Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

Mint Corsás, én csak annyit szeretnék hozzá tenni, hogy tudni kell, hogy az embör ?kiló.S, nem agárkodni feleslegesen.Mondjuk más a helyzet az Astrával, azzal azért bátrabb vagyok. ott is volt már, hogy próbáltak tolni.Egyenesben sikerült is, de kanyarban szépen lemaradt a versenyzőtárs! ;) Mert azért a futóműve az Astrának is jó, még szériában is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma nem tudsz jönni tutira? :S

Mára más van betervezve :wink:

Megaztán Veszprémből nem lehet csak úgy hirtelen odaugrani, azért megyek jövő héten, mert akkor úgyis kell vennem pályamatricát egyéb okok miatt is. Mielőtt megkérdenéd, semmi pénzért nem vagyok hajlandó a régi 7-esen elzötykölődni.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon király volt! Köszönöm kérdésed!

Megyek a jövő héten is, aki adta neked a motorházfelnyitókát, az is nagyon jó fej ürge, még a fényszórómon is állított nekem, rendes alak, de mindenki szimpatikus volt, rendes kis calibra tulajok mind!!! :lol:

Jövő héten újra tali, már nagyon várom! ;)

Link to comment
Megosztás:

Viccelsz? Persze hogy kint leszek minden pénteken!

Ha minden nap lenne, akkor minden nap ott lennék:)

Remélem nem volt rossz véleménye senkinek rólam!

Helyes!

Hülye vagy Te, örülök, hogy megismertelek, és a többiekkel is összehaverkodsz akikkel most még idő hiányában nem sikerült. :wink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet tényleg hülye vagyok!

Én is örülök, hogy megismertelek, meg még egy jó pár embert! ;)

Na képzeld mi történt ma, rosszul raktam fel a nagy matricát, mert belülre raktam, pedig azt ugye kívülre kéne asszem, és mikor leszedtem elszakadt, úgyhogy el tudunk bizniszelni egy olyan matricát pénteken?

Link to comment
Megosztás:

A matricákat már nem én intézem, ami volt elfogyott. A ReiRoll nevű calistól tudsz majd venni(Egyedi bordó-lila fényezés, brutális szélesítés, Brock b1 felgenek), ha nem tudod kire gondolok akkor majd megmutatom ki az. A srác egyébként egyedi km/h számlapokat és egyedi matricákat készít saját elképzelésed alapján is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.