Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa szervíz/javító


Guest

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

:) Sziasztok!

Új vagyok köztetek, mivel most tettem szert egy 2000-es évjáratú 1.0-12v-s corsára 70000 km-vel. itt jött a baj! a kocsin cserélni kellet a légtömegmérőt, javíttatni a hengerfejt kipuff szelepek sz....k voltak......

A kocsi kb 250 km-ert bírt, majd ezt a hibát produkálja:

Melegen kb 90 fokCelsius on az olajnyomás elfogy, pedig uj olaj, majdnem maxig van. a lámpa pislog, világít ég stb... odalépek és tolom neki 100- 110 tempoig akkor van olajnyomás. ha motorfék illetve csak tartom a sebességet akkor hunyorog. Hideg motornál minden oké vele. NO lánccsörgés.

Néha gázelvételnél mély morgó hangot ad a motorból vmi. olyan mintha vmi csapágy pörögne a szíjsor körül...

Én olajszivattyúra gyanakodom... de ennél a típusnál semmi rutinom nincs az üzemeltetésben. eddig alfaám és lanciáim voltak, vannak. azok más kategóriák.. Hja ez a csöpség a feleségemé, én csak mostanában mennék vele, de így....???

Kérlek segítsetek

Köszönöm

Theo.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Én is, csak nem akarok majd sírva is fakadni lassan :unsure:

Ahogyan néztem az ékszíjjamat csak úgy tudom cserélni ha kiveszem a motort? Vagy hogyan tudom megoldani hogy ne kelljen szerelőhöz vinnem?

Az ékszíjnak is megvan a csereperiódusa, de elszakadás helyett inkább a vez.műszíjjal együtt kellene cserélni.Én legalább is úgy tettem, és köv. is akkor lesz.Nekem is 60e,km a vez.csere periódus papíron, de most sem fogom megvárni, max. az 50e.km-t.Utána minden csere, amit csak kell.Igaz, Astránál!

Link to comment
Megosztás:

Aha értem, de én ezt itthon garázsban megtudom oldani vagy olyan eszközök kellenek hozzá amik valszeg nincsennek...

Utóbbi........amikor az enyémet csinálták, elég speckós dolgokkal voltak ellátva, így gyorsan végeztek vele.

Célszerű ezt a dolgot szakemberre bízni, aki megfelelően fel van szerelkezve mint szerszámilag, mint szakértelmileg..

Link to comment
Megosztás:

Értem, köszi!

Bementem a boltba mert meg lett már véve minden csak a vezérműszíjj nem volt meg, és a boltban kiderült hogy a vas valószínűleg láncsos.

Forgalmi nem volt nálam és én nem tudom fejből a motorkódot még...

Ja és azt mondták hogy ha láncos akkor elég 120ezer km után cserélni ha addig nem kezd el rendellenesen csörögni mint ahogy azt előttem is írták :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Ha a műszerfalon világít az a motor jel B) az lehet azért ég mert már kevés az olaj a motorban? :P

Már bőven túlléptem az olajcserét és csak hétfőn tudják elvállalni...

1.2 es c corsáról van szó

Az olajat egy ilyen "Aladin skodalámpája" szerű jel mutatja nem? :P De mondjuk könnyen ellenőrizhető :wub:

A motor jel nem a check engine akar lenni? Azt meg jó lenne szervizben diagnosztikára kötni hátha irja mi fáj neki

Link to comment
Megosztás:

Az olajat egy ilyen "Aladin skodalámpája" szerű jel mutatja nem? :P De mondjuk könnyen ellenőrizhető :wub:

A motor jel nem a check engine akar lenni? Azt meg jó lenne szervizben diagnosztikára kötni hátha irja mi fáj neki

így van.

a check engine általában az "emisszió szabályzó rendszer"-t szokta jelezni. (katalizátor,lambdaszonda...)

Link to comment
Megosztás:

A Helyzet az hogy a katalizátor 2 napja lett kioperálva belőle :P lehet az a baja?

Vagy az hogy a lambda szonda sérült esettleg meg?

Egyes motorok érzékenyen reagálnak az ilyen katalizátor uninstallra.Azért lehet, hogy egy sportkatit érdemes lenne beletenni........ :wub: Középdob nélkül persze! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.