Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ötletnek nem rossz, de hány regelt fórumozó van és hány klubtag? Aránytalan a különbség...

Őszintén? Szarok rá! :lol: Nincs kedvem fizetni mások szórakozását és nyerészkedését. ;) Ezzel szerintem minden fizetős klubtag így van.

Ha 20-an maradunk nekem az is jó, mert a hangulat, barátság a lényeg, nem az ingyenszervíz. ;)

Link to comment
Megosztás:

Amit én is szorgalmazok, hogy a nem klubtagok 24 óra alatt max 3-5 hozzászólást tudnak majd posztolni.

Akkor azonnal klubtaggá válnék én is.

De ez nem is rossz ötlet! És teljesen jogos is!

És olyat mint kizárás (gondolok itt az utóbbi időkben eldúrvult beszólásokra, nem fórumra való szavak használata), ezen nem gondolkoztatok? Amikor belép valaki elvileg elfogadja a felhasználói szabályzatot, és innetől kezdve köteles betartani a szabályokat. Ha nem, tudjon magára. Persze, figyelmeztetni kell prászor, de ha nem változtat?

Link to comment
Megosztás:

Ötletnek nem rossz, de hány regelt fórumozó van és hány klubtag? Aránytalan a különbség...

Most megint biztos "fizetni-minekfizetni" balhé lesz belőle, de ha belegondolsz, egy klubtagság mennyibe kerül, és hogy mennyit kapsz érte, akkor azért szintén aránytalanul sokat adnak érte ;) akinek ez a csapat, meg az autóval folgalkozás nem ér meg évi 3.500-at, az mondjuk nem is akar annyira ide tartozni ;)

Link to comment
Megosztás:

Most megint biztos "fizetni-minekfizetni" balhé lesz belőle, de ha belegondolsz, egy klubtagság mennyibe kerül, és hogy mennyit kapsz érte, akkor azért szintén aránytalanul sokat adnak érte ;) akinek ez a csapat, meg az autóval folgalkozás nem ér meg évi 3.500-at, az mondjuk nem is akar annyira ide tartozni ;)

főleg, hogy nem érinti a forint~euró árfolyam (ugye?:lol:)

Link to comment
Megosztás:

Most megint biztos "fizetni-minekfizetni" balhé lesz belőle, de ha belegondolsz, egy klubtagság mennyibe kerül, és hogy mennyit kapsz érte, akkor azért szintén aránytalanul sokat adnak érte ;) akinek ez a csapat, meg az autóval folgalkozás nem ér meg évi 3.500-at, az mondjuk nem is akar annyira ide tartozni ;)

Ez igaz. De mivel én klubtag vagyok, asszem egyértemű, hogy mi a véleményem arról, hogy megéri-e. :lol:

Link to comment
Megosztás:

És olyat mint kizárás (gondolok itt az utóbbi időkben eldúrvult beszólásokra, nem fórumra való szavak használata), ezen nem gondolkoztatok? Amikor belép valaki elvileg elfogadja a felhasználói szabályzatot, és innetől kezdve köteles betartani a szabályokat. Ha nem, tudjon magára. Persze, figyelmeztetni kell prászor, de ha nem változtat?

Elhiheted sokszor viszket az ujjam a törlés gombon, de mondom: így is azt kapjuk, hogy túlmoderált a fórum...

Link to comment
Megosztás:

Őszintén? Szarok rá! :lol: Nincs kedvem fizetni mások szórakozását és nyerészkedését. :lol: Ezzel szerintem minden fizetős klubtag így van.

Ha 20-an maradunk nekem az is jó, mert a hangulat, barátság a lényeg, nem az ingyenszervíz. :lol:

Esetleg olyat lehetne bevezetni, hogy max pár hónapig lehet valaki free klubtag. Kiválnának azok, akik nem ide valók. :D

Most megint biztos "fizetni-minekfizetni" balhé lesz belőle, de ha belegondolsz, egy klubtagság mennyibe kerül, és hogy mennyit kapsz érte, akkor azért szintén aránytalanul sokat adnak érte ;) akinek ez a csapat, meg az autóval folgalkozás nem ér meg évi 3.500-at, az mondjuk nem is akar annyira ide tartozni ;)

Ez is igaz! De semmi ösztönző erő nincs így benne. (és most magam ellen is beszélek! :lol: Természetesen!) Lehetne pár hónap ingyen, utána meg klubtagsági, vagy viszli! :lol: (Kapásból küldeném a zsét én is, de valljuk meg őszintén. 70ezres fizu mellett annak a 3500-nak is tudunk ám ezer helyet. :lol: Most megint magam ellen beszéltem!! vállalom. :lol: )

De Zotya elgondolkoztatott mindenesetre engem, meg remélem másokat is!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Évi 5000 pénz csak nem sok.

Hát az nem...nekem a hozzáállás nem tetszik. Az "ingyenszervíz" meg hasonló kifejezések szerintem eléggé visszataszítóan hangzanak. Az ember ne azért perkáljon mert létszükség (és hanem le van carva) hanem azért mert tényleg szeretne valahová tartozni.

Link to comment
Megosztás:

főleg, hogy nem érinti a forint~euró árfolyam (ugye?:lol:)

Egy éves klubtagság árát el lehet költeni egy QH termosztátra, amíg rájön az ember hogy már akkor sz.r volt, amikor berakta. Ha ide fölnéz, már az első rákeresésnél kiszórja a szemét hogy nem kéne belerakni. Sokkal többet spórol meg az ember némi olvasgatáson, mint amit eldobálhat szakiknak, meg okosoknak, és akkor még mindig csak a hozzászólások vannak korlátozva, nem az olvasás ;)

Nem nagyon reklámoztam eddig, de gyakorlatilag megszűnt a munkám, levettek 4 órásra, és 40 ezer körül kapok fizót egy jó ideje. Ha mást nem karácsonyra ezt kérem, de egy klubtagságit akkor is kimatekozok, ha utána egész évben nem bontok egy sört sem...

Ennyi, mindenkinek belefér szerintem ;)

Link to comment
Megosztás:

Egy éves klubtagság árát el lehet költeni egy QH termosztátra, amíg rájön az ember hogy már akkor sz.r volt, amikor berakta. Ha ide fölnéz, már az első rákeresésnél kiszórja a szemét hogy nem kéne belerakni. Sokkal többet spórol meg az ember némi olvasgatáson, mint amit eldobálhat szakiknak, meg okosoknak, és akkor még mindig csak a hozzászólások vannak korlátozva, nem az olvasás ;)

Másrészt nekem a ti barátságotok megér 3500-at évente...megnyugtató, hogy az országban szinte minden nagyvárosban van ismi, akire számíthatok, ha gondom van. ;)

A Zotyás dologra reagálva: sajnálom, hogy betelt nála a pohár, a kilépéssel semmit nem oldott meg szerintem, de szive joga.

Link to comment
Megosztás:

Hát az nem...nekem a hozzáállás nem tetszik. Az "ingyenszervíz" meg hasonló kifejezések szerintem eléggé visszataszítóan hangzanak. Az ember ne azért perkáljon mert létszükség (és hanem le van carva) hanem azért mert tényleg szeretne valahová tartozni.

De azért valami igazság csak van benne nem? Idejön, megkérdezi és lehet megspórolta a szervizdíjat. De valamivel csak ki kell szűrni az idiótákat. Vagy egyszerűen csak töröljék őket aztán ennyi?

De Zotya elgondolkoztatott mindenesetre engem, meg remélem másokat is!!!! ;)

Nem biztos hogy ez volt a helyes döntés. Lehet jobb lett volna, ha csak kicsit szünetel. Mert úgyis a trollok tűnnek el a legvégén...

Link to comment
Megosztás:

Egy éves klubtagság árát el lehet költeni egy QH termosztátra, amíg rájön az ember hogy már akkor sz.r volt, amikor berakta. Ha ide fölnéz, már az első rákeresésnél kiszórja a szemét hogy nem kéne belerakni. Sokkal többet spórol meg az ember némi olvasgatáson, mint amit eldobálhat szakiknak, meg okosoknak, és akkor még mindig csak a hozzászólások vannak korlátozva, nem az olvasás ;)

Nem nagyon reklámoztam eddig, de gyakorlatilag megszűnt a munkám, levettek 4 órásra, és 40 ezer körül kapok fizót egy jó ideje. Ha mást nem karácsonyra ezt kérem, de egy klubtagságit akkor is kimatekozok, ha utána egész évben nem bontok egy sört sem...

Ennyi, mindenkinek belefér szerintem ;)

Ebben igazad van! Konkrétan az egész HSZ-edben. :lol:

Ezt maximálisan megértem, de ha belegondolsz mennyibe kerül amúgy is a fórumozásod tárgya (az autód) egy évben, akkor ez nem sok... :lol:

Tiszta sor. csak az a baj, hogy 2 főre ennyi a bevétel. :lol:

Ettől függetlenül igazatok van! :lol: Sorry! :lol: :lol: :lol:

Ha lenne korlát azonnal belépnék, mert nem szeretném itthagyni ezt a jó kis társaságot, szerintem sokan lennénk így vele!!! Miért is nem lehet ezt meglépni? :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Zotyás dologra reagálva: sajnálom, hogy betelt nála a pohár, a kilépéssel semmit nem oldott meg szerintem, de szive joga.

Így van az ő dolga. De akkor is. ;)

Nem biztos hogy ez volt a helyes döntés. Lehet jobb lett volna, ha csak kicsit szünetel. Mert úgyis a trollok tűnnek el a legvégén...

Egyetértek!

Link to comment
Megosztás:

De azért valami igazság csak van benne nem? Idejön, megkérdezi és lehet megspórolta a szervizdíjat. De valamivel csak ki kell szűrni az idiótákat. Vagy egyszerűen csak töröljék őket aztán ennyi?

Persze, hogy van benne igazság de azért nézzük a másik oldalát...az idiótákat meg 100 féle módon lehet kiszűrni de ne az legyen már az első, hogy pénz vagy élet. Szóval remélem érthető mit akarok mondani...innen ERDÉLY-ből is hajlandó lettem volna utalni az összeget de ne féltse már mindenki annyira a tudását és tapasztalatát.... ;)

Aki troll azt meg ki kell törölni a túróba és nem agyonmoderálni mindenkit...egyből béke lesz.

Link to comment
Megosztás:

Persze, hogy van benne igazság de azért nézzük a másik oldalát...az idiótákat meg 100 féle módon lehet kiszűrni de ne az legyen már az első, hogy pénz vagy élet. Szóval remélem érthető mit akarok mondani...innen ERDÉLY-ből is hajlandó lettem volna utalni az összeget de ne féltse már mindenki annyira a tudását és tapasztalatát.... ;)

Aki troll azt meg ki kell törölni a túróba és nem agyonmoderálni mindenkit...egyből béke lesz.

A törölgetések mennek, csak a béke nem jött meg ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.