Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

  • 1 month later...
Jesz, csütörtök, lurdy mélygarázs, lejössz, indulj el kifelé, majd a sorompó előtti pár sor balra, ott leszünk :)

Csókolóóm, érdeklődnék, hogy március 17 én is lesztek? Meg hányan? meg mikortól? Meg meki nyitva van? Meg milyen autóval mehetek, meg.... :D :D :D

SpZ, márc 17én felhívhatnál, mert elfelejtek menni anélkül :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tavaly márciusban mintha 20métereket csúszkáltam volna a hungárián a 10centis havon+jégen. De lehet február vége volt, rég volt.

Tavaly márc 20án már felraktam a nyárit....

emlékszem én áprilisi havazásra, de úgy hogy a téligumikat vissza kellett rakni.. igaz Szlovéneknél voltam, de otthon is volt hó akkor... tongue.gif biggrin.gif Szal nyugtával a napot... vagy áfás számlával, ua

izé az 20 nem 17!.. és az tavaly volt... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Sziasztok!

Ezen a héten csütörtökön, lesz arrafelé valaki?

Le fogok szerintem gurulni aznap, de akkor hol és mikor merre kivel hányan?! <_<

Már az omi nincs meg :)

De van egy bertone :D :D

SZP

mindig van ott valaki.. és mindig keresd mélykék pistát!! majd elmondja milyen autoval jön :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem sikerült elérnem, komáromból megyek egy Bertone cabrioval, esetleg ha valaki ide téved, és mégse lenne dobjon egy SMS-t a nullahathúsz-húsznegyvennyolc-kilencötvenkilenc nevű számra.

Köszönöm, please ne moderáljatok 9-ig, aztán törlöm a hozzászólást.

Kösszi

Peti

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.