Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nna végre, eldőlt hogy az idén mégiscsak részt tudok venni a ver...ö a rendezvényen. :B Pénteken nemtom mikor érkezünk, a 2 Kölökkel megyek és a sátorozók táBORát erősítjük :D - fociban benne vagyok, + ha van vmi feladat amit meg is tudunk csinálni, szívesen tesszük a gyerkőcökkel (majdnem 5 és egy 6éves+ én... :icon4: ). Ha akarnak jönni, dolgozzanak meg érte,nem?:icon4:

Link to comment
Megosztás:

Mi friss húsként megyünk a megyasszonyommal. de a fociban benne vagyok, amióta nem bagózom talán a futás is megy ha meg ott alakul valami feladat szerintem tudok segíteni :D .

hát.. mire hazaértek, már a megyasszony tényleg megy, újra dohányzol majd - de rá is szorulsz majd, mert annyira ideges leszel a foci közben szerzett bokasérülésed miatt, hogy másképp nem fogod bírni a napi egy liter töményt :icon4:

Link to comment
Megosztás:

hát.. mire hazaértek, már a megyasszony tényleg megy, újra dohányzol majd - de rá is szorulsz majd, mert annyira ideges leszel a foci közben szerzett bokasérülésed miatt, hogy másképp nem fogod bírni a napi egy liter töményt :D

Kerestem a lájk gombot, de nem találtam meg :icon4:

Link to comment
Megosztás:

a Malibu meg a Pinacolada mióta tömény? :icon4:

;)

pinacolada... bakker.. az egyik legszexistább drink... ;)

Na ácsi máááááááá.... szerinted attól volt a baj??? :icon4: Hát nem emléxel milyen "illata volt a rókámnak ;) ;) "??? Ágyas volt az a javából... :lol: fincsi is volt, csak sok volt a flakonban... :D

Link to comment
Megosztás:

:icon4: az egy felejthetetlen élmény volt ;) mai napig mindenki a markomat ajánlgatja, ha hánynia kell valakinek ;)

de bakker :D esküszöm, az a francia saláta olyan állapotban volt, hogyha nem tudom, hogy honnan jött, akkor megeszem :icon4: hihetetlen, mire képes az emberi szervezet ;)

Link to comment
Megosztás:

Készüljetek a pénteki karaoke-ra mert a közönségben lesznek producerek is, keresik a tehetségeket.

:icon4: pénteken karaoke lesz...? :icon4: ez komoly? ;)

huh, de kár.... :D eddig tök jó hangm volt, de éppen most indult hanyatlásnak ;)

Link to comment
Megosztás:

hát.. mire hazaértek, már a megyasszony tényleg megy, újra dohányzol majd - de rá is szorulsz majd, mert annyira ideges leszel a foci közben szerzett bokasérülésed miatt, hogy másképp nem fogod bírni a napi egy liter töményt :D

Azért nem olyan könnyű elriasztani és sör whiskey kombóval is jó barátságban vagyok ám! Na majd meglátjuk... Már nagyon várom!!! És megvan a matrica is!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.