Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

ok ennyivel is beérem :) végülis lesz még sok tali láthatok sok szép gépet :( ezekre a talikra csak opelesek érkeznek vagy más német autok is? :(

Van olyan klubtag, akinek bmwéje, hondája, vagy amerikai gyártmányú kocsija van pl. ;)

Amúgy ha tuning verdákat akarsz látni, akkor ma este menjetek ki, bemásolnám Zima üzetetét :

"Kedves Járműszépségversenyesek!!

Pénteken, 21-én a Lurdynál várunk Tieket egy baráti autóstalálkozóra!! AZ IDŐPONT MÁR KONKRÉT, 21h!!! Továbbitsátok az üzenetet, hogy minnél több versenyző értesüljön a taliról!! Köszi!"

Link to comment
Megosztás:

eddig tartott, hogy 3 kor értél haza? ;) :(

kicsit elhúzódozott a dartsos móka :)

amúgy meg csak a szokásos félrevankötveazéndzsölvezetékköteg móka akadályozott minket

a végkifejlet gyors elérésében, meg persze ezen lámpák minőségi kidolgozása (először az égőt

sem lehetett pl belerakni az első lámpába, mert szarul rakták össze a foglalatát, és nem fért

bele).

Link to comment
Megosztás:

kicsit elhúzódozott a dartsos móka :(

amúgy meg csak a szokásos félrevankötveazéndzsölvezetékköteg móka akadályozott minket

a végkifejlet gyors elérésében, meg persze ezen lámpák minőségi kidolgozása (először az égőt

sem lehetett pl belerakni az első lámpába, mert szarul rakták össze a foglalatát, és nem fért

bele).

mindig csak a kifogások! :) ;)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!sajna mi sem tudtunk kimenni mert nem ugy jöttek össze a dolgok ahogy szerettük volna,meg hát sogorom (akivel szoktam ilyen programokra menni :( )azon AGGODALMASKODOTT hogy neki nem opelje van és hogy néz az ki hogy nem opellal megy egy opel talira.Na mindegy majd talán máskor ;)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!sajna mi sem tudtunk kimenni mert nem ugy jöttek össze a dolgok ahogy szerettük volna,meg hát sogorom (akivel szoktam ilyen programokra menni :( )azon AGGODALMASKODOTT hogy neki nem opelje van és hogy néz az ki hogy nem opellal megy egy opel talira.Na mindegy majd talán máskor ;)

Tááán elmondhatnád neki, hogy mit írtam az előző oldalon :)

Link to comment
Megosztás:

mégegyszer elnézést kérek mindazoktól kiknek mondtam h kimegyek és mégsem jött össze ;) sőt még a telefont sem vettem fel.

...

nagyon jó ez a kutya :(

Demosmá' jövőhéten kigyere! ;)

Jól leszidtad, mert bepiszkított, azért néz így ez a szegény kutya, mi? Obersturmbahnführer! :D :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.