Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Köszönöm szépen!! Ejnye ejnye, az ember idejön egy kis jótanácsért és máris bebombázzák? :) :oops:
Az igazság, az, hogy nem sok hölggyel találkoztam(unk) még aki odavan az autójáért ezért a kiemelt figyelem ( igaz van itt a fórumon egy-két hölgy de az újaknak is kijár a tisztelet ).

Majd egyszer biztos lesz olyan kép is, amelyiken a kocsiban ülök.

Ezt mindannyian reméljük, a kocsi miatt is.

De a méreteim titkosak. :lol: Mellem meg nincs, úgyhogy annak nincs is mérete. :D :lol:

Nem gondoltam komolyan a kérdést, de ezt te úgyis sejtetted a válaszodból ítélve. :wink:

Mélykék cartárstól elnézést kérek ha diszkriminatívnak tűntem, nem állt szándékomban. 8)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jó volt a hétvége, már meg is szoktam a hangját, nem is olyan vészes. De azért kíváncsi vagyok a többiekére is! :) Bár a futóművest még be kell iktatnom a héten, mert megy balra az autó....Apropó, tud valaki riasztóügyben ötletet adni? Mármint nevet.

Link to comment
Megosztás:

Most már igazán lefotografálhatnád

Rajta vagyok, a fényképezőt már kölcsönkértem, de a hétvégén - amíg gumiért rohangáltam a nagy hóban - jól összekoszoltam szegénykét, úgyhogy most vihetem mosni. Ilyen kulásan csak nem csinálok róla képet, akkor azt hiszitek majd, hogy gyárilag barna a kocsi :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem kapsz csekket, neked kell utalni a zsozsót bankszámlára (vagy postán feladni, de ezt nem javasolják). A számlaszám ott van a MOTE főoldalán valahol.

Egyébként üdv, én is a gyengébbik (?) nemhez tartozom! :lol:

:D Köszönöm. Közben már megkaptam a választ priviben is. Majd intézkedem. Éljen a gyengébbik nem! :)

Link to comment
Megosztás:

Rajta vagyok, a fényképezőt már kölcsönkértem, de a hétvégén - amíg gumiért rohangáltam a nagy hóban - jól összekoszoltam szegénykét, úgyhogy most vihetem mosni. Ilyen kulásan csak nem csinálok róla képet, akkor azt hiszitek majd, hogy gyárilag barna a kocsi :)

Hétvégéig tessék lemosatni a kocsit és felrakni róla képeket :D

ui: amúgy eddig felnin mentél, nem volt gumi a kocsidon ? 8)

Link to comment
Megosztás:

Hétvégéig tessék lemosatni a kocsit és felrakni róla képeket :lol:

ui: amúgy eddig felnin mentél, nem volt gumi a kocsidon ?

Mire hazaérek a mosóból, megint tiszta trutyi lesz. :D Utálom ezt az időt! Persze volt, csak miért ne lenne épp most szálszakadásos?? Úgyhogy muszáj vennem két elsőt...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.