Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Ha ez egy Tigra témakör akkor csak nem írtam rosszul!!

És nem az 1.6 utánán érdekel a 16V, hanem a Tigra felirat után az 1.6 16V és utólagos nem tudom mennyire lehet mert ez 1995-ös Tigris és gyárilag van rajta.

Tudtommal egyik Tigrán sincs rajta a motor mérete.

De azért köszi a segítséget.

Esetleg van valami jelentősége szerintetek vagy csak ilyen Tigra is jött ki amin ott a motor mérete.

Link to comment
Megosztás:

Ha ez egy Tigra témakör akkor csak nem írtam rosszul!!

És nem az 1.6 utánán érdekel a 16V, hanem a Tigra felirat után az 1.6 16V és utólagos nem tudom mennyire lehet mert ez 1995-ös Tigris és gyárilag van rajta.

Tudtommal egyik Tigrán sincs rajta a motor mérete.

De azért köszi a segítséget.

Esetleg van valami jelentősége szerintetek vagy csak ilyen Tigra is jött ki amin ott a motor mérete.

1 szóval sem mondtam, hogy rossz helyre írtad.

Ahogy ww véste, szerintem is ez a gyári állapot

318471_4.jpg

De akár lehet ilyen is

119549_4.jpg

Meg ilyen is

123465_1.jpg

Link to comment
Megosztás:

Gyári prospektusok fotóin is csak olyan képet látok mindenhol, ahol az Opel és a Tigra felirat szerepel az autó hátoldalán, a motorméretre utaló jelzés sehol sincs. Ami a tiéden van az lehet utólagos dolog, de el tudom azt is képzelni, hogy egyes országokba a motorméretet feltüntető jelzéssel szállították a Tigrákat, nemtom.

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy kérdésem: Eddig még nem láttam olyan Tigrát ahol a felirat mellett ott lenne (mint pl. nekem) az 1.6 16V ?

Én is sok Tigrát láttam már, de olyat még nem, ahol ez is fel lenne tüntetve. Lehet, hogy hülyeséget mondok, de nem lehet, hogy anno "extra"-ként kérték rá?? Mert a németekből kinézem. Vagy szerzett rá külön... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.