Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Megérte tegnap kigurulni Lurdyba, jó volt. Jól elpoénkodtuk Pistával, Dzsonival, Stefannal meg Gaboval.

Hazafelé Dzsoniék már az első lámpánál lemaradtak, nem vágták hogy ott menni kell a kis bénák :hiya: . Innen jött a lap, pályaudvarit is elértem, sőt végigverettem a hungárián, kerepesin jobbra, ott is elértem a zöldet, majd a fehér útnál is a balrakanyarodót, szentmihályi-füredi sarkát is elértem, de a vasút piros volt. Amikor fordultam vissza hogy átmenjek a csömöri felüljárón, akkor jöttem rá hogy nem is haza akartam menni :P :)

Na mindegy megvártak :(

Link to comment
Megosztás:

Megérte tegnap kigurulni Lurdyba, jó volt. Jól elpoénkodtuk Pistával, Dzsonival, Stefannal meg Gaboval.

Hazafelé Dzsoniék már az első lámpánál lemaradtak, nem vágták hogy ott menni kell a kis bénák :lol: . Innen jött a lap, pályaudvarit is elértem, sőt végigverettem a hungárián, kerepesin jobbra, ott is elértem a zöldet, majd a fehér útnál is a balrakanyarodót, szentmihályi-füredi sarkát is elértem, de a vasút piros volt. Amikor fordultam vissza hogy átmenjek a csömöri felüljárón, akkor jöttem rá hogy nem is haza akartam menni :P :)

Na mindegy megvártak :(

mennyit fogyasztott ebben a zöldhullámban a vas? :hiya:

Link to comment
Megosztás:

mennyit fogyasztott ebben a zöldhullámban a vas? :)

:( :P

Ha már fogyi... meglett az első full városi bubufogyi... 13.5 lici/100 km, volt benne rugdosás is, meg dugasz... de alapjában szép nyugisan gurulós volt... Tény, hogy lehet vele kreálni 20-30 licis fogyit is, de simán kihozható bármikor dinamikus autókázással 15 lici alatt nyugodt szívvel... :hiya:

Link to comment
Megosztás:

:( :P

Ha már fogyi... meglett az első full városi bubufogyi... 13.5 lici/100 km, volt benne rugdosás is, meg dugasz... de alapjában szép nyugisan gurulós volt... Tény, hogy lehet vele kreálni 20-30 licis fogyit is, de simán kihozható bármikor dinamikus autókázással 15 lici alatt nyugodt szívvel... :hiya:

grat hozzá, azért te is egy kicsit megnyugodtál gondolom :)

Link to comment
Megosztás:

De ha esetleg mégis szarul fogyasztana érdekelne? :(

Persze így viszont még barátibb. Drakula!

Hát azért nem mondanám, hogy nem...de azért így barátibb a dolog... :hiya:

Viszont tegnap Loboval játszottunk picit, és megcsúszott a kuplungom az egyik rajtnál... :) de már meg is van a megoldás... :P

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
jo oké, azthittem olyan 7 körül már rajzottok, és 8kor van a hivatalos. :lol:

Hivatalos???? :( :P :hiya:

Hja végülis a nemhivatalos összeröffenéskor.. :)

Amúgy tény hogy 9 körül kezdődik az élet, (akörül jönnek a "nagyok", főleg ha meleg van.. télen előbb, mert akkor hideg van :D :D

(Nem mintha Mélykék kartárs szokott volt korábban jönni.. állítólag, mert én is csak 2x voltam odakünn :D :P

Link to comment
Megosztás:

szoval olyan 8 fél9 körül mehetek ki, ugye? én nem vagyok nagy de lehet csak ugy érek ki :)

na akkor mégegyszer, vannak akik ott lesznek lehet 6 kor, és lesznek akik 10kor esnek majd be, a többség vhol a kettő között.... akkor jössz és mész amikor akarsz... a belépődíjat nekem add oda.. én mindent elrendezek! :( :P :hiya:

Amikorr kiérsz kint leszel, ajánlom, hogy előtte nézz itt szét, kinek milyen verdája van és akkor már (talán) be tudod azonosítani őt... vagy kiabálhatod a nevét is, de sztem a többség furcsán fog rád nézni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.