Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VIII. Hungarian Blitz Weekend - Szeged -


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 430
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

De hogy ez az üdülési csekkes téma minden évben felmerül :sick: Nekem is van szép kártyám, amiből elmegyek a családdal nyaralni, Blitzre pedig öszespórolom hónapok alatt a rávalót. Ennyi.

figyu,nem ez itt a lényeg (üdülési csek ,szép kártya vagy játék pénz ) ,hagyjátok a habiszti vakert !

érti azt mindenki h miröl van szó , sokan számon kérnének dolgokat évtizedes tagságuk és törvényes betekintési jogukal élve , csak a legtöbben "jo magyarként" nem mernek meg szólalni ,kérdezni ,jogukal élni , tisztelet a kivételnek,a kivétel meg alul marad...

panaszkodni kár,mert semmi nem kötelező !

én ebbe vitába nem akarok bele szolni ,mert nem vagyok club tag ,bár nemrég elhatároztam hogy belépek (aki ismer tudja hogy ez nagyon nagy szó nálam) ,év elején mondtam is a Hajninak hogy na most ,de aztán behozták ezt a 5 hsz-os limitet a nem tagoknak ,na e miatt meg gondoltam magam ... hogy miért ?

nyilvánvaló nem ?

Link to comment
Megosztás:

Na, most, hogy egész napi lakás felújítás után hazafele jövet megállt a kocsim, hazaérek éjfélkor, a szervizből, a hiba nincs meg, mondom még bekapcsolom a gépet és felteszem az árakat, mert ez volt a kérés, megnyitom a fórumot...nem kellett volna, most már tényleg nincs kedvem az egészhez.

Nincsenek véletlenek...remélem érti akinek értenie kell...

Link to comment
Megosztás:

Nekem sincsen sse üdülési csekkem se szép kártyám, gondoltam csak leírom normal beszélgetés formájában hog pl Hajni miere gondolt. Nem gondolom, hogy sarkítani kéne a bankkártyás példámat de mindenbe be le lehet kötni. Szerintem amíg adnak ilyen utalványokat minden évben felmerül ez a kérdés, és válaszban annyit Kelly írni, hog ezért meg azért nem jön össze bocsi megkérdeztük vagy mittudomén. Természetesen AZ állandó nyavajgás minden évben rohadt unalmas, és idegesítö de ez egy kérdés volt csak nem nyavajgás.

Link to comment
Megosztás:

Nyavajgás minkét oldalaon van, lásd fentebb.

Érdekes, hogy a kecskemétiek szervezésében történt dolgoknál ilyen sosincs... Pedig ők több találkozót is szerveznek!

Vktr! nem csak neked ment el a kedved az egésztől. Most azért mert a kis lelkedet érzékenyen érintette valami, bosszúból vagy büntiből nem raksz fel árat? :D ugyan már... :D

bakker, felnőtt emberek vagyunk, és megy itt a sírás, meg a durca, hogy én akkor nem is jövök, meg jaj elegem van... komolyan mondom ha ennyire nyűgös ez nektek, akkor hagyjátok már, hogy más is belekóstoljon a szervezés örömeibe és hagyjátok, hogy valaki, aminden évben "okoskodók" és "én jobban csinálnám" önkéntesek közül bizonyíthasson. És akkor huszárvágással befognátok az örökké szemeteket szúrókat és nektek sem kéne mártírrá válnotok... oszt jó napot kívánok... <_<

Link to comment
Megosztás:

Én azt a tábort erősítem, akik szeretnének árakat látni, számlaszámot, hogy hova kell utalni a foglalást, hogy intézni lehessen a dolgokat. :icon1:

Akinek kérdése van tegye fel, kapjon rá választ, a többivel pedig felesleges foglalkozni. ;)

Már most látom a lelki szemeim előtt, milyen kommentek lesznek a Blitz után, hogy ilyen-olyan sérelem ért valakit, mert nem volt 5m-en belül wc, vagy el kellett menni 2km-t valamilyen programhoz amikor 200-at már jött, stb.. Biztos van aki már most kezdi megírni. :omg: (nem a Hajnira gondoltam)

El kell tudni ezektől vonatkoztatni, amíg két ember lesz, addig nem lesz ugyanaz a dolog egyformán jó mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

vagy el kellett menni 2km-t valamilyen programhoz amikor 200-at már jött, stb..

ez az egyik kedvencem :D meg az ez meg az messze van :D meg sokat kell menni :D az nem érdekes, hogy Pesten 1,5órát állsz a dugóba, de ennyi idő alatt mondjuk simán lent vagy Kecsón és még haladsz is rendesen, arányaiban jobb fogyasztással :) (most azért mondom ezt, mert arra sokat járok, de ugye trianon óta nincsenek távolságok Magyarországon, ahogy azt mondani szoktam...)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.