Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

direktszürő


Guest

Recommended Posts

  • Hozzászólások 578
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Én már megcsináltam vagy egy hónapja, és a napokban néztem rá, hát tutira csak jobb lehet a régi felállástól, mert mostmár sokkal nagyobb a koszolódott felület, mint régen, ergo nagyobb felületen szív :lol:

Ja, az alsó rezonátort nem árt kitakarítani :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
aztat hogyan kell kiszerelni? kell az oda 1általán?

Hupsz, bocsi, de teljesen lemaradtam erről a topicról.

Nem kell eltávolítani szvsz nem árt, ha fog fel némi port, bár ha nyitott lenne a ház alul, akkor ugysem lenne értelme, na de te tudod.

Kiszedni pontosan passz, mert amíg én belezltem a házat, addig haver leszedte meg kipucolta a sártól. valahol a kerékjárat búrkolata fölött van, alulról férsz hozzá, kiszedni nem igen lehet nehéz, me' vagy 3 perc alatt leszedte haver.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok! Azthiszem Lacee kisérletezett 1,4 8V-s Astrával sportlégszűrővel ő azt írta hogy se hangja se teljesítmény növekedés nem volt észrevehető, neken ugyanilyen Astrám van kaptam egy direktszűrőt felszereltem közvetlen az innector után levő gumicsőre és nagyon frankó hangja lett,meg szerintem kicsit jobban is megy. A véleményem az hogy a sportszűrő szerintem azért nem szól akkorát mert a szűrőház elveszi a hangját,nincs akkora felület ahol levegőt tudna felvenni a motor. Még annyit ,hogy kis fordulaton semmi hang de ha odataposok neki akkor brutális szívóhangja van! :lol: Persze nem mindegy milyen a direktszűrő!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Azthiszem Lacee kisérletezett 1,4 8V-s Astrával sportlégszűrővel ő azt írta hogy se hangja se teljesítmény növekedés nem volt észrevehető, neken ugyanilyen Astrám van kaptam egy direktszűrőt felszereltem közvetlen az innector után levő gumicsőre és nagyon frankó hangja lett,meg szerintem kicsit jobban is megy. A véleményem az hogy a sportszűrő szerintem azért nem szól akkorát mert a szűrőház elveszi a hangját,nincs akkora felület ahol levegőt tudna felvenni a motor. Még annyit ,hogy kis fordulaton semmi hang de ha odataposok neki akkor brutális szívóhangja van! :lol: Persze nem mindegy milyen a direktszűrő!

És Neked milyen márkájú van?

Link to comment
Megosztás:

Így, ebben a formában kb 10-15% teljesítményromlás várható, főleg dugóban, meg start esetén.

Ha már 50-60 km/h-vel haladsz, akkor a menetszél kiviszi azt a qrva meleg levegőt a motortérből.

Már többször leírtam (tapasztalatból beszélek), a direktszűrő ilyen formában maximum mentális lőerőket biztosít (valójában ront), jó a hangja, meg jól néz ki talin...

Ha azt akarod, hogy valami pozitívumot produkáljon a direktszűrő, a következőket kell tenned:

- teljesen, hermetikusan körbedobozolod (legjobb ha egy kúp alakú dobozt gyártasz hozzá, és a csúcsán vezeted be a levegőt)

- az autó frontjáról egy "tölcsér" segítségével (ilyen van pl a III Golfhoz, ahol ezt a ködlámpa nyílásába lehet betenni) jó vastag gégecsővel, lehetőleg minnél kevesebb töréssel bevezeted a kúpba a levegőt

- még dob a renszeren, ha a kúp csúcsába, ahol bejön a fiss levegő, beragasztasz egy ventillátor lapátot (fixen, hogy ne forogjon, pl számítógép tápventillátor vagy CPU hűtőventillátor lapátjait). Ez ad egy pörgést a levegőnek a kúpban. Ekkor a levegőmolekülák közel merőlegesen és nagy sebességgel csapódik neki a szűrőrácsnak, és így könnyebben át is mennek rajta.

Link to comment
Megosztás:

Köszi Dark! Meg fogom valósítani, mindenkinek igaza van! Gondoltam még arra ,hogy csinálok a motorháztetőre légbeömlőt, mondjuk az sem egyszerű frankón megcsinálni,nembaj próbálkozok vele! :lol:

Azt nem oda kell, mert belefolyik az eső, hanem a jobb oldali első elemre...

Link to comment
Megosztás:

Dark!

A GSinél is adott a tölcsér, ami gyárilag ha szemből nézed a vasat bal oldlon található!

Evvel lehet be okoskodni a levegőt, a térelválasztás meg könnyen megold6ó, mivel adott a nyúlván és a doblemeznél lévő rész ahova könnyedén lehet lemezt applikálni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.