Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

  • 1 month later...

Sziasztok!

Most szeretnénk a párommal 1 99 B Corsát venni.

Érdeklődnék, hogy az 1.0-eseknek van-e v.mi háttalütőjük? (fontos az alacsony fogyasztás ill. a minél kevesebből meglévő fenntarthatóság!)

És azt is megköszönném, ha adnátok v.mi címet ahol rendesen dolgoznak és nem aranyárban, mint pl: Danubia...

Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most szeretnénk a párommal 1 99 B Corsát venni.  

Érdeklődnék, hogy az 1.0-eseknek van-e v.mi háttalütőjük? (fontos az alacsony fogyasztás ill. a minél kevesebből meglévő fenntarthatóság!)

És azt is megköszönném, ha adnátok v.mi címet ahol rendesen dolgoznak és nem aranyárban, mint pl: Danubia...  

Köszi előre is!

mér azok aranyárban dolgoznak??? :?

mostanában ott javitják az autómat, és nekem eddig nem volt bajom velük... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem mondtak olyan árat a múltkor 60.000-es szervízre meg vuzsgára, hogy leültem azonnal! Elvittem itt az Opel Molnárhoz ott 21.000-el kevesebbet fizettem! Bár Ők meg 1x nem vettek észre 1 fontos hibát és elhajtottak! persze 2 hét múlva mikor már 1értelmű volt a dolog akkor meg csak mentegetőztek.

Szóval v.mi mást esetleg?

Esetleg vélemény/tapasztalat 1.0-es B Corsáról?

Link to comment
Megosztás:

Nekem mondtak olyan árat a múltkor 60.000-es szervízre meg vuzsgára, hogy leültem azonnal!  Elvittem itt az Opel Molnárhoz ott 21.000-el kevesebbet fizettem! Bár Ők meg 1x nem vettek észre 1 fontos hibát és elhajtottak! persze 2 hét múlva mikor már 1értelmű volt a dolog akkor meg csak mentegetőztek.

Szóval v.mi mást esetleg?

Esetleg vélemény/tapasztalat 1.0-es B Corsáról?

hát akkor mért nem viszed az opel molnárhoz???

Link to comment
Megosztás:

Most szeretnénk a párommal 1 99 B Corsát venni.  

Érdeklődnék, hogy az 1.0-eseknek van-e v.mi háttalütőjük? (fontos az alacsony fogyasztás ill. a minél kevesebből meglévő fenntarthatóság!)

Kolléganőmnek ilyen van. Full extrás, napfénytető, elektronyos ablak, szervo, mindenbizbaz...majdnem jobban felszerelt mint a gsi-m :lol:

szal a kiskocsi elég lendületesen megy, a hölgy állítása szerint 5-6 között és ő szinte csak városban használja

Reggel bepöfög át a városon, délután hazapöfög át a városon. Nagyobb problémája a lambdaszonda halál volt, meg van szegénykémnek egy rosszul visszaragasztott hátsó ablaka :?

de amugy imádja a kocsit :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most szeretnénk a párommal 1 99 B Corsát venni.

Érdeklődnék, hogy az 1.0-eseknek van-e v.mi háttalütőjük? (fontos az alacsony fogyasztás ill. a minél kevesebből meglévő fenntarthatóság!)

Hali,légtömegmérő az tényleg kuka 2001.04.-ig gyártottak szériahibássak

ja és az LFR-is kuka meg egy uj szoftver.Utánna már csak a vezérműlánc,és szuper a jármű.

üdv fecó

Link to comment
Megosztás:

Hali,légtömegmérő az tényleg kuka 2001.04.-ig gyártottak szériahibássak

ja és az LFR-is kuka meg egy uj szoftver.Utánna már csak a vezérműlánc,és szuper a jármű.

üdv fecó

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

hellosztok!

fontos kérdésem lenne! hol lehet beállítani corsa C-n a fordulatszámot? nagyon alacsony most 500 körüli. Normális esetben 800-1000, ha jol tom. Nincs semmi leírás erre. Tudom ,h az a legegyszerübb, h szakszerviz, de gondolom vmi más ötletetek is van,remélem.

előre is thx.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

A következő lenne a kérdésem.2 hónap nulva lesz 2 éves a C Corsám,októberben kellene vinnem az évesre,viszont kiirta az INSP 1000-t. 16300 km van benne.Ráérek októberben vinni vagy vigyem hamarabb?A gépkönyv azt irja az INSP -re,hogy 1 héten belül be kell vinni,mennyire veszik ezt szigoruan?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.