Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

sziasztok!

engem is érdekelne a buli! a megadot bankszámla számra kell utalni a pénzt: mennyit? hogy kapom meg? 1 kérdés és mennyibe kerül az élőálítás a "szürönek"? Köszike!

Érdekel a dolog!

Hali !

Én már lezongoráztama dolgot vbandittal.

A köv,. a teendőd: 870 forintot át kell utalj a fentebb rögzített szla számra. Megjegyzésnek az email címedet írd, meg az itteni nick nevedet!

Amikor átutaltad a pénzt, opelbaj átküldi mailben az anyagot.

nekem már megvan, tényleg frankó a srác, nem b@sz át!

Én, ha opelbaj is úgy gondolja,egy héten belül megyek hozzá megcsinálni a szűrőt.

Már alig várom :(

Ha te is akarsz csatlakozni, utald át a pénzt, illetve vedd fel a kapcsolatot opelbajjal.

Link to comment
Megosztás:

Természetesen ,sőt köszi :wink:

vbandit MEGKAPTAM KÖSZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!Sajnos csak estefelé tudom megnézni. A többit priviben.

Szia mörfi!

feltétlen nézd meg, mert nagyon ott van a dolog. Én ha minden ok és vbandit is ráér, a jövő hét folyamán megyek hozzá megcsinálni a kütyüt.

A panel már megvan!

képzeld 350 huf volt :D :D :P

Durva nem? Ennyin mulna egy ekkora dolog ?

Na mindegy, olvasd el a kapott mailt és majd értekezünk.

Ne keresgélj, hogy hol tudsz panelt venni, nekem már van címem, megadom priviben.

üdv,

Link to comment
Megosztás:

Oké, érdekel nagyon a cím hiszen tök olcsó és szakértelmet sem igényli a megvalósítása.

Mailben átküldöm a címet és a bolt nyitva tartását is.

Képzeld, felhívtam ma, hogy postázásos utánvétel megoldható e náluk, lévén fateromnak is dieselje van ,csak ő kadettba nyomja :P és azt mondták, hogy semmi akadálya a dolognak.

Link to comment
Megosztás:

megrendeltem és előtte beszéltem a csávóval,nehogy kamu legyen...bár még lehet...tehát a bankszámlaszámom:

11991119 8182499900000000

Vörös András

és email címet irjatok a megjegyzés rovatba

akkor hány embernek kell pontosan?

Hali vbandit!

mikor tudunk össze futni , hogy megcsináljuk a szűrőt?

A panel már megvan!

A többi motyi is hamarosan rendelkezésre áll, mármin az a két kis matyifütty :P

Link to comment
Megosztás:

hát mostanában elég kevés időm van,de igyekszem egy kis időt csinálni a projekthez...hiszen hamarosan tankolnom kellen és jo lenne már az ocsobbol....

irok privátban hol mikor találkozunk,ha ezen a hétvégén jo neked...?

Hali!

Jó, de csak vasárnap és még az sem biztos.

A motyikat megvettem, minden megvan, már csak egy forrasztópáka kell, hogy, ... na mindegy, majd priviben a többit.

Neked megvannak már a dolgaid? Ha még nincs, megírom neked is, hogy én hol vettem meg őket. mörfinek már megírtam, ha nem bánod, ő is jönne amikor nekilátunk a dolognak. Ő már utalt, de ezt te is tudod.

Link to comment
Megosztás:

nekem majdnem minden volt otthon,még pár aporoság kell és akkor nekiállhatunk.....ok nem gond jöhet mörfi is

összeütjük hip-hop

majd irok pontosabb cimet,meg tel számot priviben neki is

Ok, várom az elérhetőségedet, mörfivel már dumáltunk erről, elvileg ő is ráér hétvégén, de azt mondta, hogy még pontosít addig.

Jó mi? Addig, péntek van :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

vbandit, átutaltam neked a pénzt, várom a mailt, kösz

annyi a gondom, hogy nincs forrasztópákám és forrasztani sem tudok:)

tényleg, van itt valaki, akinek a tankjába akár egy deci repceolaj is megfordult? vagy egyelőre csak barátkozgatunk a gondolattal?

tegnapi rádióhír (Danubius): 20eFt a vámbüntetés, visszaesőknek 100e is lehet

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.