Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Srácok jó volt ez a tali meg minden, annyian vagytok, mint égen a csillag:D:D de ez hogy van 6×7 fős brigádok, kikészít:D:D::D majd legközelebb bemutatkozok nektek a kocsim által, egy jó kis tehén bögéssel, azt már legalább ti fogtok engem ismerni:D:D:D

Link to comment
Megosztás:

Ez hülyeség :D

Társaságok között mindig van átjárás, ha valaki nyitott, de evidens mindekinél megvan, hogy kivel érzi magát a legjobban 1 ilyen tali kapcsán :D

Sziasztok! Egyetértek mélykékkel. Én pl. mivel elöszőr voltam kint a múlt héten örültem, hogy egy-két emberrel tudttam dumálni. Csütörtökön megyek elvileg megint. Engem úgy ismertek meg, hogy sötét zöld G Astrával kacsázom ( ha érdekel valakit :D ).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Egyetértek mélykékkel. Én pl. mivel elöszőr voltam kint a múlt héten örültem, hogy egy-két emberrel tudttam dumálni. Csütörtökön megyek elvileg megint. Engem úgy ismertek meg, hogy sötét zöld G Astrával kacsázom ( ha érdekel valakit :D ).

Már hogyne érdekelne. Egyébként én is viccnek szántam ám, azért is volt ott a kis kacsintós szmájli. :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom nem lesz népszerű, de srácok senki ne várja el, hogy hozzátok menjenek oda a többiek :D

Ti vagytok az újfiúk (mint ahogy mindenki volt egyszer) nektek kell vegyülni :D

Csak azért mondom, mert volt már rá példa, hogy páran hiányolták a "törődést", és sértődés és másik klub alapítás lett belőle :D

Link to comment
Megosztás:

Uh. Az nekem már kissé későn van. Múltkor 10-ig voltam. de csak azért mert másnap 5 körül keltem (mint általában minden nap).

Nekem is be szokott tenni a csütörtöki nap. Hiába, én sem a 20-hoz vagyok közelebb...

Múltkor is 1 óra után értem haza pedig így is elég korán abbahagytam a dácolást, aztán keltem reggel korán. De megéri, mert jó a társaság :D

Én is gyakoroltam a cricket módot, igaz barátnőmék kis villanydáctáblája nincs olyan messze rakva, mint a Varjúban, de azért reszkessetek (nehogy mást találjak el a táblán kívül) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is be szokott tenni a csütörtöki nap. Hiába, én sem a 20-hoz vagyok közelebb...

Múltkor is 1 óra után értem haza pedig így is elég korán abbahagytam a dácolást, aztán keltem reggel korán. De megéri, mert jó a társaság :D

Én is gyakoroltam a cricket módot, igaz barátnőmék kis villanydáctáblája nincs olyan messze rakva, mint a Varjúban, de azért reszkessetek (nehogy mást találjak el a táblán kívül) :D :D

Akupunktúrás kezelés dárcal. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.