Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 829
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Srácok, lányok, felhívnám a figyelmet erre: Opel Fórum- Tartalom > Technika > Manta > Autó építés

Itt vagyunk most. Inkább fáradjunk át X-be.

(Nincs harag, csak egy kis moderátori hivatástudat. :lol:)

:) :) :)

Na szép. Pont az Offmester beszél. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

ha csovezni akarom akor is kell tervező ,bukocsöröl tervrajz.lelehet vizsgáztatni csövel ugy tudom bele ütnek valami számot.meg KPM-es vizsgára megy a kocsi mejd ha kész lesz.jövö hétvégén szétszedem.és elkezdem a fémig tisztitást.Tudom bele telik egy pár napba míg fémig tisztitom.utána ki hegesztem az öszes hibát ami van rajta.lakatos /hegesztö vagyok,értek még a fényezéshez is.kárpitosnál dolgozok.nincs gond a kárpitozással se.meg segitek másnak is kocsit épiteni.

Link to comment
Megosztás:

Bejelenthetem ,hogy a tetőmről eltüntettük a rozsdát!!!!!remélem ebbe sem köt már bele senki, hogy de csúgya hólyagos volt :D . Nem tökéletes,mert még karcolja a sibedát, belül még ütni kell rajta, meg a kárpitozás se tökéletes, de egyenes. Ki kellett cserélni 10cm szélesen a tetőt. De szép lett. Viszont még mindig nem csúszik olyan jól , mint a Bogi-é. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nincs valakinek rendszámtábla tartós hátsó lököse? na meg a prizma a két lámpa közé? Jó lenne ha volna :D

Ha már a fényezésről is esett szó ,nem tud valaki NORMÁLIS fényezőt? Én 1,5 éve fényeztettem a kocsit is háááát itt ott a hétköznapi ember számára nem látható helyeken kivillant a rozsda foga hogy a rohadás essen bele. Mégha két forintért fényezték volna akkor azt mondom le van szarva mert ennyiért mit vár az ember, na de így.... bosszantó a dolog eléggé.

ÜDv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.