Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Bigblock Corsák / kérdések, válaszok, infók


Demó

Recommended Posts

  • 3 months later...

Sziasztok! Van egy olyan problémám, hogy egy C20XE felújítás, átépítés (Corsa B) után magas az alapjárat és nem is akar lecsökkenni. A fordulatszámmérő még nem üzemel de fülre kb. 1500 lehet. <_< Ötletek...?

A másik kérdésem, hogy a nagy fék (256) még nincsen rajta de ahhoz kellene nagyobb munkahenger is, van olyan amit a bontóból (vagy innen) plug&play módon rá lehet rakni? Illetve, ha a jelenlegi első fékeket hátra akarom rakni, ahhoz mik kellenek?

Meg így írás közben eszembe jutnak a dolgok...gyárilag nem fordulatszámmérős a kocsi, a fordulatszámmérős műszerfalat hogyan kell bűvölni, hogy jó legyen? (Tigra A műszerfalat szereztem)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok hozzáértők!

Leendő corsa b tulajdonos vagyok , jobban mmondva jövőhéten veszek 1 et. A kiszemelt egy 1994 es évjáratú 1.2 es city. Arra lennék kiváncsi hogy ezekben a tipusokban külön oda kell e figyelni valamire? 8 vagy 16 szelepes motor van benne ?? illetve hogy szervós-e a kocsi?? Remélem tudtok segíteni ezekben a kérdésekben . Válaszotokat előre is köszönöm és várom .

Remélem énis egy boldog b corsa tulaj leszek :)

A 16 szelepes biztos hogy erősebb

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy lenne egy c20let motoros kis Corsám.. problémám a következő...0.4 es nyomásnál nem tölt többet és fordulaton nyúlóssá válik . A kerülő ág elzárásával sikerült 1 bár nyomást elérni de a menet tulajdonság így sem változott...:/ így mindent visszaállítottam gyárira. A motorban minden új beleértve a turbót is. Esetleg üzemanyagnyomás probléma,vagy nyomás szabályzó mágnes szelep,vagy netán computer??

Módosítva : Lackó Corsa
Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 9 months later...

halihó.

Olyan kérdésem lenne, hogy valaki rakott-e már 2.0 turbo "c20let" motort corsa A-ba?? ha igen, akkor írna pár mondatot, hogy mire érdemes figyelni, valami igényel-e komolyabb átalakítást (motor felfogatás, bakok áthelyezése, első futómű)??

előre köszi!!

Link to comment
Megosztás:

halihó.

Olyan kérdésem lenne, hogy valaki rakott-e már 2.0 turbo "c20let" motort corsa A-ba?? ha igen, akkor írna pár mondatot, hogy mire érdemes figyelni, valami igényel-e komolyabb átalakítást (motor felfogatás, bakok áthelyezése, első futómű)??

előre köszi!!

Demó kollégát keresd meg, neki van egy C20LET A Corsa-ja...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Szeretnem segítsegeteket kerni.. Van nekem egy 1.2 b corsam.. 3500 -as fordulatnal es az fölött a motor visszajelzö lampa kigyullad es az auto veszit az erejeböl... mitöl lehet ez.. hatha valaki mar jart igy es tudna nekem segiteni.. elöre is köszönöm.. Akos

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.