Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

Nem tom. TIS-ben kettőt hoz, így derült ki, asszem alvázszám alapján.

Nekem GY betűs a Motronyikom, ehhez már a 3 báros dukál. Nagy benya, nagy élvezet! :blink:

0.5 bar ennyit számít? Tök érdekes, nem gondoltam volna.

Kíváncsi vagyok hogy hány C20XE szaladgál még ilyen felállásban.

Link to comment
Megosztás:

Szerelt mar be valaki gsi digitorat calibraba?

Lenne par kerdesem...

Bal elso sarvedore nem tudtok olyan kis 10cm-es diszlecet szerezni? valaki lelopta :blink:

Zorro lesz a te embered LCD ügyben, bár lehet nem vált be neki mert valamiért már ő is kiszerelte. Díszlécből nekem csak jobbos van sajna....

Link to comment
Megosztás:

nem volt még időm foglalkozni ezzel a résszel

de ez ettől független, mindenképpen érdekelne Zorro minden ezirányu tapasztalata

Redline, már rég akartam kérdezni, így néhány hónap után: bevált az autó? Hozza a reményeket? Vagy pénztemető szar? Írhatnál pár sort.

Igaz, a gsi topicba...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Két volt-Calibrás nosztalgiázik... :blink:

bazs, úgy őszintén, nem bántad meg ?

de, néha úgy gondolom, rossz döntés volt eladni, de ha belegondolok, hogy akkor mennyire elegem volt belőle és még mennyi minden volt vissza, akkor azt mondom, nem bántam meg

Link to comment
Megosztás:

régen volt már ez :lol:

te meg úgyis továbbadtad volna :D :o B)

A piros Cali sose tetszett, idegesített a piros szín. Pontosabban az, h ilyen színhez nagyobb teljesítmélny dukál. De ez csak az én véleményem. Azért vettem meg mert viszonylag jó és olcsó volt. Mindig is kéket akartam volna de sose jött össze mert amikor autót kerestem az összes ilyen színű szakadék volt, 1-et kivéve de ugye ismered a storyt... B) :blink:

Két volt-Calibrás nosztalgiázik... :)

Nekem lesz még Calibrám... :)

Link to comment
Megosztás:

Az a nevetséges, hogy gyönyörű állapotú Calibrák 750-800 ezerért mennek el Németországban. Az ebay-en is sok megfordul. Kíváncsi vagyok, hogy mire mennek az EU-nál reg. adó ügyben? Én értem, hogy nagy pénztől esik el az állam, de ha nem egyezik az EU jogrendszerével, akkor meg kell szüntetni. Vagy maradjon meg, de tegyék legálissá a lopást. És akkor kvittek vagyunk! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az a nevetséges, hogy gyönyörű állapotú Calibrák 750-800 ezerért mennek el Németországban. Az ebay-en is sok megfordul. Kíváncsi vagyok, hogy mire mennek az EU-nál reg. adó ügyben? Én értem, hogy nagy pénztől esik el az állam, de ha nem egyezik az EU jogrendszerével, akkor meg kell szüntetni. Vagy maradjon meg, de tegyék legálissá a lopást. És akkor kvittek vagyunk! :)

Welcome to Hungary! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.