Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

sziasztok!ha jol értelmezem ma is lesz lurdi minitali!lenne egy pár kérdésem ezzel kapcsolatba!1. Mi még nem voltunk ilyenen de elmennénk már szivesen,hogy zajlik ez az egész?(gondolom ott mindenki mindenkit ismer)2.miért csütörtökönként van a tali miért nem péntekenként? :( 3.mettöl meddig tart? 4. minden héten van? 5. milyen gépek szoktak kinnt lenni(csak gsi-k?)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!ha jol értelmezem ma is lesz lurdi minitali!lenne egy pár kérdésem ezzel kapcsolatba!1. Mi még nem voltunk ilyenen de elmennénk már szivesen,hogy zajlik ez az egész?(gondolom ott mindenki mindenkit ismer)2.miért csütörtökönként van a tali miért nem péntekenként? :) 3.mettöl meddig tart? 4. minden héten van?

:(

hehe én is új vagyok, eddig egyszer voltam, de közel nem ismertem meg mindenkit ;) Remélem ma már igen!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!ha jol értelmezem ma is lesz lurdi minitali!lenne egy pár kérdésem ezzel kapcsolatba!1. Mi még nem voltunk ilyenen de elmennénk már szivesen,hogy zajlik ez az egész?(gondolom ott mindenki mindenkit ismer)2.miért csütörtökönként van a tali miért nem péntekenként? ;) 3.mettöl meddig tart? 4. minden héten van? 5. milyen gépek szoktak kinnt lenni(csak gsi-k?)

1 : állunk / ülünk és közben kisebb-nagyobb csoportokban beszélgetünk. Van aki felmegy kajálni, moziba, stb. és utánna visszatér, vannak akik x idő elteltével elmennek másik helyre mondjuk vívni egy kisebb darts csatát.

2: pénteken kevesebbe érnek rá, így alakult ki

3: az első ember érkeztétől az utolsó távoztáig :(

4: igen

5: is-is, nyáron sokkal többen jönnek ki, több tipussal

Link to comment
Megosztás:

Te most a Corsámról beszélsz:)?

ahha itt van nálam, bocs hogy nem szóltunk ;)

Most mondom, hogy nincsenek oroszlánok, lángnyelők, akrobaták és hasonló finomságok :)

Kocsik gazdijai beszélgetnek egymással hol nagyobb, hol kisebb számban.

de oroszlánok, lángnyelők, akrobaták jelentkezését szívesen fogadjuk !

újként érdemes nem elfelejteni hogy senki sem harap :( nyugodtan lehet jönni társalogni... :(

Link to comment
Megosztás:

megprobálunk ma kimenni de nem biztos hogy összejön. nincs para csak nem ismerünk senkit :( meg ahogy ismerem magunkat ha kimegyünk és meglátjuk a szebbnél szebb gépeket le se tudjuk venni a szemünket roluk :( megnézünk minden apro részletet minden auton. ;) amugy sem hinném hogy oroszlánok lennének kinnt "a forum oldalakat tekintve sok jo arc van" :)

Link to comment
Megosztás:

és hogy zajlott az egész ?volt akit már ismertél elötte is?milyen gépek vannak kint?

Nem, személyesen senkit. Fórumról megbeszéltük, de akikkel megbeszéltük el sem tudtak jönni (Gelkót leszámítva). Így durr bele az ismeretlenbe. Egy csomó minitali van, úgyhogy ha jössz vigyázz, nehogy véletlen valamelyik másikhoz csapódj :(

Sok sok sok kadett volt, kabriók ;)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon várom az átalakulást.. ez egy álom :) Már megvannak az izzók is! Azok akik segítenek, kapnak majd egy kis csokit :( ;) Jön a cukros néni hehee

Nem vagyok igazán csokis típus, de a palacsintát szeretem :( ;)

9 után kicsivel érkezem, aztán megszakértjük azt a lámpát :D

Link to comment
Megosztás:

....meg ahogy ismerem magunkat ha kimegyünk és meglátjuk a szebbnél szebb gépeket le se tudjuk venni a szemünket roluk ;) megnézünk minden apro részletet minden auton. :) amugy sem hinném hogy oroszlánok lennének kinnt "a forum oldalakat tekintve sok jo arc van" :(....

Így viszont előfordulhat, hogy csalódás fog érni, mert soha nem lehet előre tudni, hogy pontosan ki jön ki :(

Ha megelékszel azzal, hogy személyesen is beszélgess 1 pár emberrel, akik itt fórumoznak, akkor kevesebb az esély erre ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.