Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

Jó ezeket a elégedett kommenteket olvasni ;) Amilyen negatívan indult az egész és amennyi dolog hátráltatott titeket attól féltem ez lesz az utolsó ;)

De úgy látom motiváció a következőre az van egy zsákkal :icon4: :icon4:

Hiányoztál onnan Legóninja! :D

Vagy ott voltál de nem találkoztunk? ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

na drágáim, én is hazaértem - de nem azért csak most, mert eddig bolyongtam volna Szegeden ;)

Örömmel látom, hogy mindenki örül. Szeretném hinni, hogy ehhez semmi köze annak, hogy idén antiszoci voltam és gyakorlatilag semmiben nem vettem részt ;)

Nem is vágtam, hogy jövőre 10éves a MOTE :icon4: ennyi ideje zúzunk már...?

Mindenesetre nagyon jó volt, mi is tök jól éreztük magunkat. :icon4:

Köszönöm a szervezőknek - és örömmel láttam, hogy a szervezési feladatok nem vették el teljesen tőletek a szórakozás lehetőségét, ugye Vktr? ;)

Majd tolunk fel képeket is, van jó pár elég beteg fotó, íme néhány:

A találkozó legszebb párjáról...

...akik megpróbálták elrabolni a kölköm...

meg az éhes hajléktalanról, akit megszántunk egy tál kajával...

amihez ugyan jól felkészültünk, csak éppen se fakanalat, se merőkanalat nem vittünk

Ja! És Kojak, te rettenetes! Az a pálinka annyira durva volt, hogy oké, hogy benéztem és bor helyett azt vittük magunkkal sétálni és ebből fakadóan azt ittam, mert még hajnalba is kánikula volt, de hogy én másnap reggel azt sem tudtam, hogy melyik rendezvényen vagyok, az ziher :D elképzelni nem tudtam két óra alvás után, hogy aznap még vezetek....

de a lényeg, hogy tényleg rajság van :lol:

DSCI0104.JPG

És én is mindenkitől elnézést kérek, akitől nem köszöntünk el, de tényleg mindenki volt ugyan valahol, de mi meg pont nem arra voltunk ;) szóval ezúton is puszi nektek :lol:

És nagyon örültem a két szentesi mantának, akiket az elmúlt tíz évben általam látogatott Opel találkozón sosem láttam még - nagyon jó vasaik voltak

Link to comment
Megosztás:

Ne bántsd már Cincikét, olyan szépen evett az osztálykirándulásos vacsorán! :icon4:

Azt tudod, hogy Laci másnap két opelt is megszerelt reggel unalomból?...megint... :D

Az a manta is ott volt tréleren a parkolóban, ahol találkoztunk. Előtted gurult el kb 2perccel.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez volt az első tali de nagyon jól éreztem magam idő is jó volt és bár sok embert nem ismertem de azt látta,hogy egy egész jó csapat tud össze jönni ilyen alkalomnál!

Csak azt tudom mondani még sok hasonlót!

És remélem még sok embert meg fogok ismerni lassacskán!

Szervezőknek meg ha egy ilyen vissza jelzések nem adnak erőt a következő szervezésére akkor semmi :D

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Szeretném megköszöni a szervezőknek a találkozót. Szerintem nagyon jóra sikerült. Jó volta hangulat és a helyszín is nagyon kellemes volt. Kicsit szomorú voltam hogy kölcsön autóval kellet lemennem de a találkozó megerősített benne ha lopnom kell is egyet de ott leszek a 8.on is. :D

Link to comment
Megosztás:

A kommenteket olvasva az egyik szemem sír, a másik meg örül. Örül, mert kib@szottul jól éreztétek magatok, sír, mert én meg nem voltam ott. Csak reménykedni tudok, hogy a sörivó versenyt nem BLICCeltétek el, hanem ittatok annak rendje s módja szerint. :icon4:

Na arra nem volt nagy érdeklődés...egy kör lement és meg is lett az első :D

Link to comment
Megosztás:

...és mekkora királyság, hogy meg sem vagyok említve :icon4:

A szerénység szóljon belőled. :icon4: ;)

HAli mindenki!

MI is nagyon jol ereztuk magunkat, mind a 3-an, csak a pici felt Kojak-tol, vagyis a durrogo kipufogotol.

Koszonet a szervezoknek.

Egyeduli hatrany, amirol a szervezok nem tehetnek, hogy egyeduli Zafisok voltunk...

Csak durrogott, nem is égett? :D

Link to comment
Megosztás:

A szerénység szóljon belőled. ;) ;)

Csak durrogott, nem is égett? :D

Persze, ezért hazafelé Roli vissza is cserélte a rendes dobra. ;)

Ettől függetlenül sem értem utol a Mecsekben felfelé :icon4: , pedig azt mondja 1,3 és automata. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

:icon4:

Haver! Gengszter kép megvan? ;)

manta már felrakta :D

Itt van még pár aranyos kép:

egy szakadt csöves a bokorban:

DSCI0141_194423.JPG

Értelmiségiek:

DSCI0137_192909.JPG

Tas is jol volt:

DSCI0136_192800.JPG

A helyi nőfaló:

DSCI0098_184929.JPG

a korlátolt felelőségű társaság:

DSCI0040_182235.JPG

és a legnagyobb party arc :icon4:

DSCI0029_193504.JPG

DSCI0030_193618.JPG

sok kép még bulirol itt

Külön köszönet a pálinkáért Kojak-nek ,nagyon jót tett................ :-)

Link to comment
Megosztás:

Sokan leírták már és ismétlésnek meg unalmasnak tűnhet, de tényleg fantasztikus hétvége volt. :icon4:

Le a kalappal, nagy grat a szervezőknek :D , és mindenkinek aki tett érte, hogy ez a tali megrendeződhessen.

Nagyon jól éreztük magunkat, és öröm volt találkozni az ismerősökkel és mindenkivel. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Ő ki amúgy?

DSCI0078_193833.JPG

Neki van a legtutibb dauerolt, szív alakúra fazonírozott mellszőrzete :icon4:

MoCSoK! Mocsok vagy :icon4: ha nem húzol ki a sátorból a bokor alá, tuti hőgutát kapok ;) és ez mind a Kojak miatt van - akinek egyébként körbeépítettük a sátrát, csak a szomszédok lebontották, mire ő felkelt volna ;) pedig szerettem volna hallani a méltatlankodást, amikor három kempingszék és két hűtőtáska beborul a szakálla közé :D

Link to comment
Megosztás:

Ő ki amúgy?

http://static.fotoalbum.hu/picturepreview/...0078_193833.JPG

Neki van a legtutibb dauerolt, szív alakúra fazonírozott mellszőrzete :icon4:

MoCSoK! Mocsok vagy :icon4: ha nem húzol ki a sátorból a bokor alá, tuti hőgutát kapok ;) és ez mind a Kojak miatt van - akinek egyébként körbeépítettük a sátrát, csak a szomszédok lebontották, mire ő felkelt volna ;) pedig szerettem volna hallani a méltatlankodást, amikor három kempingszék és két hűtőtáska beborul a szakálla közé :D

Megnevezése Guszti, fellelési helye a kemping másik felén is hallható kipufogó hang forrásaként szolgáló Matt fekete KocKadett. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Iszonyatosan jó volt a Blitz!!!

Annak ellenére, hogy Tatabányától Szegedig 70-90 között tudtunk manni, mert

melegedett a kis Céé, és szombat reggel diffi cserére is sor került,

aztán vasárnap a jobbos fék is javításra szorult, ez volt az eddigi legjobb

Blitz Weekendem!

Sajna a szlalomra nem értünk le, de legalább a hengerfej hajító versenyben

ott voltam a top-on :icon4:

A szombat esti buli is isteni volt, bár vannak kimaradt jelenetek... :D :icon4:

Köszönjük a szervezőknek a befektetett energiát, munkát...stb mindent!! <3

Link to comment
Megosztás:

MoCSoK! Mocsok vagy :icon4: ha nem húzol ki a sátorból a bokor alá, tuti hőgutát kapok ;) és ez mind a Kojak miatt van - akinek egyébként körbeépítettük a sátrát, csak a szomszédok lebontották, mire ő felkelt volna ;) pedig szerettem volna hallani a méltatlankodást, amikor három kempingszék és két hűtőtáska beborul a szakálla közé :D

ÉN bontottam le ! ;) aki látta már Kojak barátomat "megborulni" ;) nem akartam hogy az én sátramban végezze a szék park :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Téged is imádlak...hogy rohaggyáki! :D :icon4: :icon4:

Amúgy megint bizonyítékot nyert, hogy whiskyt nem szabad HP-vel kisérni! :lol:

köszönöm a jókivánságokat ,viszont kinálom !

Amugy meg én mondtam hogy ne gyere vissza 5 percenként egy páleszért ,de akkor már te voltál a ridik................

most már tudom hogy neked ovatosan kell adagolni a lét ,mert ha túlcsordul akkor

korra és nemre ! való tekintet nélkül elkezded molesztálni a népet :lol: :lol: -_-

Ő ki amúgy?

%7Boption%7D

Neki van a legtutibb dauerolt, szív alakúra fazonírozott mellszőrzete :D

MoCSoK! Mocsok vagy :D ha nem húzol ki a sátorból a bokor alá, tuti hőgutát kapok ;) és ez mind a Kojak miatt van - akinek egyébként körbeépítettük a sátrát, csak a szomszédok lebontották, mire ő felkelt volna :D pedig szerettem volna hallani a méltatlankodást, amikor három kempingszék és két hűtőtáska beborul a szakálla közé ;)

Az a mellszőr is megért volna egy kupát !? Nem? ;)

Kojak azt mondta hogy uszni akar reggel, a nap már fent volt ,szóval egy szava sem lehet hogy ki akartuk szedni a sátorbol.... ;)

Ami téged illet,hát : szivesen................ :lol:

ÉN bontottam le ! ;) aki látta már Kojak barátomat "megborulni" :D nem akartam hogy az én sátramban végezze a szék park ;)

Láttuk,mi voltunk az utolsók akik aznap életben látták ,ránk is hagyott egy liter páleszt ,mondván igyuk meg... (ami majdnem sikerult is) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látva a buliképeket rendesen irigy vagyok!! :D nagyon nagymamásan adom elő az utóbbi 2 év BW-jén, de asszem bepótolom. Persze ez a tali se lehetett volna tali Mona hisztije nélkül. Szombat reggelre elszállt a jobb hátsó fék (eltört a rugó) szombaton végignyikorogtuk a napot a forró felnivel, vasárnap reggel meg szereléssel kezdtük. De enélkül nem lenne tali, még örülhetek , hogy a szélvédőm egybenmaradt. :icon4:

Külön jól esett, hogy idén Kojak is megismert! Mert tavaly hiába mentem oda dumcsizni, nemigen jártam nála sikerrel. Idén meghúztam magam, erre odajött beszélgetni. :icon4: féltem ,hogy a magamraszedett 20 kiló annyira megváltoztatott, hogy már csak inkognítóban tudok közlekedni a csapat előtt.

A kevés kinntöltött idő miatt, sajnos Tassal se tudtunk beszélgetni és még sorolhatnám, hogy ki mindenkivel csak futólag taliztunk. Pedig idén hazai pályán fogadtuk a társaságot.

De egyik előnye még a talinak, hogy újra felmerült a c kadett jelentősége az életünkben. és a kisebb fogyasztás miatt vásárlandó szaladgálós verdácskám tuti egy kiskadett lesz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.