Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Olyan roppan sok mindenről nem maradtál le :D

nekünk bejött igy elsőre(csak sajna én már elég fáradtan mentem ki),még ha csak a saját kocsinknál szerepeltünk is.Nyáron biztos fergetegesebb bulik vannak,de azért láttunk egy-két szép autot :huh: és persze a legfontosabb hogy veletek legalább találkoztunk(még ha rövid időre is)igy nekünk már megérte kimenni :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Szoktak emberek 9x16al járni talira? Mármint Opeles ismerősök... Arra gondoltam hogy hátha valaki megengedi hogy felpróbáljuk a felniét a kocsimra... Egyenlőre gázban vagyok azzal hogy melyik ET-t válasszam 9x16ból, sztem az ET15 túlságosan kilógna elöl... :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hátul nagyobb bajban leszel a kilógással :lol:

Úgyérted hogy az ET30 is már nagyon ki fog lógni? A hátulját szélesíttetem és peremeztetem mivel az kelleni fog, csak attól félek hogy elöl nagyon ki fog lógni...

Igazság szerint azért merült fel bennem ez a kérdés, mert a Borbet T-kből nagyon ritka az ET30as, ergó könnyebb szerezni 15öst. Kérdés hogy az hogy áll a kocsin... ET30nál is kell szélesíteni hátul, ha az ET15 nem lóg ki elöl akkor az a másfél centi már nem oszt nem szoroz hátul... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jah, egyébként felhívnám az esetlegesen idelátogató egy-két olyan kartárs figyelmét,

akik eszetlenkednek a Lurdy mélygarázsában, hogy nem sok ember elismerését vívják

így ki, főleg azért, mert eléggé határeset a kitiltásunk abból a parkolóból.

Úgyhogy disztingváljanak, és keressenek más helyet az eszetlenkedéshez. :huh:

Link to comment
Megosztás:

11ig biztos voltunk.

alagsori parkoló, közvetlen a kijárat előtt.

Jaaa... Na, ott nem jártam. A szokásos kintibe néztem hátul, gondoltam úgy is jó idő van :huh:

Legközelebb akkor lent is megnézem. De nem veszett kárba a látogatás, mert benyomtam egy

óriás sósperecet hazafele. Én voltam az utolsó vásárlója aznap, mert pont zárt már :lol:

Viszont otthon mentem egy kört a GSi-vel. Jó volt. Legalább mostmár látom mik vannak vele még.

A fék eléggé lent fog, de egyformán, úgyhogy nagy baj nem lehet, viszont a féltengelyeket tuti

cserélni kell, mert nagyobb gázadásra eléggé önálló életet él az autó. Ezek a nagyobb dolgok,

de inkább a GSi topikban folytatnám, mert nem akarok offolni :)

Link to comment
Megosztás:

Szoktak emberek 9x16al járni talira? Mármint Opeles ismerősök... Arra gondoltam hogy hátha valaki megengedi hogy felpróbáljuk a felniét a kocsimra... Egyenlőre gázban vagyok azzal hogy melyik ET-t válasszam 9x16ból, sztem az ET15 túlságosan kilógna elöl... :huh: :lol:

sztem elől el sem fér et 15-el, vagy ha igen neccesen. ET 15 nagyon durva 9"-al, nekem calin az van hátúl de ki is lóg vagy 5-6cm-t

Link to comment
Megosztás:

Te Zsolti!

Minek akarsz peremeztetni,ha ugyis le akarod cserélni a kocsit? :huh:

Ha haver nem veszi meg az enyémet akkor ezt peremeztetem, ha megveszi akkor a leendő GSI-t. Egyenlőre csak megveszem a felnit meg a gumit, mert úgyis szükségem lesz rá. Áprilisban meg kiderül hogy marad ez a gép, vagy jön az erősebb, szebb, okosabb GSI. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hemi kérésére vállaltam, hogy a Lurdy találkozókon összeszedem azokat az adományokat, amiket

egyébként nehezen juttat el valaki a Titán telephelyre, aki amúgy Lurdy talira szokott jönni.

Február 21-ig csütörtök esténként tehát 21-22h között lehet leadni nálam zacsiban vagy dobozban

az egy és két forintos érméket. Ha engem nem ismertek, keressetek egy szépséges fehér omega

caravan-t, lesötétítve :)

Bővebbet itt:

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...mp;#entry334991

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.