Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

A hétvégén voltam a Rábaringen megrendezett nemzetközi gyorsulási versenyen! Persze (sajna) csak mint néző! Az kell hogy mondjam nagyon király volt! Csak az a sok motor ne lett volna! Viszont ami egy kis csalodást okozott az az volt hogy csak egy Cali volt a mezőnyben! De az elkente az Impreza száját úgy ahogy kell! Viszont a parkolóban volt sok Cali. Voltak szépek és kevésbbé szépek és voltak osztrák autok is! Összességében jó volt!

Remélem a következő versenyen több Cali indul és ÉN is ott leszek köztük!!!

Link to comment
Megosztás:

Akkor tessék jelezni legközelebb, hogy mire is gondolsz...már ha legalábbis szalonképes... :(

A Pilisi Csabi, egy felhúzott c20let calit tud maga alatt, 300LE feletti teljesítménnyel... :wink: ...mikor hogy sikerül összerakni a vasat... :roll:

Akkor már értem, hogy miért a sok fejcsóválás! :( :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem:

1.Tud-e valaki kalaptartot és ha igen milyen ár körül mozog?

2.Mi lehet a probléma computerrel ha csak az idöt mutatja de semmi mást még világitani se világit,és az a furi hogy már 3mat is kiprobáltam és egy se jelzet semmit valamelyik még az orát se....: :(

segitséget és a válaszokat elöre is köszönöm!

Üdv

Zoli

Link to comment
Megosztás:

6K-ért meg már Calit kapsz.Nem rossz!Kicsit sok akkor így, főleg, hogy határozottan olcsóbban lehet alkatrésznek behozni ilyesmit.

6ért olyan is az a cali ;-)

ez meg turbó, ezt nagyon kintről sem hozod be olcsóbban

de amúgy lehet, hogy azóta lement az ára, majdnem egy éve volt ennyi ;-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.