Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hozzászólások moderálása


redline

Recommended Posts

Off hsz észlelése esetén javaslom a "jelez" gomb használatát, mely minden egyes hsz alatt ott figyel. :blink: Ez a jelzés automatikus privát üzenet formájában megjelenik minden moderátornál, egy közvetlen linkkel az üzenet törzsében, így amelyik moderátor először észleli, javítani tudja. Nagyon hatásos, és nincs szükség további off hsz-okra, melyekben xy utasítja az offolót. :)

Link to comment
Megosztás:

Off hsz észlelése esetén javaslom a "jelez" gomb használatát, mely minden egyes hsz alatt ott figyel. :blink: Ez a jelzés automatikus privát üzenet formájában megjelenik minden moderátornál, egy közvetlen linkkel az üzenet törzsében, így amelyik moderátor először észleli, javítani tudja. Nagyon hatásos, és nincs szükség további off hsz-okra, melyekben xy utasítja az offolót. :)

Köszönöm! :) (mert eddig ezt nem tudtam)

Link to comment
Megosztás:

epk947 cartárs két hozzászólását összevontam az Astra F/Ált.műsz. prob. topikban, mert gondolom így akarta. :blink:

(A "javít"/teljes javítás gombbal saját hozzászólását egyébként mindenki javíthatja bármikor.)

Link to comment
Megosztás:

iqbéla hozzászólását a Társalgó > Anyázás magasfokon Magyarországon élünk... topikban kijavítottam.

Sajnos trágár szavakat használt amelyek sértik a szabályzatban foglaltakat.

Kérek mindenik kerüljük az alpári hangnemet.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit törölgettem, illetve néhány hozzászólást összevontam a Mutasd magad topicban. Kérem, hogy tartsátok magatokat ahhoz a kéréshez, hogy ebben a topicban mindenki saját magáról rakjon fel képet, és a kommenteket is mellőzzétek. Ebben a topicban mindenkinek csak egy megszólalás engedélyezett, kivéve, ha plasztikai műtét után be akarja mutatni az új arcát.

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.