Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Érdekes fórumozási szokásaid vannak. :P

:lol: látnád, milyen pofákat vágok közben: egyszerre írok, mondom, pofát vágok :lol:

Verseny ötletek:

Élő ember kukában tolása(ez felettébb vicces lehet) illetve talicskában.......

minden hétvégén megcsinálom :D bár én már hard core-ban nyomom, és halott embereket tologatok kukában :lol:

az "illetve talicskában ....... " sok ..... résznél mi jön? :D talicskában mit csinálni? :D

:D

Link to comment
Megosztás:

Besz.rás nézni az embereket, ahogy olvasnak :D A hátsó oldalablakomra tettem a matricát, jó ferdén (annyira, hogy látszódjon még a hujéknek is, hogy szándékosan van ferdén :D ) Pirosnál állok, látom hogy nézik az autót a villanyosmegállóból... először 2-en, aztán 3-an, 4-en... aztán miután szépen összegyűltek, az összes egyszerre bedönti a fejét :D Azthittem besírok a röhögéstől. Még a Hajdú Peti se tudta volna szebben :P

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk nagy különbség, hogy nem a márkája miatt vertük szét, hanem mert az volt kéznél. ÉS egy egész estés program lett belőle, a vontatástól a kaszkadőrködésen és fejszézésen át egészen a tábortűzig. :D

na ja a szlalom, vontatás, ilyenek ge,i jó volt, az a mai napig emlegetve van :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.