Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

Teljesen jó. Nekem volt 8x17 ET 35 215/40-el, nem ért bele éppen -20 mm Irmscher rugókkal, igaz Konik vannak benne középállásban. Nem ért bele, de a kavicsok szépen összeverték az ívet + lökökst.

Most 7,5x17 ET 47 van 215/40-el. Na ez bent van, de abszolute futóműbarát. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Teljesen jó. Nekem volt 8x17 ET 35 215/40-el, nem ért bele éppen -20 mm Irmscher rugókkal, igaz Konik vannak benne középállásban. Nem ért bele, de a kavicsok szépen összeverték az ívet + lökökst.

Most 7,5x17 ET 47 van 215/40-el. Na ez bent van, de abszolute futóműbarát. :excl:

Én 215/45-öt néztem rá,de még nem vettem meg.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek hány liter/kiló festék kellene egy cali újrafényezéshez?

Az több mindentől is függ:metál vagy síma,előző színre fújod-e vagy más színre.Sötét alapra kell alapozó is ha világosra akarod.Normál festék kb5l elég(+lakk)ha akarod,metálbol elég 3l+lakk.(szerintem)Nameg csisz.papír higító,zsírtalanító,rag.szalag újság.....stb

Link to comment
Megosztás:

Csak sima pirosra gondoltam és az autó eredeti színe is az. Szerinted mennyiből jönne ki az egész (csisz. papírral, ragasztóval, meg a többivel)?

Ennyire nem egyszerű a dolog,hogy mennyiből jönne ki.1kg kenyér sem mindenhol ugyanannyiba kerül.Mindenesetre 50e-től fölfelé gondolkodj.Piros festéket is több árnyalatban több gyártó mégtöbb árban kínál.Te akarod fújni?Fényezővel ha csináltatod elemenként kb 30e huf.

Link to comment
Megosztás:

Ismerősöm csinálná, nem én, én ehez nem értek, összegányolni meg nem akarnám.

Megnéztem közben a neten és kb 8000 ft/l áron már láttam sok helyen piros festéket. Hát remélem, hogy az anyag akkor kijönne olyan 60ból.

Köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Egy telifénynél nem a festék ára a meghatározó tényező sztem sem, hanem az előkészítés és az azzal járó munkadíj költsége. Ahogy itt előttem már mondták, a teljes fényezés árai eléggé szórnak, bár sztem 50e-ből max. akkor jössz ki ha fényező vagy és anyagáron megcsinálod magadnak. Egyébként még 100e-ért is csak max. garázsdukkót kapsz, aminek a minősége/tartóssága szvsz eléggé kérdéses, a korrekt, minőségi és tartós fényezés sztem is úgy elemenként 30e-től van, ami az összes elemet számítva 300e Ft felett van.

Link to comment
Megosztás:

Hát éppen belemegy, pontosabban bele lehet faragni csak hülyén fog kinézni egy alapvetően kocka óracsoport egy íves kialakítású műszerházban, meg a Kadettnek a jeladója kell hozzá a váltóba hogy pontosan mérjen, de ha még nincs meg az óra, én a helyedben megpróbálnék felhajtani egy Vectra 2000 LCD-t, az sokkal jobban illik Calibrába, bár semmivel sem gyakoribb mint a Kadetté.

Kábé így fog kinézni a Kadett LCD Calibrában (látható hogy a két szélső műszer sarkait takarja az árnyékoló):

opel1.JPG

Link to comment
Megosztás:

Hát éppen belemegy, pontosabban bele lehet faragni csak hülyén fog kinézni egy alapvetően kocka óracsoport egy íves kialakítású műszerházban, meg a Kadettnek a jeladója kell hozzá a váltóba hogy pontosan mérjen, de ha még nincs meg az óra, én a helyedben megpróbálnék felhajtani egy Vectra 2000 LCD-t, az sokkal jobban illik Calibrába, bár semmivel sem gyakoribb mint a Kadetté.

Kábé így fog kinézni a Kadett LCD Calibrában (látható hogy a két szélső műszer sarkait takarja az árnyékoló):

http://www.corsa-gsi-tuning.de/Galerie/Linda/opel1.JPG

Nos annyit helyesbítenék a dolgon, hogy nem teljesen így fog kinézni, sztem még rosszabbul mert ez nem egy vectra/calibra, hanem sztem egy corsa és a 2 felső sarokban hézagok lesznek.

A másik dolog meg hogy kadettba lehet LCD-t kapni 12 ezer Ft-tól, míg a vectra LCD alsóhangon is 50 ezertől indul (német ebayen 300 euró körül szokott mozogni)

Link to comment
Megosztás:

És ez mitől lesz Calibra? Mert ezt a nevet adják neki? Elnevezhették volna kis módosítások után a G Astra cupe-t is Calibrának. Nagyjából az még hasonlit is rá.

Mondjuk ja,ennyi hasonlóság van a Nissan 350Z,vagy az Audi TT-vel is.Akár azok is lehetnének.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Jaja, időről-időre felbukkan, most épp ár nélkül (gondolom azért mert szemérmetlenül drágán akarja eladni).

Már gondolkodtam rajta hogy fel kéne hívni, és alkudozni vele egy picit mintha komoly vevő lennék, aztán amikor már meguntam a sok vetítést, akkor elmondanám neki hogy az autó nem Németországból való hanem Svájcból, és nincsen benne ködfényszóró sem, egyebek mellett. És hogy honnan tudom? Onnan hogy én vagyok az a bizonyos első tulaj akit emleget a hirdetésben...

Link to comment
Megosztás:

Jaja, időről-időre felbukkan, most épp ár nélkül (gondolom azért mert szemérmetlenül drágán akarja eladni).

Már gondolkodtam rajta hogy fel kéne hívni, és alkudozni vele egy picit mintha komoly vevő lennék, aztán amikor már meguntam a sok vetítést, akkor elmondanám neki hogy az autó nem Németországból való hanem Svájcból, és nincsen benne ködfényszóró sem, egyebek mellett. És hogy honnan tudom? Onnan hogy én vagyok az a bizonyos első tulaj akit emleget a hirdetésben...

honnan tudod, lehet azóta kicserélte a fényszórót és már van benn. és nem is emlegeti az 1. tulajt. :)

még mindig szép az exed. nem hiányzik?

nekem az enyém nagyon.

Link to comment
Megosztás:

Azóta átszerkesztette a hirdetést, legutóbb még volt benne valami olyan szöveg hogy "megvan az első tulaj honlapja az összes átalakítással"...

Egyébként nem hiszem hogy a fényszórót kicserélte volna, vagy ha igen akkor meg miért nem frissíti a képeket? Ezeken a fotókon olyan lámpa van, aminek még én fújtam feketére a foncsorát és én szereltem bele az Angel Eyes karikákat...

Amúgy de, baromira hiányzik, bár ezt az autót már nem vásárolnám vissza, de ha egyszer úgy állok majd anyagilag, tuti lesz még Calibrám... méghozzá utolsó évjáratos V6, kézi váltóval és vajbőrrel, valami sötét színben.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.