Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Csergő: www.csergoe.hu van 15% kedvezmény is a klubkártyára.

Ja és kedvezménnyel 537Ft volt :)

Ezt benzineshez vetted ugye?

Őket is gyorsan felhívtam:

Alajszűrő: (Gyárival megeggyező ut.gyártott): 1058 Ft

Hidrotőke:4643 Ft

ut.gyártott 2255

Himba: 7326 Ft

ut.gyártott:1228 Ft

(After Marker)

nyitószelep fedél/koptató: (GYÁRI) 1081 Ft

Link to comment
Megosztás:

Én a köbénél vagyok.

:arrow: www.kobe.hu

A köbét nem javallom csak ha a közelben laksz.

Tavalyelőtt fateromnak egy teherautóról leeső cukorrépa betörte a szélvédőjét, betétlap, elismerte a okozó a kárt, és a köbe rövid 4 hónap alatt el is intézte a dolgot.

Ha mondjuk ő sem kecskeméten lakna akkor az irodába is hamarabb feljutott volna.

Link to comment
Megosztás:

A köbét nem javallom csak ha a közelben laksz.

Tavalyelőtt fateromnak egy teherautóról leeső cukorrépa betörte a szélvédőjét, betétlap, elismerte a okozó a kárt, és a köbe rövid 4 hónap alatt el is intézte a dolgot.

Ha mondjuk ő sem kecskeméten lakna akkor az irodába is hamarabb feljutott volna.

Te kecskemeti vagy?

Amugy autoklub lett a vege,haver ezt javasolta.diszkont klubtagsagi es union.12E negyedevre!!! :roll:

Na mindegy!

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén csináltam 8L gázoillal 150kmt,max 90km/h, 130km kint, 20km város  :)

Ez 5,4 liter/100 fogyasztást eredményezett.

Nem rossz,bár a 90 Km/h-nál szerintem lehet, hogy sok. Jó-jó, ez a sok nem úgy sok. Relatíve sok.

Az én szívó diesel kombim átlag eszik ennyit. Talán épp hatot, de az a max. ( ÁTLAGBAN !!!! )

Multhéten tankoltam 5000 ft-ért két kúton. Egyiknél 238 Ft/L ért tankoltam 1600 pénzt, majd a másiknál 222-ért 3500-at.

Ez összesen:6,72 + 15,76=22,48 Liter olaj.

Az órám most 386 km-t mutat megtett útként.

..persze most este tankolok, mert már a piros tetejét súrolja a mutató,de még szerintem kb. 15-20 km van benne.

A tempóm: városban max 70km/h

Országút/autópálya: 130-150 km/h ez attól függ, mennyire sietek, vagy kivel akarok "gyorsulni" :)

A megtett km-ből 330 autópálya és országút.

Budapest- Szentes-Hódmezővásárhely

:D :D :P :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén csináltam 8L gázoillal 150kmt,max 90km/h, 130km kint, 20km város  :)

Próbáltad már, hogy mennyit eszik a vasad, ha tolod neki, ami a csövön kifér?

Na ne úgy hajtsd mindíg, mert tönkre megy, de azért néha kell.

Tudod, a korom :arrow: szepelepek :idea: füstmentes autókázás

Link to comment
Megosztás:

Már hajtottam 180 kornyékén is (óra szerint) :)

De most inkább a takarékoskodás .... :)

de füstölni nem füstöl :!:

A füstölés nem ifa módjára gondoltam.

Az tuti, ha megy óra szerint 180-at. Az enyémnek kb. 160-nál vége van :D

...ezt betudom annak, hogy kombi.

Ezelőtt egy kis peugeotom volt. 1.8DT a maga 680 kilós kaszniával.

Na az ment óra szerint két kilót.

Szerettem nagyon, de kicsi volt, váltani kellett.

Link to comment
Megosztás:

Na egyik haveromnak van vezszija!Mennyiert vegyem meg tole? Vezetok mennyibe kerulnek?

Lehetőleg mindenből gyári alkatrészt :!:

Jó mondjuk nekem is SKF feszítő van bent mert váratlanul jött a cserélése, már nem volt nyitva a Csergő :roll:

10000 Forint alatt volt kicsivel - kedvezménnyel -.

Majd valaki, aki ért az alkatrészekhez, az megmondja, de fél füllel azt hallotam, hogy a gyári is SKF talán. Nem tudom mennyi a vlóságalapja.

Ja a motor C20NE.

ui: lehetőleg hanyagoljuk a "jééé neked az egyik fülednek, csak a fele van meg ?" jellegű kérdéseket. kösziiii 8)

Link to comment
Megosztás:

Lehetőleg mindenből gyári alkatrészt :!:

Jó mondjuk nekem is SKF feszítő van bent mert váratlanul jött a cserélése, már nem volt nyitva a Csergő :roll:

10000 Forint alatt volt kicsivel - kedvezménnyel -.

Majd valaki, aki ért az alkatrészekhez, az megmondja, de fél füllel azt hallotam, hogy a gyári is SKF talán. Nem tudom mennyi a vlóságalapja.

Ja a motor C20NE.

ui: lehetőleg hanyagoljuk a "jééé neked az egyik fülednek, csak a fele van meg ?" jellegű kérdéseket. kösziiii 8)

QH szíjak szarok ? Nem ajánlod ?

Link to comment
Megosztás:

A QH angol. Az Opel német.

Ettől még lehet jó, bár én azt hiszem, hogy nem fogok kísérletezni, ha cserélem.

Az egyik jóbarátom szerint a koni szíj az tuti és az ára sem egy horror összeg.

Igaz, azt a szíjat Szentesen a vásárhelyi úti (gumissal szemben) autósboltban kérdeztem meg az áráról. 6 körül mondták. Egy hónapja kb.

Link to comment
Megosztás:

Na egyik haveromnak van vezszija!Mennyiert vegyem meg tole?

Vezetok mennyibe kerulnek?

Én nem ajánlom a használt szíjat!

Azt már egyszer levették valamelyik verdáról.

Ki tudja, hogy miért?!?

Most eladja neked. Te örülsz, hogy olcsón megúsztad, majd egy nemvárt időpontban esetleg megadja magát valami oknál fogva és megy a vezérlés + a hengerfej kompletten. (himbák, szelepgörbülés és hasonló jópofa dolgok)

Egyébként egy új szíj sem egy ököráru. A garancia és a biztonság megér annyit.

Csatlakozom azon emberkékhez, akik azt monták, hogy ha vez.szíj, akkor vezető + feszítő is.

Én egyébként a vízpumpát is kicserélném a heelyedben, de csak azért, mert nagyon gány helyen van és az esedékes cserénél meg kell bontani a vezérlést ujra. Szíj le, pumpa ki, majd új be és ismét jelre kell állítani az adagolónál + lenkeréknél + főtengelynél.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.