Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Köszi! Igazából "csak" péntekre kéne, hogy eljussak a vizsgaállomásra/eredetvizsgára a "B" terv hogy akitől vettem az autót ő eljön velem/vezet, a saját P rendszámával, az a nevére szól tehát még csak nem is illegális a dolog. A bibi ott van hogy vizsgaidőpont is legyen, én is szabin legyek meg az ember is ráérjen az mission impossible :blink:

Trélerezni meg vizsgára nagyon drága lenne.

+fejvakarós-smiley

Módosítva : Lacee
Link to comment
Megosztás:

Ezzel egyetértek, csak a műszaki vizsga szigetszentmiklósan van az eredetvizsga érden az autó a 10. kerületben (80km kör kb.), nem tudom ez mennyibe kerül trélerrel de gyanítom hogy nem 13e ft hanem inkább 130e.

Valahogy csak megoldják mások is anélkül hogy rendszám/ész nélkül mennek keresztbe kasul a városban :icon11:

Link to comment
Megosztás:

Ezzel egyetértek, csak a műszaki vizsga szigetszentmiklósan van az eredetvizsga érden az autó a 10. kerületben (80km kör kb.), nem tudom ez mennyibe kerül trélerrel de gyanítom hogy nem 13e ft hanem inkább 130e.

Valahogy csak megoldják mások is anélkül hogy rendszám/ész nélkül mennek keresztbe kasul a városban :icon11:

milyenszínű?

amugy tudok eladó fekete opct bepapírozva, azonnal vihető, vezérlés friss, autó szép :)

Link to comment
Megosztás:

milyenszínű?

amugy tudok eladó fekete opct bepapírozva, azonnal vihető, vezérlés friss, autó szép :)

Hahun van? 1.2M -ért? az valóban karaj :)

Ha nem vettem volna ezt meg érdekelt volna. Feketét akartam eredetileg.

Más kérdés hogy ez elvileg pénzben azért jobban jön/jött ki.

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.