Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hányan vannak aktív fórumozók itt 2005 előttről?

Jelen!

Én pölö azért vagyok itt kevesebbet mert nem érdekelnek a nem szakmai dolgok. Az,hogy "kisgyerekek" veszekednek arra nem vagyok kíváncsi.

Ha valaki meg segít akkor nem az a lényeg,hogy mit ír hanem,hogy milyen a helyesírása.

Ez qva unalmas egy idő után.

Hali!

Fai vízpumpáról mi a véleményetek? Valamint az olcsó 10w40 gm olajról(kell it valamit nézni? pl.: beszállítót vagy valamit) Vezérléscserénél mondták nekem a főtengely kiskereket mert elszokott kopni érdemes azt is cserélni? Ha igen akkor annak mi a pontos neve?

Szerintem a feszítő görgőröl beszélt.

A 10w40-es GM olaj sem drága.

Nekem nincsen vele bajom.

Nem érdemes a ezen spórolni.

Van Greg barátomnak egy mondása:

"Nem vagyok annyira gazdag,hogy mindenből a legolcsóbbat vegyem." ;)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Fai vízpumpáról mi a véleményetek? Valamint az olcsó 10w40 gm olajról(kell it valamit nézni? pl.: beszállítót vagy valamit) Vezérléscserénél mondták nekem a főtengely kiskereket mert elszokott kopni érdemes azt is cserélni? Ha igen akkor annak mi a pontos neve?

Fai-ról Én nem tudok nyilatkozni, de Dolz már volt egy pár autómban és nem volt vele gondom. ;)

A többire a választ, Tomi leírta ;)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Fai vízpumpáról mi a véleményetek? Valamint az olcsó 10w40 gm olajról(kell it valamit nézni? pl.: beszállítót vagy valamit) Vezérléscserénél mondták nekem a főtengely kiskereket mert elszokott kopni érdemes azt is cserélni? Ha igen akkor annak mi a pontos neve?

Főtengely borsáskerékre gondolsz?

http://www.bankusauto.hu/termekkep.php?termekid=3227

Link to comment
Megosztás:

Jelen!

Én pölö azért vagyok itt kevesebbet mert nem érdekelnek a nem szakmai dolgok. Az,hogy "kisgyerekek" veszekednek arra nem vagyok kíváncsi.

Ha valaki meg segít akkor nem az a lényeg,hogy mit ír hanem,hogy milyen a helyesírása.

Ez qva unalmas egy idő után.

Ezt abszolút megértem.

Link to comment
Megosztás:

Azért látjuk Őket, csak nem hozzászólva, hanem alul a "névsorban".

Sajnos az F Astra már majdnem teljesen lerágott csont, de van pár dolog amit még lehetne csinálni. Itt van a GyIK is, ahol lehetne frissíteni pár dolgot, eltűnt képek, új leírások átrakása a GyIK-társalgóból stb.. A lendület elfogyott azok részéről is, akik ezeket készítették és a topic frissítésével kapcsolatban is. Az, hogy érdemes-e, az más kérdés.

Volna pár ötletem, hogy mit is kellene tenni a fórummal, hogy talán jobb irányba mozduljon, de sok embernek nem tetszene.

Másrészt régen én is azt akartam, hogy sok tagú legyen a klub....nem...a lényeg, hogy aktív baráti társaság alakuljon ki, akikkel talin leülhetek egy sör mellett és közösen röhögünk stb stb.

Link to comment
Megosztás:

Volna pár ötletem, hogy mit is kellene tenni a fórummal, hogy talán jobb irányba mozduljon, de sok embernek nem tetszene.

Másrészt régen én is azt akartam, hogy sok tagú legyen a klub....nem...a lényeg, hogy aktív baráti társaság alakuljon ki, akikkel talin leülhetek egy sör mellett és közösen röhögünk stb stb.

Végül is ti vagytok a moderátorok, ti kéne bevezessetek új dolgokat, mi meg alkalmazkodnánk. ;)

Erről nem lehet szó?

Link to comment
Megosztás:

Volna pár ötletem, hogy mit is kellene tenni a fórummal, hogy talán jobb irányba mozduljon, de sok embernek nem tetszene.

Másrészt régen én is azt akartam, hogy sok tagú legyen a klub....nem...a lényeg, hogy aktív baráti társaság alakuljon ki, akikkel talin leülhetek egy sör mellett és közösen röhögünk stb stb.

Bacol leülni, csak kavirnyálsz körbe körbe, aztán persze hogy nem megy utánad az ember xD

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.