Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

  • 2 months later...
KURIÓZUM ? Ugye így hívják? :)

Ez kié? ;)

Merhogy Opelclubos matrica van a szélvédőn...

Amúgy időről-időre felbukkan hasonló a neten, de sztem '98-as évjáratú Calibra nincsen, bár állítólag vannak emberek akik már találkoztak olyanokkal akik láttak hasonlót...

Amúgy szép nagyon. Különösen a bézs bőrt irigylem belőle.

Link to comment
Megosztás:

Ez kié? :)

Merhogy Opelclubos matrica van a szélvédőn...

Amúgy időről-időre felbukkan hasonló a neten, de sztem '98-as évjáratú Calibra nincsen, bár állítólag vannak emberek akik már találkoztak olyanokkal akik láttak hasonlót...

Amúgy szép nagyon. Különösen a bézs bőrt irigylem belőle.

Hemi írta be az Eladó járgányok közé, onnan hiénáztam ki.Mert ilyen Cali nem is létezik táán! ;)

Link to comment
Megosztás:

ez 97 es gyártású, de 98 ban lett először forgalomba helyezve...

...és még talán te is ottvoltál a sztrádában amikor a valamelyik próbanapon (talán signum?) kiállítottunk pár klubbos autót, többek között ezt is és akkor került fel rá a matrica

vazz öreg vagyok...

Link to comment
Megosztás:

Én ebbe ülnék át, ha lenne másfél gurigám :

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

hogyhogy 7K-ig van skálázva a fordszámmérő? :)

Ez viszont nagyon szomoru. Tökre sajnálom a srácot.

Leírás: opel calibrát vásárolnák részletfizetésre nem banki úton havi 20 vagy max 25 ezrével fizetném max 600 ezerig érdekel calibra csak jó állapotú fris vizsga elöny aprób esztétikai hibák nem akadáj amig fizetném a részleteket kölcsönadásit csinálnánk vagy üzembentartóit igy az eladónak nincs kockázata mert ezeket visszavonhassa bármikor elmaradás esetén.az imélre várom a képes árajánlatokat vagy hivj telefonon bármikor tudok bele adni egy komoj pc t 200 ezerbe vagy esetleg 100 ezer kp t

Vazz rá tud szánni havi max 25-öt részletre....és mit csinál ha bedobnak neki egy 20 ezres lamdaszonda árat? Vagy vásárlás utáni vezérléscserét?

Nemérteménezt... ;)

Link to comment
Megosztás:

Valahogy én sem értem az embert... sőt az az igazság hogy Uhuhuval és Warwolffal értek egyet, sztem a hasonló emberek miatt zuhan ilyen meredeken a Calibra imázsa, már most vannak 300.000-ért is (mondjuk azok olyanok is), de ha így haladunk lassan ingyen adják őket a mozijegy mellé... Sajna a Calibra elég erősen törődést igénylő autó, viszont hálás is ha karbantartják, engem például még sosem hagyott ott. Tudomásul kell venni hogy kis pénzből nem lehet sportautót (pláne használt sportautót) fenntartani, ebből a szempontból a GSi is hasonló sztem...

Link to comment
Megosztás:

De azt nem tudtam, hogy a faceliftes szériából is volt C20LET - gondolom ritkább, mint a fehér holló.

'96-ig volt Turbo, utána beszüntették a gyártását mert folyamatosan gondok adódtak az összkerékhajtásával. (Hiába, az Opelnek sosem ment a saját fejlesztésű összkerékhajtás. Amennyire tudom a Frontera/Monterey párosé egy az egyben az Isuzutól van, azzal azért nincsenek gondok) A Calibra széria egy évvel utána futott ki.

Link to comment
Megosztás:

És ez a "szar" óra már nem is kmspirál segítségével generálja az útjelet, hanem az ABS jeladó jeléből kalkulálja (ha jól emlékszem). New technology. :)

Hohó! Új információ!

Ez most csak konkrétan a modellfrissített turbók órájára vonatkozik, vagy minden modelfrissített ('95 utáni, gyárilag fehér számlapos) műszerre? Mert az az igazság, hogy én nem néztem meg az enyémen amikor beraktam hogy van-e útjeladó a hátulján (vagy ezeknek is van?), viszont pontatlanul mér a BC-m. Akkor lehet hogy ABS jeladót kéne cserélnem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.