Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem akarom a féltengelyre ragasztani. :D

Miért, egyedi lenne. :lol:

Örülj neki,hogy segítünk rajtad. :D

Csak előnyödre változhatsz. :lol:

Én sem csípem amikor állandóan javítgatnak, szerintem ezek nem annyira durva hibák, hogy pölö ne lehessen értelmezni a mondanivalót, és egyszer már megegyeztek abban a modik is, hogy a helyesírási hibákat nem moderálják. :D Senki sem tökéletes, és tudtommal nem kötelező a róka használata. :P

Link to comment
Megosztás:

Én sem csípem amikor állandóan javítgatnak, szerintem ezek nem annyira durva hibák, hogy pölö ne lehessen értelmezni a mondanivalót, és egyszer már megegyeztek abban a modik is, hogy a helyesírási hibákat nem moderálják. :D Senki sem tökéletes, és tudtommal nem kötelező a róka használata. :P

Nem használok rókát. :D

De semmi rossz szándékom nem volt. :lol:

Lehet sértődni. Úgyis ritkán találkozunk. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem használok rókát. :D

De semmi rossz szándékom nem volt. :D

Lehet sértődni. Úgyis ritkán találkozunk. :D

Nem sértődök látszik a szmájlikon is, de rajtad kívül van még X-ember akinek a mániája javítgatni mások hsz-ét. Szerintem nem erről kellene szólni egy autós fórumnak. A Blitzen meg megihatunk egy sört, én fizetem és te iszod, mert nem alkoholizálok. :lol: Ha már egyszer ritkán találkozunk. :P

Link to comment
Megosztás:

Nem sértődök látszik a szmájlikon is, de rajtad kívül van még X-ember akinek a mániája javítgatni mások hsz-ét. Szerintem nem erről kellene szólni egy autós fórumnak. A Blitzen meg megihatunk egy sört, én fizetem és te iszod, mert nem alkoholizálok. :D Ha már egyszer ritkán találkozunk. :D

Már szerdán lent leszünk.

Veszek neked mókusvizet vagy ólom mentes sört. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak előnyödre változhatsz. :D

Hát sajna el kell keserítselek, általánosban meg akartak buktatni helyesírásból (tényleg) :D

Azóta max annyit javult, hogy ha az office vagy a fórum ilyenek hullámos piros vonalat raknak a szó alá akkor próbálkozom mi lehet a helyes :D és próbálom megjegyezni, hogy utána már jól írjam.

Link to comment
Megosztás:

Hát sajna el kell keserítselek, általánosban meg akartak buktatni helyesírásból (tényleg) :D

Azóta max annyit javult, hogy ha az office vagy a fórum ilyenek hullámos piros vonalat raknak a szó alá akkor próbálkozom mi lehet a helyes :D és próbálom megjegyezni, hogy utána már jól írjam.

Azért ezt annyira reklámozni talán nem kellene...

Link to comment
Megosztás:

Hát sajna el kell keserítselek, általánosban meg akartak buktatni helyesírásból (tényleg) :D

Azóta max annyit javult, hogy ha az office vagy a fórum ilyenek hullámos piros vonalat raknak a szó alá akkor próbálkozom mi lehet a helyes :D és próbálom megjegyezni, hogy utána már jól írjam.

Nekem csak az j-és az ly-nal vannak néha gondjaim. Általában. :D Még szerencse hogy ráakadtam erre a fórumra, fele emberke nyelvtantanár. :P

Link to comment
Megosztás:

Nyelvtan befejzve...

Térjünk át a matekra:

Hány nap van még hátra a blitz kezdetéig?

Hányan lesznek ott az itteni nyelvújítók közül?

én ott leszek, az egyetlen dolog amit sosem értettem meg matekon az a valószínűségszámítás így csak annyit tudok mondani, hogy a blitz megközelítőleg 19 nap múlva kezdődik. A pontos időt nem tudom megírni, mert nem tudom hogy a szlalom lesz e a nyitója vagy a megérkezés a strandra.

Link to comment
Megosztás:

én ott leszek, az egyetlen dolog amit sosem értettem meg matekon az a valószínűségszámítás így csak annyit tudok mondani, hogy a blitz megközelítőleg 19 nap múlva kezdődik. A pontos időt nem tudom megírni, mert nem tudom hogy a szlalom lesz e a nyitója vagy a megérkezés a strandra.

Mind1, sör lesz. :D

Link to comment
Megosztás:

Lányok, fiúk!

Minden évben megkapjuk, hogy nem szólunk, ha adott a lehetőség, hogy segítsetek a találkozón...hát akkor nosza!

Csak olyan jelentkezzen, akire lehet számítani, tuti, hogy ott lesz, mert velünk b.szik ki aki bevállal valamit aztán mi meg ott állunk majd...

- (Péntekre) Kellene pár emberke aki segít a szlalompályán mind a rendezésben, mind a pályaépítésben, vagy akár csak ebben csak abban...

- (Szombatra) Két-három fős társaságok kellenének, akik a különböző vetélkedők komplett lebonyolításában tudnának segédkezni...

Aki szeretne/tud segíteni, az dobjon egy püt pls, de írjátok bele, hogy inkább melyik feladat lenne a testhezállóbb...

Link to comment
Megosztás:

Én tuti megyek sátrazni - őszintén remélem, hogy mantával, mert ma kissé meg viccelt Kecsóról hazafelé (bocs, akinek nem szóltam, hogy arra vagyok, de más dolgom volt :D egyébként is kit érdekelt volna... :D )

Viszont: idén én nem ígérem, hogy segítek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.