Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ő ki amúgy?

http://static.fotoalbum.hu/picturepreview/...0078_193833.JPG

Neki van a legtutibb dauerolt, szív alakúra fazonírozott mellszőrzete :icon4:

MoCSoK! Mocsok vagy :icon4: ha nem húzol ki a sátorból a bokor alá, tuti hőgutát kapok ;) és ez mind a Kojak miatt van - akinek egyébként körbeépítettük a sátrát, csak a szomszédok lebontották, mire ő felkelt volna ;) pedig szerettem volna hallani a méltatlankodást, amikor három kempingszék és két hűtőtáska beborul a szakálla közé :D

Ő a Lurdysok szeme fénye Guszti!

Link to comment
Megosztás:

Jaj bakker! A lényeget nem is mondtam:

KIRÁLY VOLT A KARAOKE :lol:

Kaptam tőlük hűtőmágnest, elsőre azt hittem, hogy azért, hogy köszönik szépen, de húzzak már el onnan, csak vigyem a mágnest, fogjam be a szám és kotródjak :lol:

Vktr meg azt hitte, hogy én kezdtem az éneklést - de nem, nem én voltam (meglepő módon, de mondtam,hogy idén passzív voltam), ezek szerint más is hülye, nem csak én - de kopmolyan mondom királyság volt.

Úgy vettem észre, hogy ez sokaknak bejön, szerintem simán lehetne rendszer belőle ;)

Külön jó volt, hogy valahogy senkit nem zavart, profik voltak, mert tényleg nem lehetett annyira hallani kicsit arrébb - viszont a pajtában meg tök jó hangos volt ;)

Csinált valaki képet a szentesi mantákról? :icon4:

Idén az én vasam jól eldugtam - ennek az is volt az oka, hogy egyrészt kissé le van pattanva, másrészt meg bementem odafelé valami nyüves földútra, ahol még pluszba a gps elkanyargatott több száz méteren és a kocsi a végén úgy nézett ki, mint egy sivatagban eltemetett gép, amit végül azért csak kiástak. Ezzel ellentétben én meg úgy néztem ki, mint aki a vízből mászott ki egy vizespoló verseny után - az életben így még nem izzadtam le, hogy még a hajamon is csorgott a víz, a polóm át kellett vennem egyből :D már kiszállítottam a gyerekeket is, hogy könnyebb legyen a manta segge - de ez valami rettenetes kihívás volt... ennnyi gödröt egy rakáson még nem pipáltam - de nem vertem le semmit sehonnan, szóval penge vagyok ;)

Amúgy tényleg jó volt az egész, de annyi személyes megjegyzésem had' legyen, hogy úgy vettem észre, hogy már próbáltuk ezt a zenei vonalat nyomni, ami ment szombaton a színpadon, de valahogy még sosem jött be... és úgy láttam, hogy idén sem nagyon... :icon4:

Jelzem, engem ez sosem érdekelt, mert mi mindig megoldottuk magunknak a szórakozást, ha arról volt szó, csak sok ember mondta vasárnap reggel, hogy ők buliztak volna jobban, ha nem ez lett volna a főplaccon ;) meg az tény, hogy nem is voltak sokan ott... :lol: de tudom, hoy nem könnyű mindenki kedvére tenni, de az egysíkúság sem túl jó :lol:

(jelzem én ott is voltam bulizni, nehogy szó érje a ház elejét :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Ez a buli dolog amúgy nagyon nehéz... több helyen szólt a kocsikból is kb ugyan az a stílus... egyébként szerintem senki nem jött oda szólni a dj srácnak, hogy ez most uncsi játssz mást... legalább is én nem tudok róla... (bár ez nem jelent semmit... ;) )

Jövőre lehet két színpaddal támadunk... :D :icon4: :icon4: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez a buli dolog amúgy nagyon nehéz... több helyen szólt a kocsikból is kb ugyan az a stílus... egyébként szerintem senki nem jött oda szólni a dj srácnak, hogy ez most uncsi játssz mást... legalább is én nem tudok róla... (bár ez nem jelent semmit... :lol: )

Jövőre lehet két színpaddal támadunk... :icon4: :icon4: ;) ;)

Tudom, hogy nem egyszerű ennyi embernek a kedvére tenni - ez régi téma, százszor átrágtuk ;) asszem egyszer Xray azért ezt király módon lekezelte (amikor volt külön retro mix is).

Én azt gondolom, hogy a jó DJ az totál vágja, mire hogy reagál a nép - és én viszont beszéltem a sráccal, ő is mondta, hogy érzi ő is, hogy ez így annyira nem jó, de nem volt olyan zenéje, ami másnak is jó. Szóval nem volt ő rossz DJ, ha ezt levágta, és kicsit sajnáltam is, amikor ketten elindultak (szerintem csak pisilni), és ő olyan kétségbe esetten kiabált utánuk a mikrofonba, hogy 'ne menjetek el, a buli itt van' :lol: másrészt meg nem is hallatszott volna, ha más zenét nyom, mert itt valahogy nem ment olyan messzire a zene sehonnan sem :D szóval csak az tudta volna eldönteni, hogy ott akar bulizni, aki odasétál.

Mindegy is tényleg, mert én már tíz éve járok autós találkozókra, és ez mindig mindehol így van: akinek nem tetszik a központi buli, az csinál magának helyit - így lesznek kis klikkek :lol: olyat még nem láttam, hogy ne így legyen. Az más kérdés, hogy akik ugyanilyen rég járnak, azok azt is tudják pontosan, hogy kit hol találjanak és mire számítsanak. Pl. Kojak = pálinka, Tas = jó zene (nekem legalábbis) és állatkodás, Al Bundy / Marky = gumifüst és pörgés stb. stb. stb. Manta = eszeveszett kornyikálás :lol: (de most tényleg nem én kezdtem -_-)

Egyébként simán megoldható a két szinpad is, csak szerezz hozzá olyan technikát, hogy meg tudd pl. úgy csinálni, mint a ZPben, ahol a két tánctér pár méterre van egymástól és mégsem hallod a másik zenéjét ;) na, az tényleg úgy nézne ki, hogy tömve van a placc :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát úgy tűnik idén mi volt akkor a bátrak. A Vili kezdte asszem a karaoket a Sárga Nikivel és utána mi jöttünk egyből :D , a Dj-nek meg szombaton szoltunk, hogy most ezt most azt de azért 2-3 szám után unalmas volt, hogy én mondjam meg mi legyen főleg, hogy a számcímeket meg előadókat sem ismerem.

Link to comment
Megosztás:

Hát úgy tűnik idén mi volt akkor a bátrak. A Vili kezdte asszem a karaoket a Sárga Nikivel és utána mi jöttünk egyből :icon4: , a Dj-nek meg szombaton szoltunk, hogy most ezt most azt de azért 2-3 szám után unalmas volt, hogy én mondjam meg mi legyen főleg, hogy a számcímeket meg előadókat sem ismerem.

;) na, meg van a tettes! ;) Jól tettétek, hogy elkezdtétek :D mi ugyan sütögettünk, és csak kaja után, emésztés közben kezdtünk vágyakozni a pajtába (beszartam, amikor láttam, hogy így hívták tényleg), de jól kicsavartuk a mikrofont a kezeitek közül ;)

Mindig mondtam én, hogy egy közös éneklés jót tesz :icon4: egyébként eredetileg, Japánban (ahonnan ered) stresszoldásra használták - bár az is igaz, hogy ott minket szó nélkül kinyírnának a picsbe, mert ott szokás ezt komolyan venni ;) na, ezért nem megyek Japánba :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ricsi (nevezzük nevén a zeneszolgáltatónkat :D ) 2 nappal a buli előtt tudta meg, hogy ez lesz a dolga... mert hogy X lemondta a Blitzet...

Ő nem is DJ, de eljött, megcsinálta, és két napon keresztül még nap közben is nyomta a zenét... :icon4: jobban csinálta mint ha én csináltam volna, és nekem ez elég... amit nem tudok jobban, azt nem is kritizálom... :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Ricsi (nevezzük nevén a zeneszolgáltatónkat :icon4: ) 2 nappal a buli előtt tudta meg, hogy ez lesz a dolga... mert hogy X lemondta a Blitzet...

Ő nem is DJ, de eljött, megcsinálta, és két napon keresztül még nap közben is nyomta a zenét... ;) jobban csinálta mint ha én csináltam volna, és nekem ez elég... amit nem tudok jobban, azt nem is kritizálom... ;)

Akkor Ricsinek ezúton is innen gratulálok, mert tényleg oda tette magát, és ezt komolyan mondom :D akik eddig csinálták a zenét annyiban volt könnyebb dolguk, hogy ismerik a társaság nagy részét. De most már ő is tudni fogja, és ha jön legközelebb és szeretné, akkor szívesen állok mellette segíteni :icon4:

Hangulatkeltésben úgyis jók vagyunk ;) minden értelemben ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor Ricsinek ezúton is innen gratulálok, mert tényleg oda tette magát, és ezt komolyan mondom :D akik eddig csinálták a zenét annyiban volt könnyebb dolguk, hogy ismerik a társaság nagy részét. De most már ő is tudni fogja, és ha jön legközelebb és szeretné, akkor szívesen állok mellette segíteni :icon4:

Hangulatkeltésben úgyis jók vagyunk :icon4: minden értelemben ;)

Like... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez a buli dolog amúgy nagyon nehéz... több helyen szólt a kocsikból is kb ugyan az a stílus... egyébként szerintem senki nem jött oda szólni a dj srácnak, hogy ez most uncsi játssz mást... legalább is én nem tudok róla... (bár ez nem jelent semmit... ;) )

Jövőre lehet két színpaddal támadunk... :D :icon4: :icon4: ;)

sokan azért jönnek el mert ritkán találkoznak azokkal akikkel egy ilyen rendezvényen tudnak, és inkább beszélgetnek (táncolnak isznak ordítanak) kis kupacokban - még este is. egy nagy közös elég nehezen lesz valaha is. a németeknél ott sima persze mert egy versenypályát megtöltő kocsimennyiségű ember eljön, és ha azoknak a 0.1%-a megy csak be a nagyszínpadhoz már az is komoly tömeg. ez nem baj, csak simán így műxik. azért láttátok ettől függetlenül mindenki jól érezte magát.

Link to comment
Megosztás:

igen mikor észrevettem, hogy megkaparintottál egy mikit egyből felkiáltottam, hogy neeee de már késő volt :D

Bimbódzó kapcsolatomban ez forduló pont volt, de őt pl. nem ijesztettem el - a többiek meg nem érdekelnek :icon4: ahogy eddig se :icon4:

(áááá neeeem ;) láttam, hogy mindenki jól van, túl jól és csak meg akartam előzni a féktelen heje-huját. Mivel tudom, hogy mutogatásban gyengébbek vagytok, mint dumában, ezért a süketítést választottam eszközül ;))

Link to comment
Megosztás:

Látva a buliképeket rendesen irigy vagyok!! ;) nagyon nagymamásan adom elő az utóbbi 2 év BW-jén, de asszem bepótolom. Persze ez a tali se lehetett volna tali Mona hisztije nélkül. Szombat reggelre elszállt a jobb hátsó fék (eltört a rugó) szombaton végignyikorogtuk a napot a forró felnivel, vasárnap reggel meg szereléssel kezdtük. De enélkül nem lenne tali, még örülhetek , hogy a szélvédőm egybenmaradt. ;)

Külön jól esett, hogy idén Kojak is megismert! Mert tavaly hiába mentem oda dumcsizni, nemigen jártam nála sikerrel. Idén meghúztam magam, erre odajött beszélgetni. ;) féltem ,hogy a magamraszedett 20 kiló annyira megváltoztatott, hogy már csak inkognítóban tudok közlekedni a csapat előtt.

A kevés kinntöltött idő miatt, sajnos Tassal se tudtunk beszélgetni és még sorolhatnám, hogy ki mindenkivel csak futólag taliztunk. Pedig idén hazai pályán fogadtuk a társaságot.

De egyik előnye még a talinak, hogy újra felmerült a c kadett jelentősége az életünkben. és a kisebb fogyasztás miatt vásárlandó szaladgálós verdácskám tuti egy kiskadett lesz.

Örülök, hogy ilyen örömet szereztem neked. :lol: Tavaly talán az volt a probléma, hogy késő délután, vagy este közelítettél. :lol: Olyankor már nem működik tökéletesen az arcfelismerő rendszer. :lol:

Ja! És Kojak, te rettenetes! Az a pálinka annyira durva volt, hogy oké, hogy benéztem és bor helyett azt vittük magunkkal sétálni és ebből fakadóan azt ittam, mert még hajnalba is kánikula volt, de hogy én másnap reggel azt sem tudtam, hogy melyik rendezvényen vagyok, az ziher :D elképzelni nem tudtam két óra alvás után, hogy aznap még vezetek....

Mindet megittátok?? Akkor lehetett gond vastagon. :lol: Örülök, hogy ízlett. Péntek este kb kétszer jártam végig a tábort az 5 literes kannával mire kiürült. :lol: -_-

És külön örülök neked, hogy szakadt csövesként fotóztak téged is. :D Így nem vagyok ezzel egyedül. Mert szombat reggel kb 10 m-re a sátramtól (a fűben) SárgaZoli kiabálására ébredtem, miközben engem kamerázott. Megközelítőleg : "Megvan a vágókééép!!!" :D ;)

Láttam neked jutott takaró is. Éncsak leültem beszélgetni, ami az állapotomat és a végeredményt tekintve végzetes hiba volt. :D

Persze, ezért hazafelé Roli vissza is cserélte a rendes dobra. ;)

Ettől függetlenül sem értem utol a Mecsekben felfelé :icon4: , pedig azt mondja 1,3 és automata. :icon4:

Hát igen. Az automata sokat dobott rajta. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Külön köszönet a pálinkáért Kojak-nek ,nagyon jót tett................ :-)

Mindenkinek nagyon szívesen a pálinkát. :lol: Örülök, hogy sok ember estéjét megédesíthettem vele. :lol: :lol:

ja Kori kislánya sokkot kapott,majd miután megnyugodott azt mondta:"Most már a Kojak bácsi autóját sem szeretem!" :lol: ;) ,de a díjkiosztón már azt mondta, hogy a Kojak bácsit szereti, csak az autóját nem :icon4: :lol: Egy újabb rajongó ;)

Még a gyerekek is szeretnek. :D :icon4:

Kojak rendes gyerek ;) Engedélyt kér mindenre, szót fogad -_- Köszi mindenkinek mindent, most még nem tudok gondolkozni hogy bővebben írjak sztem alszom egyet ;)

Most nagyon két tűz között vagyok. Egyik tábor: Kojak rendes gyerek, meg a felmenőim sem mondták, hogy olyan sokat csuklottak volna, mint tavaly. :D :D ;)

DE!!!! Ott a másik tábor: Kojak aggódunk érted; jól vagy?? Kojak öregszel?? stb,stb,stb :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

A kempingbe meg nem kéne ha már nem csak mi vagyunk szerintem, mert baj is lehetett volna belőle. Amúgy szerintem tök fegyelmezett volt a társaság, és toleránsak voltak a kempingtulajok is ahogy én láttam. Faterékkal jól elsűlyesztettünk egy csónakot de utána kiszedtük :D :icon4:

Úgy is volt megbeszélve a dolog, hogy 7-ig van strand és utána. :icon4:

A csónakos az nagyon durva volt. Queen Elizabeth --> Titanic --> Nautilus --> K–141 Kurszk (Kb ezeket a stádiumokat járta végig a csónak. ;) ;))

Mondjuk Pehi kapitány és Diny első tiszt igen gyorsan elhagyták az úszó erődöt, amikor Jack Fater és Kojak Turner megrohamozták őket. Pedig a Fekete Gyöngy ott sem volt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Most nagyon két tűz között vagyok. Egyik tábor: Kojak rendes gyerek, meg a felmenőim sem mondták, hogy olyan sokat csuklottak volna, mint tavaly. :icon4: ;) ;)

DE!!!! Ott a másik tábor: Kojak aggódunk érted; jól vagy?? Kojak öregszel?? stb,stb,stb ;) ;) :lol:

Most akkor tényleg nem égett semmi? :D Jövőre sem megyek! :icon4: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mert szombat reggel kb 10 m-re a sátramtól (a fűben) SárgaZoli kiabálására ébredtem, miközben engem kamerázott. Megközelítőleg : "Megvan a vágókééép!!!" ;) ;)

pont jókor ébredtél mire odaértünk, csak tudnám hogy kell feltölteni videót jutúbra :D :icon4: :icon4:

Még1x hibátlan volt a cucc. tisztelet rendező uraknak talán annyit lehetne dühüngőként kitalálni h 1 óra pörgés levezetésnek amit körbekerítünk egy szalaggal mindenki saját felelősségre stb. stb, de ez legyen a legnagyobb gond valaha is, maximális Tiszetl' ;)

jah még annyit mondanék ha valakit is érdekel hogy ha Blitz(és persze hasonlóak mint pályanap stb.) nem lenne sztem le is húzhatnánk a rolót mint Opeles társadalom sokan szögelték csak emiatt a vasukat várták stb......

Link to comment
Megosztás:

A kedvencem az a két srác volt, akik egy gumicsónakot a fejükre véve rongyoltak a kempingben szombat délután, miközben farolást imitálva tiltásig pörgették a képzeletbeli motort! :D Bűűűűűmmmbűűűűűűmmmbűűűűűűmmm-vá-vá-váááááá. Volt bennük etanol, az biztos! :icon4:

Link to comment
Megosztás:

HAli mindenki!

MI is nagyon jol ereztuk magunkat, mind a 3-an, csak a pici felt Kojak-tol, vagyis a durrogo kipufogotol.

Koszonet a szervezoknek.

Egyeduli hatrany, amirol a szervezok nem tehetnek, hogy egyeduli Zafisok voltunk...

Van még a klubban, jövőre megmozgatjuk őket is.

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, mégha a szlalomra menet el is vezettelek benneteket másfelé :icon4: :icon4:

Na arra nem volt nagy érdeklődés...egy kör lement és meg is lett az első :D

Sajnos másfelé hívott épp a kötelesség, ezért maradt ki részemről is.

2 éve továbbjutottam a második fordulóba.....

Mindenkinek nagyon szívesen a pálinkát. ;) Örülök, hogy sok ember estéjét megédesíthettem vele. ;) ;)

Én is köszönöm, hihetetlen finom volt.

Hajniéknak meg azt, hogy az álmos fotómat nem tették fel... ;)

Képeim.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.