Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

Sziasztok!

Ha Calibrához kell nektek alkatrész, akármi akkor hivjatok nyugodtan!

vagy irjatok email! MErt a fórumot sajnos ritkán olvasom..

Van mindenem! 2 G astra alktrészei..

+B vectra, Vectra A, Astra G alkatrészek is vannak!

de itt a weboldalam ott vannak képek is

www.bontoook.eoldal.hu

tel:0670 944 95 14

email: bontoook@indamail.hu

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Utólagosan mennyire bonyolult egy nem klímás Calit klímássá "alakítani"! Van egy szép darab, amit meg szeretnék venni, de nincs benne légkondi, ellenben a vaterán van most egy eladó (klikk). Van "előkészítés" a motortérben? Mert gondolom a gyártósoron nem különböztették meg őket. A válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Utólagosan mennyire bonyolult egy nem klímás Calit klímássá "alakítani"! Van egy szép darab, amit meg szeretnék venni, de nincs benne légkondi, ellenben a vaterán van most egy eladó (klikk). Van "előkészítés" a motortérben? Mert gondolom a gyártósoron nem különböztették meg őket. A válaszokat előre is köszönöm!

elég bonyolult dolog, mondjuk már akinek az <_< általában 60 körül szokott bontott klíma lenni kompletten. Ehhez kell egy klímás kábelköteg is, le kell venni a műszerfalat, kikell vágni a tűzfalat. Kérdés, hogy milyen klímát veszel majd bontottan ami ékszíjas vagy 6pk-s, ha a 2 dolog nem egyezik akkor ott is variálni kell. Plusz ezekre a klímákra már ráfér egy felújítás amit megintcsak nem olcsón csinálnak. Egyszerűbb és költséghatékonyabb klímásat venni :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok. Egy balesetből kifolyólag egy jó barátom kissé összetörte a calibráját. Asszem 1994 -es 8 szelepes (c20ne). ehhez kellene első lökös és lámpatest. Nagyon megköszönnék bármilyen infót , segítséget és ötletet. Ha lehet privátban, mert inkább a mantás fórumokat látogatom valamiért <_< . előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Konkrét segítséget sajna nem tudok adni, csak tippet, lámpaügyben:

Calibrához első lámpát nem lesz egyszerű szerezni, mert a jó állapotú használt az ritkább mint a fehér holló (mivel mindenki az elejét töri, ezért fogynak a lámpák rendesen, ami meg nem törött annak meg tönkre van a foncsorja), az új meg horror árú (olyan 80e/db a gyári), szóval a legköltséghatékonyabb megoldás ha vesz egy pár angel eyes Cali lámpát valami tunyingboltban, persze ha meg tud barátkozni a kinézetével.

Link to comment
Megosztás:

Konkrét segítséget sajna nem tudok adni, csak tippet, lámpaügyben:

Calibrához első lámpát nem lesz egyszerű szerezni, mert a jó állapotú használt az ritkább mint a fehér holló (mivel mindenki az elejét töri, ezért fogynak a lámpák rendesen, ami meg nem törött annak meg tönkre van a foncsorja), az új meg horror árú (olyan 80e/db a gyári), szóval a legköltséghatékonyabb megoldás ha vesz egy pár angel eyes Cali lámpát valami tunyingboltban, persze ha meg tud barátkozni a kinézetével.

Köszi , ezt átadom. és spoiler ügyben van valami ötleted? vagy ahhoz is keressünk tunyingot? <_<

Link to comment
Megosztás:

Na most valaki adjon ötletet, mert kezdenek elszakadni az idegszálaim már...

Már küzdök ezzel a problémával egy ideje, mikor meglett a calim, vettem rá zsir uj alufelniket!

A gond, hogy 100-110 nél elkezd rázni és olyan 130ig csinálja....természetesen ki van ######án centírozva, ugyhogy az kizárva!

A gyári felnikkel nem csinálja....gumis haverom azt mondja hogy tehermentesítő karika ami van hozzá az nem egésze precíz gyártmány, de minden beszállítója csak egyfajtát árul.....

Megoldásként mondta hogy egy réteg szigetelőszalagot tekerjek a tehermentesítőre, ez be is vállt egyszer, de aztán szerelsé miatt kerék le-fel...és már nem tudom ugy visszatenni, hiába rakok új tehermentesítőt..uj szalagot rá...nem lesz jó :S

Valakinek vannak még hasonló idegölő hibája?és esetleg tud rá megoldást?

Link to comment
Megosztás:

Na most valaki adjon ötletet, mert kezdenek elszakadni az idegszálaim már...

Már küzdök ezzel a problémával egy ideje, mikor meglett a calim, vettem rá zsir uj alufelniket!

A gond, hogy 100-110 nél elkezd rázni és olyan 130ig csinálja....természetesen ki van ######án centírozva, ugyhogy az kizárva!

A gyári felnikkel nem csinálja....gumis haverom azt mondja hogy tehermentesítő karika ami van hozzá az nem egésze precíz gyártmány, de minden beszállítója csak egyfajtát árul.....

Megoldásként mondta hogy egy réteg szigetelőszalagot tekerjek a tehermentesítőre, ez be is vállt egyszer, de aztán szerelsé miatt kerék le-fel...és már nem tudom ugy visszatenni, hiába rakok új tehermentesítőt..uj szalagot rá...nem lesz jó :S

Valakinek vannak még hasonló idegölő hibája?és esetleg tud rá megoldást?

mekkora a felni ET-je? Az nagy részben befolyásolja a rázást, és nagyon precízen kell centirozni, ha gyáritól eltérő ET van.

Link to comment
Megosztás:

Hát, a sérülésmentes lökhárító ugyancsak fehér holló ritkaságú, ugyanazon okból mint a lámpa, csak a tuninglökös nem annyival olcsóbb, sőt adott esetben drágább is mint egy bontott gyári...

Sikerült beszerezni amit kell! Neten is találtam egy rakás pesti emberkét aki jó áron megvált volna cali alkatrészeitől, de péntek reggel egy szegedi bontó oldalán ráleltem egy szép fehér calibrára. Szegény ott rozsdásodik a bontóban és gyönyörű első lámpákkal (hella) rendelkezik, sőt lököse is van. vagyis már csak volt. A lököst 25000-re , a lámpákat 15000/db-ra tartották. de persze mi sok apró hibát véltünk felfedezni rajtuk, ami volt is, így a balos lámpát és a lököst 27500 pénzért elhoztuk. CSak sajna nem fért be a mantába :) . De így is hazaszállítottuk.

Link to comment
Megosztás:

mekkora a felni ET-je? Az nagy részben befolyásolja a rázást, és nagyon precízen kell centirozni, ha gyáritól eltérő ET van.

Huhh, hát arrol igy most foggalmam sincs!

A felni 17es Dotz Kyalami

Amit találtam róla Rims 7x17 4x100 ET38 dia60 Dotz Kyalami talán ez lehet az...

De azt se tudom menniy a gyári felni et je...

Link to comment
Megosztás:

Huhh, hát arrol igy most foggalmam sincs!

A felni 17es Dotz Kyalami

Amit találtam róla Rims 7x17 4x100 ET38 dia60 Dotz Kyalami talán ez lehet az...

De azt se tudom menniy a gyári felni et je...

49, de elvileg ET 38-al jónak kellene lenni bőven. Elkell vinni egy jó gumishoz, ha nincs agyongyötörve a felni és nem szorul görgőzésre akkor kilehet centírozni rendesen

Link to comment
Megosztás:

49, de elvileg ET 38-al jónak kellene lenni bőven. Elkell vinni egy jó gumishoz, ha nincs agyongyötörve a felni és nem szorul görgőzésre akkor kilehet centírozni rendesen

Zsir uj felni...kb 5000 km van benne...és nagyon pontosan kicentírozta a gumis!

Meg ha centír baja lenne nem 100tól - 130ig csinálná nem? :S

Link to comment
Megosztás:

Zsir uj felni...kb 5000 km van benne...és nagyon pontosan kicentírozta a gumis!

Meg ha centír baja lenne nem 100tól - 130ig csinálná nem? :S

nekem is ugyanez volt a problémám, aztán egy másik gumis mégiscsak jobban kitudta centirozni :)

Link to comment
Megosztás:

  • 11 months later...
Zsir uj felni...kb 5000 km van benne...és nagyon pontosan kicentírozta a gumis!

Meg ha centír baja lenne nem 100tól - 130ig csinálná nem? :S

Nekem is ez volt a problémám és el is vittem máshova centíroztatni,de az sem segített, aztán megcseréltem az első és a hátsó kerekeket és megszűnt, valószínüleg a guminak lehetett vmi baja,pedig nem látszik rajta szálszakadás!

Cseréld meg őket, pénzbe sem kerül!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.