Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hozzászólások moderálása


redline

Recommended Posts

Mackósajt hozzászólását töröltem a "Kérdések, kritikák észrevételek a fórumról" témából, ahogy megígértem, annak ellenére, hogy ő szeretné az utolsó szót magának. ezzel kapcsolatban a többi hsz is el fog tűnni.

Rövid indok: megértettük a problémáját elsőre, megígérték az illetékesek, hogy MAJD orvosolják a hibát. Köszönjük az észrevételt, de ne vigyük túlzásba.

No offence.

Link to comment
Megosztás:

C36GET azt gondolta, beteszi a feszültség levezetésbe a VW-t fikázó Funpicet.

a képet töröltem, beirtam a miértet....

adást vettem, PÜ ment.

mellesleg az a kép tényleg vicces és nem fikázós. Tudnék neked mutatni igazi fikázós képeket...

Tudod itt, ez hasonlóan megy, mint otthon a narancs meg a szegfű fanok között :blink:

Link to comment
Megosztás:

fatyó kérésének eleget tettem:

uhuhu,

Ezt az e-mailt fatyo felhasználó küldte számodra az "Üzenet jelzése a moderátor részére" hivatkozáson keresztül.

------------------------------------------------

Téma: Muzsika (AUTÓHIFI)

------------------------------------------------

Hivatkozás az üzenetre: http://www.opelforum.hu/index.php?act=ST&f...60entry147402

------------------------------------------------

Üzenet:

Szia!

szeretném törölni a hirdetésemet!

ezt hogyan tudom megtenni?

segitségedet köszönöm

Boldog Karácsonyt!

Fatyo

------------------------------------------------

Üdvözlettel,

The Opel Fórum- Tartalom csapata.

http://www.opelforum.hu/index.php

Link to comment
Megosztás:

Npasi, BALESETEK: Tanuljunk belőle!!!című fórumban túlméretes képét linkre javítottam.

Mivel megsértette a A képek beillesztése szabályzat 1. pontját.

Legközelebb kap egy figyelmeztetést, mivel nem ma kezdte a fórumozást.

10 figyelmeztetés után felfüggesztés járhat.

A képek beillesztését vegyük komolyan! Teljesen széttagolhatja a fórum szerkezetét. Használjunk több kép esetén linket!

Üd, hemi

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.