Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Csak hogy mindenki tisztán lásson!

A kis sárga embléma az avatarom mellett egy "figyelmeztetés" melyet a KEDVES Blitz-től kaptam, amiért bátorkodtam olyat tenni, amit a szabályzat külön nem tilt!!!

A következő történt:

Egy barátom el akar adni 4 darab használt téligummát. Ezt én beírtam a topicba elérhetőséggel.

Erre miszter B! írta, hogy ez "feketepont", mert megsértettem a szabályzatot.

Röviden és tömören ennyi.

A többit priviben részletezem a kapott mailekkel és privikkel együtt, hogy mindenki tisztán lásson.

üdv,

Link to comment
Megosztás:

szaisztok!

megtudjátok mondani hogy hogy tudom megnézni hogy jok-e a izotó gyertyáim?? ha kiszedem és izzitok akkor melegnek kell leni-e vagy van más megoldás is?

elöre is köszike!

Erre a válasz:

fekosz cimbi

a dolog ugy néz ki,hogy lekötöd az izzítógyrtyára menő vezetékeket,aztán ellenállásmérővel nekiesel az egyik mérőzsinort az izzitógyertyaházára másikat a csatlakozo helyére kell kötni és ha mutat értéket,akkor nincs szakadás :arrow: működik az izzito..ha szakadást mutat,akkor nem jo :arrow: csere :idea: :!:

remélem erre a leírásra gondoltál...

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

lenne egy kérdésem ha én a füstcsavart(levanblombálva hatlap fejű.csavarhuzó marat is van benne ) azt tövig kitetekrtem akkor miért van az hogy NEM kormol???? Mert az egyik ismerösöm isuzu astráján ezt vetem ma észre és nem kormol!! ez valmien elönyt vagy hátrányt jelent hamarabb tönkre megy a gépe??

elöre is köszike!!

Tamás

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

lenne egy kérdésem ha én a füstcsavart(levanblombálva hatlap fejű.csavarhuzó marat is van benne ) azt tövig kitetekrtem akkor miért van az hogy NEM kormol???? Mert az egyik ismerösöm isuzu astráján ezt vetem ma észre és nem kormol!! ez valmien elönyt vagy hátrányt jelent hamarabb tönkre megy a gépe??

elöre is köszike!!

Tamás

Vazze :P te füst csavar mániás vagy :arrow: majd csak elbaszod az adagolót az össze vissza tekergetéssel :arrow: A füst csavar kis tartományokban állítható. :arrow: Ki tekerni tökig :?

Link to comment
Megosztás:

ez a Általad nagyon szeretett csavar csak nagyon keskeny spektrumban állítgatható hátrányok nélkül, ugyanis ez befolyásolja az indítási töltésmennyiséget, Ha túlzottan betekerjük néha magától fog felpörögni a motor, ha kitekerjük reggel nem indul el, és ingadozik az alapjárat.

Komoly szakik is nehezen tudják tökéletesen beállítani, úgy hogy így tekergesd.

Link to comment
Megosztás:

az enyém egy tds isuzu motoros 82 paci! ugyhogy elég jol megy a 80 pacis mazdát odaveri ha gyorsulunk viszont ha azt nézzük hogy dombonföl 3-dik és gyi akkor 2-km-er alat vert meg egy orhosszal mert neki 3-dik csak 110(5500)benzines nekem pedig 130(5200)diesel az nem mindegy! de emugy jol megy!! elég rugalmas!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.