Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nemtom hogy látta-e... Már csak azt kéne megtudni hogy a közép magyarország topic-ot érdemes lenne-e megnyitni... Kéne valaki aki nagyobb tapasztalattal és jobb szervezőképességgel rendelkezik mint Én és elkezdhetnénk szervezkedni... Én egy pár helyen meg tudom hirdetni majd a klub weblapját ha arról lenne szó. :huh:

Link to comment
Megosztás:

megnéztem, voltak páran, de kevesen, és ezt irták is.

meg akartam nézni mi kell a klubbtagsághoz, és nem tudta mert aztat irta, hogy nincs jogosultságom megnézni a taralamt.

adjatok már egy linket, amit sima mezei forumozó is megnézhet.

ja am egy klubtaggságit nem ér meg ez a sok (hülye ) hozzászólásom :lol: tiszteletbeli tiszteletlen tag :huh:

Link to comment
Megosztás:

jajj de én hülye vok, nekem a számba kell rágni a dolgokat.

nem tudom pontosan meik menübe lépjek

olvasgattam már ezt azt, és eszerint ezt gondolom:

előbb klubbtagnak kell lennem a tagsági befizetésével, és onnantol kellenek a többiek is és ugy lehet a dolgokat tovább görgetni?

pontos menetet valaki felvázolná naa léccciiii :huh:

Link to comment
Megosztás:

jajj de én hülye vok, nekem a számba kell rágni a dolgokat.

nem tudom pontosan meik menübe lépjek

olvasgattam már ezt azt, és eszerint ezt gondolom:

előbb klubbtagnak kell lennem a tagsági befizetésével, és onnantol kellenek a többiek is és ugy lehet a dolgokat tovább görgetni?

pontos menetet valaki felvázolná naa léccciiii :huh:

Ahhoz hogy MOTE tag legyél, kell egy klubkártya. Amit yoco is linkelt. De Te szerintem a clubosodásról beszélsz. Ahhoz össze kellene hozni egy pár embert a környékeden és az ezen a linken történő infók alapján meg kell alapítani a clubot. Persze ehhez sok munkára van szükség hogy megismerjék az emberek és be akarjanak lépni a klubba és minél több Opelest ismerj meg... Aztán már lehet talikat szervezni, meg közös programokat csinálni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz hogy MOTE tag legyél, kell egy klubkártya. Amit yoco is linkelt. De Te szerintem a clubosodásról beszélsz. Ahhoz össze kellene hozni egy pár embert a környékeden és az ezen a linken történő infók alapján meg kell alapítani a clubot. Persze ehhez sok munkára van szükség hogy megismerjék az emberek és be akarjanak lépni a klubba és minél több Opelest ismerj meg... Aztán már lehet talikat szervezni, meg közös programokat csinálni. :huh:

jaj itt jártam, de akkor csak kell az a mote klubtagsági.

egyik feltétele az.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.