Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Nem sikerült elérnem, komáromból megyek egy Bertone cabrioval, esetleg ha valaki ide téved, és mégse lenne dobjon egy SMS-t a nullahathúsz-húsznegyvennyolc-kilencötvenkilenc nevű számra.

Köszönöm, please ne moderáljatok 9-ig, aztán törlöm a hozzászólást.

Kösszi

Peti

küldenék smst, ha nem azt írná : sikertelen küldés

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok! Nagyon régóta olvasom ezt a fórumot de még csak most jutottam el oda, hogy regisztráljak. Vannak még ilyen lurdy mini talik? Mert már gondoltam, hogy szívesen elmennék egy ilyenre fekete B corsám van 1.4 SI 82LE és a lurdytól kb 15 percre lakom. Ha szoktatok menni még mikor és milyen napon? Ja igen és, hogy jöhetnék e? Üdv: dirtyhandz

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nagyon régóta olvasom ezt a fórumot de még csak most jutottam el oda, hogy regisztráljak. Vannak még ilyen lurdy mini talik? Mert már gondoltam, hogy szívesen elmennék egy ilyenre fekete B corsám van 1.4 SI 82LE és a lurdytól kb 15 percre lakom. Ha szoktatok menni még mikor és milyen napon? Ja igen és, hogy jöhetnék e? Üdv: dirtyhandz

helló,

csütörtök, gyere csak, de megvárhatnád a jó időt, azért az nem annyira pálya, ha a mélygarázsban szinte nincs senki / csak a kocsik /mert mekinél lógnak fent

:D

Link to comment
Megosztás:

helló,

csütörtök, gyere csak, de megvárhatnád a jó időt, azért az nem annyira pálya, ha a mélygarázsban szinte nincs senki / csak a kocsik /mert mekinél lógnak fent

:D

Nem mintha ha a plusz 20 fokban nem ott lóg a társaság egy része :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

helló,

csütörtök, gyere csak, de megvárhatnád a jó időt, azért az nem annyira pálya, ha a mélygarázsban szinte nincs senki / csak a kocsik /mert mekinél lógnak fent

:D

Áhh köszi! Akkor még lehet várok amíg nem lesz szép tavaszi idő, és amúgy mit szoktatok csinálni beszélgetés hülyülés? Esetleg szerelés néha? Valamikor lenézek köszi! Most épp szenvedek evvel a rohadt autóhifivel. Ha valaki tudna segíteni az autóhifi topic utolsó hozzá szólásába leírtam a bajom bocsi az kis offért :lol: üdv

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.