ? o.O

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor az opel belsővílágítás kapcsolóról is okosabb lettem :( meg ha itt tartunk, még 1 kérdés.. a műszerfalvilágítás eddig alsó résznél fűtéskapcsoló stb ott nem volt jó :\ aztán 1-2 hete félig világít, a 3 as-4est még világitja attól balra semmit, most ez az égő lehet , vagy vmi más hiba ? meg olyan h vonóhorog visszajelző lámpa átlag villog, ez normális vagy nem? és mit lehet vele tenni ha nem az ? o.O

Izzócserés, jó meló. :lol: A vonóhorog visszajelzésnek meg akkor kéne villognia felváltva az index visszajelzővel, ha van rá kötve valami. Amúgy csak egyszer felvillan az index felkapcsolásakor és utána kussol. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Izzócserés, jó meló. :( A vonóhorog visszajelzésnek meg akkor kéne villognia felváltva az index visszajelzővel, ha van rá kötve valami. Amúgy csak egyszer felvillan az index felkapcsolásakor és utána kussol. :excl:

De erre meg nincs kötve semmi, menet közbe mikor nem is indexelek akkor is villog, de hátul azt a dugót cserélni kellett a végén mert szar volt, szal nem tom miért villog :\ de néha zavaró -.-"

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor az opel belsővílágítás kapcsolóról is okosabb lettem :lol: meg ha itt tartunk, még 1 kérdés.. a műszerfalvilágítás eddig alsó résznél fűtéskapcsoló stb ott nem volt jó :\ aztán 1-2 hete félig világít, a 3 as-4est még világitja attól balra semmit, most ez az égő lehet , vagy vmi más hiba ? meg olyan h vonóhorog visszajelző lámpa átlag villog, ez normális vagy nem? és mit lehet vele tenni ha nem az ? o.O

Az izzócsere menetét ITT megtalálod. (barátember hétvégi programjának jó lesz. :( :lol: ) Vonóhorog visszajelző az passz :excl:

Link to comment
Megosztás:

De erre meg nincs kötve semmi, menet közbe mikor nem is indexelek akkor is villog, de hátul azt a dugót cserélni kellett a végén mert szar volt, szal nem tom miért villog :\ de néha zavaró -.-"

Akkor passz, mert (sajnos :excl:) nincs vonóhorgom. Ha lenne, akkor nem törték volna úgy össze a hátulját és most nem lenne érdekesen álló s?gge a kocsimnak. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.