Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

Mi volt ww kérdése ?

"MIRŐL állapítod meg így, hogy ez turbós járgány?"

Akkor ne gyere nekem azzal, hogy bele van írva a hirdetésbe, hogy Turbós

Drága Bélám!

Nem feltétlenül fontos mindig mindent szó szerint értelmezni. Ott volt a link, a "külsőre" jelentése itt valszeg az volt, hogy "ránézésre". ;-)

Ha pedig ránézel a hirdetésre, ott van, hogy "Turbó", illetve a többi árulkodó jel a képeken. :(

Csókol,

Mónika Lúinszki

Link to comment
Megosztás:

Már az elöző felvetésed is teljesen felesleges volt, de a mostani méginkább :twisted:

Pont az ilyenek miatt kaparják kockásra miattad a tapétát a userek

melyik volt felesleges? mi van? jó lenne, ha néha kicsit egyértelműbb bírnál lenni :wink: :(

amúgy meg a tapéta mintásan szép! :(

Link to comment
Megosztás:

Pista hiába kötekedsz, most az eccer bazsnak volt igaza. Azon az autón semmit nem kell megállapítani külsőre, mert oda van írva hogy turbós. Különben is, a kérdés konkrétan erre az autóra vonatkozott, nem pedig általában a Calibrákra. Ennél az autónál meg oda van írva a hirdetés fejlécébe. :( :(

(amúgy azér állok a bazs mellé, mer neki is Calibrája van, mint nekem.) :smt019

:lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Pista hiába kötekedsz, most az eccer bazsnak volt igaza. Azon az autón semmit nem kell megállapítani külsőre, mert oda van írva hogy turbós. Különben is, a kérdés konkrétan erre az autóra vonatkozott, nem pedig általában a Calibrákra. Ennél az autónál meg oda van írva a hirdetés fejlécébe. :( :(

(amúgy azér állok a bazs mellé, mer neki is Calibrája van, mint nekem.) :smt019

:lol: :D :D

Neked is csak ugyanazt tudom írni :

mi volt ww kérdése ?

"MIRŐL állapítod meg így, hogy ez turbós járgány?"

Valóban erre a konkrét autóra vonatkozott a kérdés, de ha ott van a szövegben, hogy Turbós, mi mást tudakolhatna, mint a "külsö jegyeket" ? És ugyan az adott autó kapcsán érkeztek a megjegyzések, ám ezen infókat már általánosságban lehet érteni a C20LET Calikra.

+ Szerintem meg azért érdeklődött, mert legközelebb már nem akar rákérdezni "skacok ez milyen járgány lehet ?", hanem szeretne ismérvekkel bírni ezen Calikról :wink:

Számomra ez tűnik logikusnak :D

ui: azt már csak apróság, hogy utánna ww hozzátette: "Nademosmáaztántuti, hogy nem fogom többet benézni!"

tehát ki lett elégítve tusásszomja :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.