Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Lányok, fiúk!

Minden évben megkapjuk, hogy nem szólunk, ha adott a lehetőség, hogy segítsetek a találkozón...hát akkor nosza!

Csak olyan jelentkezzen, akire lehet számítani, tuti, hogy ott lesz, mert velünk b.szik ki aki bevállal valamit aztán mi meg ott állunk majd...

- (Péntekre) Kellene pár emberke aki segít a szlalompályán mind a rendezésben, mind a pályaépítésben, vagy akár csak ebben csak abban...

- (Szombatra) Két-három fős társaságok kellenének, akik a különböző vetélkedők komplett lebonyolításában tudnának segédkezni...

Aki szeretne/tud segíteni, az dobjon egy püt pls, de írjátok bele, hogy inkább melyik feladat lenne a testhezállóbb...

Valamit bizti összegereblyézünk, csak kollega kivette az egész hetet így nem tudom hogy jutunk még le... :D

Link to comment
Megosztás:

Nemiszerveket is tartalmazna, étkezési célra felajánlva. :D

és még B betűs is... :D bapd be a baszomat... :D

Megyek még arra nyugi :P megnézem majd a híres KOMA tagok gyűjtőhelyét :lol: csak kedden éjfél felé már gondoltam nem indítok körtelefont, hogy itt vagyok, ki ér rá inni valamit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Érdeklődnék,hogy elküldtem a részvételi díjat és a táblás e-mailt is. A vissza igazolást mire várhatom? Nem akarok sürgetni senkit csak tűkön ülök,hogy megérkezett e a lóvé és rajta vagyok a listán. :D

Megjött minden, lassan mennek ki a visszaigazolások. Csökkentettem is a szabad helyeket :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Csak jelezni szeretném hogy , ott leszek a blitz-en és velem lesz a laptopom és a hibakód olvasó kézi készülékem , szívesen várom a jelentkezőket akiket érdekel egy kis kommunikáció a gépjárművével. Ingyenesen megolvasom :P

Lesz még velem klíma töltő gázpalack is , ha valakinek esetleg szükséges lenne egy kis hűsítő a járgányba. 7000 Ft lesz az ára a klíma töltésnek .

Továbbá konzultáció és tanácsadás a helyszínen. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Csak jelezni szeretném hogy , ott leszek a blitz-en és velem lesz a laptopom és a hibakód olvasó kézi készülékem , szívesen várom a jelentkezőket akiket érdekel egy kis kommunikáció a gépjárművével. Ingyenesen megolvasom :lol:

Lesz még velem klíma töltő gázpalack is , ha valakinek esetleg szükséges lenne egy kis hűsítő a járgányba. 7000 Ft lesz az ára a klíma töltésnek .

Továbbá konzultáció és tanácsadás a helyszínen. :D :D :P

:D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Csak jelezni szeretném hogy , ott leszek a blitz-en és velem lesz a laptopom és a hibakód olvasó kézi készülékem , szívesen várom a jelentkezőket akiket érdekel egy kis kommunikáció a gépjárművével. Ingyenesen megolvasom :lol:

Lesz még velem klíma töltő gázpalack is , ha valakinek esetleg szükséges lenne egy kis hűsítő a járgányba. 7000 Ft lesz az ára a klíma töltésnek .

Továbbá konzultáció és tanácsadás a helyszínen. :D :D :P

Nekem a légzsák lámpám világít folyton:((( valamint néha felvillan az ABS lámpa is menet közben:(((( Ezeket tudod orvosolni? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem a légzsák lámpám világít folyton:((( valamint néha felvillan az ABS lámpa is menet közben:(((( Ezeket tudod orvosolni? :D

1-2 hete Dorogon egy Renault Clio van -al én álltam rá a kocsidra mert néztem a matricát :D messziről ismerős volt, mintha Blitzes lenne...

Link to comment
Megosztás:

1-2 hete Dorogon egy Renault Clio van -al én álltam rá a kocsidra mert néztem a matricát :D messziről ismerős volt, mintha Blitzes lenne...

He-he én tavaly fél városon átt üldöztem egy fehér caravant aztán mire utolértem megláttam a felitratot...festés-mázolás.... :D Jó nagy darab csávó volt a végén a békesség kedvéért majdnem ki kellett festetnem a lakást. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.