Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Most nagyon szét van *aszva a város (Bp), dugóztam egész héten. 12,5 a dugós fogyi. Ahogy tapasztalom nagyon nem szereti a leállítás-indítás dolgot, ott felvesz mindig 3-5 decit szerintem. Valóban 5e körül él. A hangja állatjó, alapjáraton olyan mint egy v8, öblöget. Jó igen túloztam, na! És nyilván egy LET/LEH agyonveri... Országúton szerintem 7 körül elmegy ahogy néztem eddig. A tempomatot aki meg tudja jól használni 1 litert megspórolhat vele, már csak bekéne tennem.

(A nagy tengely miatt majd kíváncsi leszek érezhető-e egy tank 100/101es.)

Valakinek valami ötlet, honnan szerezzek gyári hátsó dobot? Utángy 68e, gyári 9xe@csergő. A Remustól szeretnék megszabadulni, csak a motort akarom hallani nem a kipufogót. :icon3:

Köszi Dini mégegyszer a tempomatot (Andrásnak is)! a vez. tengely miatt még kereslek mert most nem tudom kell e kivettük-visszatettük és nincs hibám... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon gondolkozok hogy mit kellene csinálni mert "Erőből sosem elég!" . A fogyi annyiba lényeges hogy gázos a paripa, ha ésszel járok akkor 8 ba belefért gázzal is , ha nem abból is megeszi a 11-12 őt . Ha 9-10 között belefér akkor simán jó. Ingázok, havi 2000km simán megvan.

Lacee : az hogy lent gyengébb azt már megszoktam vagy 8 éve tengely van az autóba.Eddig is 2-2500 ig csak a szívóhang volt az erő még nem érkezett meg.

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom hol hasznalod a kocsit videken eselyes a 9es fogyi pesten felejtos.benzinbol.

Egyebkent a motor nemsokban kulonbozik a c20xetol...ugyanaz a teljesitmeny nagyjabol. En is szeretnek megtobb teljesitmenyt de ma uncsi a szivo telre meg is van a projekt.

Link to comment
Megosztás:

Lanti ha a sin szélesség egyezik akkor nincs baj, lyukat tudok furni. Ha nem eggyezik akkor nem tudom. Ülés kell a kocsiba de amit talàltam az miskolcon van, és nem tudom hogy hogyan jutna le hozzàm. Most néztem g-s coupé ülést, ezért kérdeztem, hogy megoldhatò-e a dolog. Nem jàr valaki miskolcia felé?? :)

Link to comment
Megosztás:

Lanti ha a sin szélesség egyezik akkor nincs baj, lyukat tudok furni. Ha nem eggyezik akkor nem tudom. Ülés kell a kocsiba de amit talàltam az miskolcon van, és nem tudom hogy hogyan jutna le hozzàm. Most néztem g-s coupé ülést, ezért kérdeztem, hogy megoldhatò-e a dolog. Nem jàr valaki miskolcia felé?? :)

De miért nem hozatod inkább rendbe a gyárit? Nem hinném, hogy sokkal többe kerülne, mint megvenni és beleküzdeni a másikat.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy engem nem zavar hogy lennt lomha. Állítólag phase1 programmal meg 7500-7800 körül forog le(?!)

Ha a régi GSI-mhez hasonlítom (c20xe) érzetre van olyan jó de talán a 2.2 coupe-hoz képest még jobb is.

Ha ma nulláztam volna akkor olyan 8 liter körülre jött volna ki az átlagom. Pedig nem hagytam el pestet. Szóval nagyon vegyi a dolog. Azért írtam hogy a hardcore dugó 12,5 körül van.

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.